Strona 56 z 64
Pokaż wyniki od 551 do 560 z 635

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Wiesz co tak naprawdę ja uważam ze nie ma innej metody na sprawdzenie czy owulacja wyszła jak ciaza hehe. Nie wierze ani w śluz ani w bólowi jajników bo w moim wypadku wogole objawy okazały sie mylne z monitoringiem, mało tego okazało sie rownież Ze i temperatura trochę mnie zawiodła bo skok okazał sie kilka dni po owulacji ( chyba 3-4 dni o ile sie nie mylę) wiec generalnie jeśli ktoś ma równe cykle metoda w sam raz. Jak dla mnie nie bardzo , i temperatura służy u mnie tylko do określenia dni płodnych mniej więcej. A miałaś jesZcze jakiś badania robione oprócz tsh ? Prolaktyna ? Estrogeny? Lh? Fsh? Aldiosteron czy testosteron? U mnie okazało sie ze mam w górnej granicy lh który powoduje późne owulacje, testy owulacyjne wychodzili ciagle pozytywne. Teraz od kilku tygodni jest w normie. O okładach borowinowych dowiedziałam sie od swojej babci i mamy a potem poczytałam na necie i poszłam do lekarza. On ppwoedzial ze to stara metoda leczenie niepłodności gdy jeszcze invitro nie było popularne. Polega na rozmiękczania jajowodów i rozpuszczaniu zrostów jeśli sa i zawierają estrogeny a te odpowiedzialne sa w 1 połowie cyklu za endometrium. Zasada jest jedna stosuje sie je do owulacji, nie w trakcie krwawienia i chociaż działają rownież anty bakteryjne i grzybicze to przy aktywnych stanach zapalnych tez powinno sie ich odpuścić. Oraz jeśli ktoś podejrzewa u siebie endometriozę. Nagrzewam wodę wlewam do miseczki zanurzam plaster potem zostawiam na jakiś kwadrans tak zeby miał conajmniej 40 c potem na brzuszek odrywając cześć plastikowa na to ręcznik termofor i znowu ręcznik albo koc i tak siedzę min 30 min. Ale najczęściej około 40. Ja staram sie juz 1,5 roku i owulacje sa dlatego zaczynam szukać innej przyczyny niż ona. W tym cyklu chce zrobić hsg jak Zdarze z posiewami wszystkimi a jak nie to w następnym cyklu juz na 100% Mi wystarczyły same zioła ojca sroki na śluz... fajnie mi podbudował go, natomiast słyszałam od koleżanki ze pila siemię lniane i stropy rozrzedzającej wydzielinę. I tez było ok.

2. dzieckozakupy.pl
    Skiperowa czyli wszystko ok takie problemy to nie problemy hihi. Chodzisz do pracy ?

Karolina dokładnie nie poddawaj sie co Ty 3 cykle to dużo czasu . Rób badania i w miedzy czasie może cos wyjdzie. Oprócz krwi ja bym Robiła wyłazy na bakterie bo one równie sa powodem krwawień. 3 maj sie myszko i sie nie daj

Robiłam badania hormonów rok temu i było ok ale potem wyskoczyło mi to tsh i teraz powoli zaczynam powtarzać badania, teraz czekam na wyniki prolaktyny. A w jakich dniach cyklu robisz pozostałe? Powiem Ci szczerze, że ja nawet testom owulacyjnym nie wierze... my teraz kochamy się co drugi dzień i może w końcu zaskoczy. Ciekawie wygląda ta borowinka :-) kupujesz ją na necie? Siemie lniane też piłam ale u mnie nie zadziałało. Poczekam na działanie ziół, może też u mnie wpłyną na śluz. Kurcze nie moge uwierzyć w te wszystkie wpadki za pierwszym razem... a tu się człowiek stara, przegląda organizm z każdej strony i nic...

Hej dziewczyny:*
    Skiperowa bardzo się cieszę że wszystko ok i gratuluję
    U mnie niestety powtórka z rozrywki, w 33 dc pozytywna beta, a za 3 dni już krwawienie. Jestem załamana. Jeśli się to jeszcze kiedykolwiek powtórzy to mogą to być poronienia nawykowe. Teraz jestem już po krwawieniu i zbliża się następna faza płodna, będę próbować jeszcze raz i modlę się żeby wszystko było ok. Gin mówi że szansa jest, ale szczerze mówiąc coraz mniej we mnie optymizmu. Zaskakujące to wszystko, tym bardziej że w pierwszą ciążę zaszlam za drugim(!) razem.
    Dobrze że coraz piękniej na dworzu to bardziej się chce

Tasiek, dobrze ze się odezwalas. A co lekarz mowi na Twoja sytuacje? Wiesz, ja tylko od dnia zrobienia testu ciążowego jestem na duphastonie, on jest na podtrzymanie, wiec po cichu wierze ze dzięki niemu będzie wszystko dobrze. Nie poddawaj sie, pamiętaj że skoro zachodzisz w ciaze to znaczy ze jesteś plodna. A to już jest dużo.
    Blanka, tak, poki co chodzę jeszcze do pracy. Powiedziałam o ciąży kierownikowi i o dziwo bardzo dobrze zareagowal, oczywiście mam zakaz robienia nadgodzin i mam się nie stresowac i niczym nie przejmowac bo teraz dziecko jest najważniejsze. I ze oczywiscie miejsce bedzie caly czas na mnie czekac. Miło że spotkalam się z taką pozytywna reakcja z jego strony. Przy okazji mi powiedział ze od niego z rodziny dziewczyna juz poronila 3 razy, żona kolegi z dzialu juz 2 poronienia ma za sobąale teraz jest w kolejnej ciazy i póki co jesto wszystko ok. Masakra, w życiu bym nie powiedziała ze jest to taki powszechny problem...
    Blanka, już po okresie? Czyli kolejny cykl staran :-) a jak tam w pracy? Na miejscu czy na wyjazdach?
    MalaMi, mi też jakoś ciężko uwierzyć w te wszystkie wpadki, my tez tyle miesięcy byliśmy " na spontanie" i kompletnie nic, dopiero full zestaw - testy owu (które u mnie akurat się sprawdzaly), mierzenie temp i ziola ojca sroki przyniosly skutek :-)
    Kamila, Kaasiaa, co u Was?

Ja też znam wiele przypadków poronień z najbliższego otoczenia... w ogóle teraz bardzo dużo się słyszy o takin jakby to powiedzieć..dużym strachu o ciąże, lekarze dmuchają na zimnie żeby cos złego się nie stało ale to w sumie dobrze :-) Skiperowa, Ty musisz myśleć pozytywnie , że wszystko będzie dobrze, że dzidziuś będzie rozwijał się prawidłowo i tak właśnie będzie :-) pozytywne myślenie to podstawa! Ja w sumie dopiero drugi cykl skrupulatnie mierze temperature no i teraz rozkoszuje się ziołami ;-) może w końcu coś ruszy....

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Hej dziewczyny mała mi fsh lh robię 3-4 D cyklu prolaktyne robię przed i po owulacji, progesteron po owulacji a w okresie okoloowulacyjnym estrogeny. Oczywiście nie co cykl tylko raz na 3 m staram sie powtórzyć czy jest ok. Borowiny kupuje na Allegro w plastrach jej Tasiek mocno Cie przytulam. Przykro mi a jak długie masz cykle ? I jak długa fazę lutealna ? Może za krótka ? Kiedy będziesz mieć owulacje ? Bedzie dobrze nie możesz sie załamywać bo bedzie to jak samospełniająca sie przepowiednia. Cieszę sie Skiperowa ze fajnie to sie układa i ze jakoś Ci leci ja jestem jeszcze na l4 do połowy kwietnia dużo odpoczęłam a potem mam 2 loty do USA i zaczynam urlop. Mnie cos wyjątkowo wcześnie skubią jajniki w poniedziałek mam monitoring umówiony wiec zobaczymy co i jak ale wydaje mi sie ze Ren cykl jest dziwny. Mam wyższe temperatury. Moja zawsze były niskie 36.1-26,2 a teraz mam po 36,45-36,6 o 5 rano w ustach. I zaczynaja mnie jajniki skubać dranie, wydaje mi sie ze owulacja bedzie dużo duZo wcześniej w tym cyklu niż w ostatnich 2 i chyba sie to zaczyna normować do moich normalnych cykli.

A ja z kolei zauważyłam, że mam troche niższe temperatury, niż w ostatnich cyklach i też od paru dni jajniki się odzywają ale to może być sprawka ziół :-) Blanka który masz dzień cyklu i w którym przeważnie owulacje?

Hejka

Mała Mi witaj

ja jestem na końcówce cyklu, czyli "czekam" na @. Zgodnie z terminem powinna przyjść dzisiaj badz jutro. Ostatnio troche mi sie cykle rozregulowały, jak zawsze miałam co do godzinny tak teraz 26-28 dni, więc poniedziałek tez jeszcze biore pod uwage. Ale wydaje mi sie ze przyjdzie... chociaz nadzieje jak zawsze sobie robie... testów nie robiłam i ne wiem czy robić... bo czuje ze sie wkurze :P moze kupimy wieczorem i jutro rano zrobie test, ale sama nie wiem czy jest juz sens. teoretycznie jutro 14 dzien po owulacji...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów