Strona 59 z 80
Pokaż wyniki od 581 do 590 z 800

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Jej mała Mi to pewnie tez tam cos rośnie ale super mowię Ci zioła sa super . Ja dziś przeżyłam szok u ginekologa. Chyba jajniki wracają do formy po 2 cyklach wariacji endometrium 10 mm i aż dwa pecherzyki dominujące 19,5 oraz 19,3 mm na prawym i na lewym jajniku . Owulacja prawdopodobna w weekend okazało sie ze jajeczka rosną jak oszalałe. Żadne 2 mm jak piszą na forach. Mój z prawego musiał rosnąć 4 mm na dzien stad ten ból rwący. Mała Mi nie poddawaj sie co Ty będziesz żałować ze mogłaś byc w ciąży wcześniej. Ja tez zmieniam prace ciagle jestem na walizkach od 5-6 lat. A takie zmiany jak Ty mówisz sa dobre bo zapominasz o staraniach a wtedy nagle zaskakuje ja 3 mam za Ciebie kciuki. Bardzo sie cieszę ze nie brałam clostybegytu bo pewnie na jajnikach by mi sie torbiele zrobiły. Jednak zioła regulują cykle tylko trzeba im dać około 3 m

2. dzieckozakupy.pl
    Podniosłaś mnie Blanka na duchu chyba masz racje z tym, że nie ma co czekać z ciążą, tylko to wszystko wkurza jak wszędzie widzi się kobiety z brzuszkami a nam ciągle się nie udaje. Chyba już też nie będe szaleć z pomiarami tak jak Ty,wrzuce na luz i może zaskoczy czytałam w wątku o Twojej pracy i zdaje sobie sprawe, że nie masz łatwo... dlatego podwójnie dodajesz mi otuchy myślisz, że zioła tak Ci pomogły z jajeczkami? Jak długo już je pijesz? Ja też strasznie w nie wierze, nigdy, z ręką na sercu nigdy nie czułam tak jakników jak teraz. Z tego co piszesz to wydaje mi się że masz w tym cyklu dużą szanse i ja również trzymam za Ciebie kciuki a co do torbieli to czytałam że nasze ziółka nawet potrafią oczyszczać jajniki z torbieli

Krwiak i mogą powstawać m.in. podczas rozciągania się macicy, pękają wowczas naczynka krwionosne i tak powstaje krwiak, albo czasem okleja się kosmowka - na szczęście u mnie jest raczej ta pierwsza opcja. Wyczytałam ze 90% krwiakow się wchlania, ale nie ma na to żadnego lekarstwa - jedyny sposób to oszczędzanie się i głównie leżenie, krwiaki lubią ruch i wysilek wysiłek oo wtedy się powiekszaja. Wiec głównie będę leżeć, po za drobnymi pracami domowymi.
    Blanka, owulacja tuż tuż, widać wszystko idzie w dobrym kierunku
    MalaMi ja też uważam ze nie ma sensu odkladac staran na później, same dobrze wiemy ze zajscie w ciaze nie jest takie łatwe i odrazu nie przychodzi. A kto wie, może akurat takie zmiany- praca męża, przeprowadzka coś odblokuje w Twoim organizmie i wtedy będziesz myslala o czymś innym i zaskończy?

Blanka, to nadal pijesz zioła o. Sroki? Pijesz ciagiem czy robisz jakieś przerwy?

Skiperowa szczególnie teraz na początku musisz dużo leżeć i odpoczywać, wiadomo że ciąża to nie choroba ale jeśli masz taką możliwość to jak najwięcej leż może te krwiaki to częsta przypadłość tylko nie mówi się o tym dużo bo szybko się wchłaniają i są nieszkodliwe. Macie racje dziewczyny, trzeba robić swoje i czekać na szczęście

Tak pije od stycznia jakoś. Styczeń luty piłam ciagle marzec do owulacji i teraz tez do owulacji zamierzam. Generalnie złe sie czułam przy płaskiej łyżeczce ( nie robiła szału) i na metodzie prób i błędów w tamtym cyklu piłam po kopiatej i to dopiero przyniosło rezultat. Tak myśle albo faktycznie ten bioenergoterapeuta zaczął działać ... sama nie wiem. Skiperowa oszczędzaj sie i uważaj na siebie naprawdę ja po świętach wracam na trasę na szczęście tylko po Europie i boje sie ze znowu mi sie pomiesza pózniej

A z tymi torbielami to jest różnie po clo pecherzyki mogą nie rosnąć albo może rosnąć za duży i wtedy czasem może nie pęknąć i zrobi sie torbiel a zeby sie wchłonęła trzeba czekać 1-3 cykli nawet i znowu strata czasu na maluszka. Miałam kiedyś torbiel która pękła objawy były okropne

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja też pije kopiatą łyżeczkę i zaparzam niecałym kubkiem wrzątku. Wtedy te zioła mają lekki smak bo z płaskiej łyżeczki to taka woda. Z torbielami na szczęście jeszcze nie miałam przygód ale słyszałam, że bywają okropne... Nie martw się na zapas bo być może ze "wspomagaczami" w postaci ziół nie rozregulujesz się ciekawa jestem efektów po 3 cyklach u mnie

Ja sie nie cieszę jeszcze zbytnio z takiego stanu rzeczy bo może sie jeszcze dużo porobić do owulacji np sie zatrzymać nie pęknąć pozatym martwię sie o drożność jajowodów może tam jest problem jakiś... to całe poczęcie? To jak sie odbywa jest dla mnie cudem. Który na własne oczy można oglądać. Dziewczynki dla Rych z was wierzących życzę Wam dziś aby te święta były dla nas owocne, beztroskie, pełne miłości i radości z zmartwychwstania a reszta roku przyniosła nam stado bocianów wszystkiego co najlepsze

Ja to samo ostatnio powiedziałam mężowi i poczęciu i ciąży w ogóle jak się czyta jaki to jest skomplikowany proces to aż trudno uwierzyć, że istniejemy również Wam wszystkim życze, zdrowych, spokojnych i pełnych radości Świąt!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów