Strona 61 z 83
Pokaż wyniki od 601 do 610 z 826

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

To u Ciebie już po owulacji ja jeszcze czekam... od stycznia brałam letrox50 a od 2 tygodni lekarka utrzymała mi dawke 50 w tygodniu a w weekendy 75. Nie wiem czemu mi podniosła skoro wyniki mam w normie

2. dzieckozakupy.pl
    No jeszcze nie wiadomo mnie organizm oszukiwał przez wiele miesięcy wiec czekam na jutrzejsze usg

Cześć Dziewczyny święta, święta i juz po. Szkoda ze kolejny raz pogoda nie dopisała no ale to już chyba standard na Wielkanoc ze jest zimno...
    Blanka, tempka rośnie wiec owulka za Tobą trzymam mocno kciuki
    Ja też zaobserwowałam u siebie obrzmienie piersi zawsze na drugi dzień po owulacji, wiec dla mnie to był dodatkowy sygnał ze juz wkraczam w druga faze.
    Co do ziół to mój mąż pił czasami jest ze mną bo gdzieś wyczytałam ze jak najbardziej moze tez ale u niego to było bardzo sporadycznie. Chociaż o dziwo mu smakowaly. Jak na taką kombinacje z tyłu rodzaju ziol to faktycznie mają niezły smak
    MalaMi, to teraz u Ciebie czekamy na owulacje
    Blanka, daj znać jak po usg

Jej Skiperowa jak sie czujesz ? Samopoczucie i dzidzia ? A ja pierwszy raz jest mi obojętne zupełnie jaki bedzie wynik mojego działania hehe. Nadal czuje jajniki nie wiem czym to jest spowodowane ale mnie bolą :/ przeważnie lewy boje sie zeby do jakaś torbiel nie zrobiła czy cos. Ja dziś pierwszy dzien w pracy rano o 4.30 juz na lotnisku odprawa i masakra jakaś poprostu. Nie mam czasu nawet za bardzo analizować swojego organizmu ale
    To dobrze. Te
    Co juz maja dziadzie jak u Was odczuwalyscie zagnieżdżania zarodka i co o nim wiecie ?

Mała Mi ja brałam kiedyś euthyrox 50 na 3 m miałam wprowadzony a pózniej cos tarczyca zatrybila sama i teraz juz z 6 m nic nie biorę tsh 1-2 natomiast ft3 ft4 w środkowej normie. To ja 3 mam kciuki zeby to było tuż tuż ? Który masz dzien cyklu ?

Ja już mam 29 dzie cyklu ale u mnie to norma bo mam ponad 40 dni cyklu. Jajniki nie dają o sobie znać od 2 dni, nie wiem czy poszły spać czy co.... Blanka ja też w tym cyklu, na luzie, nie wriuje kiedy i czy w ogóle będzie owulacja... w pracy też mam zawrót głowy więc mniej o tym myśle. Planuje owulacje na piątek ale temp narazie niziutko. Skiperowa jesteś już na zwolnieniu czy pracujesz jeszcze?

A tym Blanka, że czujesz jajnik to nie masz się czym przejmować, mnie często pobolewa po owulacji byłaś na monitoringu potwierdzającym owulacje?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Hej dziewczyny byłam kolo 15 na usg ☺ generalnie owulacja była widać to po endometrin h9 juz 2 fazy oraz widać ciałko żółte na lewym jajniku natomasz na prawym jest coś co nie potrafił określić coś co napewno się rozroslo do 26 mm być może to ciałko żółte być może jajeczko pękło w środku i zrobiła torbiel która wytwarza progesteron tego się nie dowiem juz ale podobno dzieje się to bardzo często i może nawet do 4 razy w roku wystąpić natomiast miałam na szczęście ten lewy w ktory na 100 jest ok zatem czekam na malpke conajmniej 18 dni wcześniej testu nie robie. Mała mi ją tak mam zaraz przed owu bolą mnie jajniki na 3 dni przed potem następuje cisza i nagle czuje ten ból niby okresowy taki ciągnący To już wiem że owulacja bo trwa on tylko 1 dzień.

To super, że masz pewność, że owulacja była a teraz kobietko nie na małpe czekaj tylko na maleństwo pod serduszkiem tak sobie teraz pomyślałam że te bezowocne starania uczą nas cierpliwości, pare miesięcy wcześniej to robiłabym test w nerwach jeszcze przed okresem a teraz też chyba sporo bym poczekała w ogóle już coraz mniej doszukuje się objawów ciąży przed każdym okresem i jakiś spokojniej do tego podchodze. Hmmm może faktycznie to owulka nadchodzi bo popołudniu jakby troche piersi zaczęły mnie drażnić...

Mala Mi hehe czekam na malpke a wiesz dlaczego bo od niej zacznę nowy cykl starań, wtedy zawsze czuje jakąś ulgę. Nie znoszę tego czasu od owulacji to okresu. Kiedyś moc autosugestji była niesamowita. Od jakiegos czasu ściśle mówiąc od około 8 m bo nawet pamiętam moment zrozumiałam ze nic na siłę. Mam w głowie gdzieś słowa doktora o laparoskopi zwiadowcz3j i na nią się nastawiam, mam przeczucie ze badanie hsg tez by mi duzo powiedziało ale nie zdążyłam z badaniami w tym cyklu bo na wyniki musiałam czekać a hsg robi się przed owulacja a ta mnie zaskoczyła ze jest w 14 dniu a nie jak dwa cykle z rzędu kolo 20 i tak wyszło ale się przymierzam doniej w następnym tygodniu. Wogole zrozumiałam ze sam fakt owulacji to jest kropla w morzu cala jazda bez trzymanki dopiero się zaczyna po owu ile to się musi hormonów zgadzać ze sobą ile to jajko się musi namordowac żeby wypadło z jajowodow do macicy i skończ się zagniezdzilo a na każdym kroku coś na nie czyha ehhh. Poza tym wiesz ja mam swoją teorię i wiem ze na in vitro się nie zgodzę z przyczyn dla mnie etycznych i jeśli nie będę mogła mieć dzieci to się z tym pogode w wieku 30 kilku lat postaram się o adopcje dziecka a do tego czasu będę żyć swoim życiem nadal.... wolałabym inna wersje ale już po 1,5 roku mam naprawdę dość myślenia o tym przez całe dnie bo to nic nie dało

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów