Strona 60 z 64
Pokaż wyniki od 591 do 600 z 635

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Cześć dziewczyny jak świętujecie ?

2. dzieckozakupy.pl
    Blanka mój zegar wewnętrzny budzi mnie o 6 na pomiar temperatury jak każdego dnia przed pracą już nie długo trzeba wracać do domku po odwiedzinach rodzinki a jutro do pracy... a Ty jak tam? Miałaś owulacje tak jak planowałaś?

Cześć dziewczyny, no właśnie Święta się już nam prawie skończyły, ja też właśnie wracam do domu. Złapało mnie małe kichanko i delikatny katar, ale nie chce nic brać za bardzo... i leczę się samą witaminką C, czosnkiem i sokiem malinowym i jest super. Myślę, że u mnie jest na 98% po owulacji, miałam silny ból brzucha 2- krotnie z prawego i lewego jajnika, a potem przez około 8 h ból jak na miesiączkę. Najpierw w sobotę po południu zaczął mnie kłuć lewy jajnik , po jakiś 2 h brzuch wzdęty jak nie wiem, a w niedzielę rano obudziłam się było przytulanko i za jakieś 2-3 godz dostałam tak silnego bólu jajnika prawego, że się wystraszyłam że to pewnie przestymulowałam jajniki ziołami. Zgięłam się, aż w pół. ale potem przypomniałam sobie, że doktor mówił, iż oba jajeczka nie muszą pęknąc w tym samym czasie, może pęknąć 1 wcześniej a 2 później i tak jest zwykle właśnie, ale wszystko odbywa się w ciągu 24h. po tym silnym bólu znów ból taki miesiączkowy przez całe popołudnie, wieczorem już ok, ale ciągle czuje nawet dziś jakieś napięcie w tym brzuchu, może mnie jeszcze drażni ten płyn w zatoce douglasa po pęknięciu pęcherzyków. Temperatura jeszcze nie podskoczyła, ale ja mam ją zawsze z 3 dniowym poślizgiem, za to piersi stały się pełniejsze i odczówam od czasu do czasu szczypanie i ból sutków, tak że myślę, że 1 jajeczko na pewno pękło, nie wiem jak to drugie na 99% dowiem się w środę na monitoringu, natomiast na 100 % gdybym była w ciąży, strasznie bym chciała, ale nie nastawiam się, bo w zasadzie nic nowego w tym cyklu się nie dzieje, cykl jak wszystkie inne, oprócz tego 2 jajeczka.

Miałaś podwójną szansę więc i ja podwójnie trzymam kciuki żeby się udało zawsze tak mocno czułaś owulacje? U mnie różnie bywało, ciekawe jak będzie w tym pierwszym cyklu z ziołami, bo w sumie owulacja powinna być na dniach chyba, że coś się poprzestawiało... mam nadzieję, że zdążyny do piątku, bo w weekend mąż się przenosi...

Mnie w pierwszym cyklu starań ziółka przesunęły owulacje która miałam zaqsze około 15-16 dnia!! Dopiero ten cykl
    Uległ normalizacji owulacja w 14 dniu cyklu. A pije od stycznia czyli po 4 m... ale ja miałam trochę do poprawienia hehe badania były takie sobie teraz zioła wszystko wyregulowany. Od następnego cyklu tez będę je pic. Teraz kończę.
    Wiesz co czy czułam hmm każda owulacja jest inna ale często miewam taki ból jakby na miesiączkę ale inny cieżko mi określić takie ciągnący i bolą mnie krzyże, śluz i zaraz po Owu bolesnosc sutków albo pelnosc piersi.

Z bolesnością piersi u mnie to samo, dzień po owulacji zawsze zaczynają mnie boleć i tak do okresu. Tyle dobrego słyszałam o tych ziołach, że aż mnie ściska że lekarze o nich nie mówią kobietom, no ale odpowiedź jest prosta- mafia farmaceutyczna.. na hormony też dobrze Ci wpłynęły? Ja jestem przekonana, że podziałały mi na tsh i tak szybko obniżyły, bo nawet lekarka się zdziwiła, że tak szybko spadło

Takie pytank jeszcze mi przyszło na myśl, zioła pijesz sama czy z mężem? Bo ja mojego poje nimi

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mała Mi mój doktor je bardzo dobrze znał... i stwierdził ze jak sie upieram to żebym sobie Piła. Miałam prolaktyne w granicach górnej normy nawet raz lekko podniesiona teraz badałam i całkiem ok.... wynik w połowie. Zioła te obniżają poziom prolaktyny oraz wydzielanie męskich hormonów dlatego przestrzegam Cie mój M pije ze mną ale tylko co 2-gi dzien i do połowy cyklu naprawdę obniżają testosteron.

Dziś juz temp skoczyła o 0,4 stopnia

A co bierzesz letrox ? Euthyrox ? I w jakiej dawce?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów