Strona 57 z 83
Pokaż wyniki od 561 do 570 z 827

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Mała Mi ja mam teraz 7 dzien cyklu. Cykle miałam raczej 30-32 dni ale od 2 cykli sie mi schrzanilo w jednym Owu miałam w 80 którymś dniu cyklu :/ natomiast ostatni trwał juz 34 dni. Teraz odpoczęłam trochę porobilam badania wszytko ok i myśle ze to wina zmęczenia stresu i zmian czasu. Raz kiedyś tak mnie jajniki zaczęły bolec zaraz po Owu i cykl był 28 dniowy. Jak myślisz za ile będziesz mieć Owu ? Ja myśle ze około 13-17 dzien cyklu gdzieś pomiędzy. W pon ide na monitoring i zobaczę jak sie ma moje jajeczko

2. dzieckozakupy.pl
    Kasiu 3mam kciuki daj znać

Witak Kasiu ja również trzymam za Ciebie kciuki poczekaj może z testem to poniedziałku no i koniecznie daj nam znać. Blanka ostatnio owulacje miałam dopieto w 30 dc a teraz to już sama nie wiem, temperatury mam troche inne niż w ostatnich cyklach i bobolewa mnie lekko brzych razem z jajnikami także nie wiem czego się spodziewać, myśle że jeszcze ok tygodnia poczekam.. też kurcze ostarnio chodze w stresie i pracy mam sporo... ale już w maju krótki urlopik

Tasiek musisz koniecznie poprosić lekarza o wymazy, biocenoze , i posiewy w kierunku bakterii a zwłaszcza ureoplazmy chlamydii i cytoplazmy, ta bardzo częsta przyczyna poronień wczesnych. Wiesz ile może być przyczyn takiego stanu rzeczy? Może Twoja faza lutealna jest za króka? A może właściwie jajeczko nie jest wystarczająco duże? A może brak ci progesteronu lub twoje endo jest zbyt cienkie i powinnaś dostać wspomagająco estrogeny lub popijać winko i jadać migdały i orzechy. moze warto by było zrobić chociaż 1 monitoring bardzo duzo by Ci powiedział....

nie cytoplazmy a mykoplasmy

Dzięki Dziewczyny

kciuki napewno się przydadza, narazie cisza z @ ....

Cześć dziewczyny, jak tam po weekendzie? Kasia jak się u Ciebie rozwija sytuacja? Spotkała się któraś z Was z testem owulacyjnym na ślinę lub śluz szyjkowy, nazywa się Afrodyta i jest takin małym mikroskopem, który w dni płodne pokazuje strukturę takich jakby paprotek. Poczytałam troche o tum, opinie są podzielone ale zamówiłam nie zaszkodzi spróbować, a może będzie lepszy niż zwykłe paskowe. Pozdrawiam!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Blanka faktycznie żadnych badań szczegolowych nie robiłam, ale na monitoringu jestem co miesiąc. Wnioski z tego są takie, że mam dosyć nieregularne cykle a co za tym idzie każda owulacja jest inna, raz mam przerośniete pęcherzyki, innym razem za małe. Endometrium podobno ok. Z faza lutealna był problem, niby 14 dni ale z płomieniem, przyjmowałam duphaston teraz luteine. Myślę żeby się skonsultować z innym ginekologiem. Zastanawiam się czy nie poszukać bioenergoterapeutą w mojej okolicy...

@ nadal brak, wiec czekam cierpliwie

ja na studiach miałam cos o tych mikroskopijnych metodach badania owu, ale nie pamietam dokładnie co i jak, bo to dawno było ...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów