Strona 6 z 64
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 635

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Nie już definitywny koniec. Nawet powiedział, że nie będzie się ze mną kontaktować. Więc teraz już wiecie dlaczego tak pragnę tego dziecka. Nie ze względu na niego ale na siebie.

2. dzieckozakupy.pl
    Pozatym mówiła mi jesCE by kochać sie tak by w dniu owulacji plemniczki czekały juz na komórkę jajowa bo one czasem długo musza iść do niej nawet 6-8 godzin a Komorka zdolna jest do zapłodnienia max 24 godzin. Max cYli nie jest powiedziane ze to bedzie 24 może byc i 8

Sama mama a może wlasnie tak miało byc... może spotkasz kogos wartościowego takiego co bedzie chciał dziecka tak samo bardzo jak Ty... jesteś młoda jeszcze wszystko przed Tobq dopiero nie za Tobą strasznie mocno Ci ściskam

Nawet jeśli nie udało się w tym cyklu to nie zrobię przerwy i będę walczyła dalej o moje malutkie szczęście..

Sama mama co byś nie postanowiła będziemy 3mac kciuki i Cie wspierać :*

Na razie too wróciłam z tą informacją do domu siedze i rycze.. przejdzie..

Dziewczyny dzisiaj nade mną jakieś fatum. Chwilę temu zadzwoniła moja mama, że ma od paru dni mdłości i że boi się ze jest w ciąży...
    A ja się rozpłakałam. Zerwał ze mną J. A dodatkowo czuję się jakby mama oddała mi cios prosto w serce. Chociaż wiem, że nie robi tego specjalnie bo nawet nie wie ze ja staram się o dziecko i że to moje największe marzenie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez sama_mama Zobacz posta
    Nie już definitywny koniec. Nawet powiedział, że nie będzie się ze mną kontaktować. Więc teraz już wiecie dlaczego tak pragnę tego dziecka. Nie ze względu na niego ale na siebie.
    Cytat Zamieszczone przez sama_mama Zobacz posta
    Nawet jeśli nie udało się w tym cyklu to nie zrobię przerwy i będę walczyła dalej o moje malutkie szczęście..
    Maja przykro mi ale pamietaj ze nic nie dzieje sie bez przyczyny ... na najlepsze rzeczy trzeba czekac ...

Karolina ma racje... jest mi bardzo przykro ale zobaczysz ze zawsze po tych smutnych dniach przychodzą lepsze... bądź pewna ze Ty tez będziesz kiedyś szczęśliwa

Sama mama, bardzo Ci wspolczuje ale nie przejmuj sie, wiem ze łatwo się mówi, ale widocznie tak miało być. Lepiej ze teraz się to zakonczylo niż np za 10 lat... będzie dobrze, wszystko się ułoży :-*

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów