Strona 54 z 68
Pokaż wyniki od 531 do 540 z 680

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

U nas tez pogoda rewelacyjna, odrazu człowiek ma lepszy humor nawet polasilam się wczoraj i zrobilam krótka przejażdżkę rowerem
    Blanka, fakt ten cykl miałas naprawdę dlugi. Wiesz czasami ta owulka mogła Ci się nieco przesunąć lub plemniki jeśli były silne to mogły czekać na odpowiedni moment... a temperaturę cały czas mierzysz?
    Czy duphaston może powodowac przybieranie na wadze? Bo mam wrażenie od jakiegoś czasu ze czuje się taka ociezala i ze nogi mi przytyły :/ fakt ze teraz ruchu mam trochę mniej bo póki co zrezygnowałam z silowni ale jeszcze zanim pojawily się 2 kreski na tescie to dosyć intensywnie cwiczylam i nogi nabieraly ładnego ksztaltu a od paru dni tak patrzę i chyba mam grubsze uda :/ a nie objadalam się jakoś bardziej, właśnie ze nawet nie ciągnie mnie jakoś do slodkiego, którego byłam zawsze wielkim fanem a niestety ale wstyd się przyznać ale jeszcze nie dorobilam ie wagi :P najwyższy czas kupić.
    Kaasiaa, pewnie lada dzień nastąpi owulacja wiec 3mamy kciuki a ty w jakiś sposob sprawdzasz czy masz owulacje? Mierzenie temp, testy owu? Czy póki co idziecie po prostu na żywioł?

2. dzieckozakupy.pl
    Ja póki co na zywioł, ale cos mi sie nie podobaja te moje dni płodne, zawsze śluzu było od groma a teraz licho... i nie wiem o co chodzi zabardzo. jeszcze poczekam ze dwa-trzy cykle jak nic nie ruszy to pójde do gina zobaczyc czy cos tam sie nie dzieje

Skiperowa masz przeciesz gromadzić lekkie zapasy na dziadzie nie dziw sie ze gdzie niegdzie ich przybywa. Ja biorę juz 2 cykl duphaston i ani raz nie zobaczyłam większej wagi, skłonna była bym powiedzieć E przez te 2 m schudłam 3 kg, ale jestem senna i ociężała i czuje sie taka przytrzymała trochę akurat siedzę na poczekalni u dziadka

Blanka czekamy na info po wizycie u dziadka

1,5 godziny byłam u dziadzia. Dziś czuje pieczenie w całej macicy i jajnikach nawet teraz jak skończyłam wizytę około 40 min temu. Została mi jeszcze 1 wizyta eh czuje sie strasznie słabo jakoś.

Blanka, a co dziadek Ci robil? Mówił coś itp? Jak przebiegła wiżyta?
    Kaasiaa w razie słabego śluzu, wyprubuj moze wiesiolek, wiele dziewczyn go stosuje (ja też stosowalam) właśnie na zwiekszenie sluzu

W zasadzie wizyta ( jej przebieg )nie różnił sie zbytnio od ostatniej. Po przyjściu zapytał czy niw rozlegulowal mi cyklu? Ja powiedziałam ze a i owszem bo mam bardzo długie cykle a on ze o to mu chodziło. Chciał wyciszyć prace jajników a teraz do dzieła powiedział ze od tego cyklu co bedzie mam sie starać dużo chociaż najlepsze rezultaty sa po 3 zabiegach. Podobno 70% par zachodzi w 1 cyklu starań po 3 zabiegach. Zobaczymy trochę we mnie wepchnął energii bo ostatnio byłam chyba przesilona ta cała aurom przesilenia wiosennego. Generalnie od razu jak tylko przyłożył rękę do brzucha to paliło mnie tam wszystko. Aż zapytałam czy tak ma byc ? A on ze tak za 1 razem nigdy tego nie robi bo boi sie ze ktoś zemdleje ale na 2 wizycie juz tak. Generalnie dziwne to było uczucie to rozpalenie. Stwierdził ze duZo to miejsce potrzebuje energii i dlatego chłonie. Nie wiem co myślec. Mojemu mężowi przyłożył rękę w okolicach j brzusznej i powoedzial ze wszystko ok Ze odbiera sygnał dobry i skupił sie po raz kolejny na żołądku i oczach a z tym ma problem ostatnio spory. I na zatokach musiałam wracać z powrotem ja bo go paliła twarz i ocZy.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Z przyziemnych sposobów leczenia byłam odnowić cytologię na NFZ i o matko wynik za 2 tygodnie dopiero a następnie robiłam wymazy na chlamydie ureoplazme itd. Te najbardziej zjadliwe i niebezpieczne w ciąży i które często powodują brak ciąż i poronienia. Wiecie nie śmiejcie sie ja korzystam poprostu z toalet po całym świecie i to na lotniskach jeszcze uwierzcie mi nie dezynfekują tak jak sobie to wyobrażacie a one roznoszą sie nie tylko przez Sex ale i przez takie sposoby jak dotykanie kibli jakikolwiek częścią ciała. Dziś prEd ostatnia tabletka duphastonu i czekam na @ dalej nie zdecydowałam co z tym clo chyba sobie jednak odpuszczę. Natomiast myśle o hsg coraz częściej bo skoro owulacja jest i tak pózniej czy wcześniej ale jest to może po poronieniu mi sie zatkały jajowody ? Chyba w tym cyklu załatwię sobie na cito zanim zdecyduje sie na laparoskopię jak mnie namawiają

I co dziewczyny najgorsze wracam do pracy. Masakra ostanie kilka dni wolnego i masz Ci babo placek.

Ale jaazda z tym dziadkiem... ja tam wierze w takie magiczne rzeczy.
    Moja babcie tez z raka macicy uratował Pan o podobnych umiejętnościach, dziadka po usunięciu nerki tez doprowadzał do ładu i składu, u siostry odkrył problem z zatokami także ja wierze w takie "cuda".
    A co do wiesiołka to jeszcze troche popróbujemy jak sie nie uda to napewno będę o nim myślała.
    Miłego dnia Dziewczyny
    PS. Ciekawe co u Karoliny...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów