Strona 53 z 64
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 635

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    a z tymi testami to tez juz biore je pół na pół, wkurzaja mnie coraz bardziej.. w sumie nie wiem po co je robie bo i tak mamy tylko weekendy dla siebie więc czy będe miała owulke czy nie to i tak możemy tylko w week sie kochac.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    ogólnie tak sobie dziś to wszystko przemyślałam i doszłam do wniosku, ze jesli teraz znowu się nie udało (byłby termin na grudzień) to odpuszczam. Nie, że mam dość ale nie chce znowu chodzić z wielkim brzuszyskiem w samej połowie zimy. Rodziłam synka w lutym i naprawdę to była katorga.. także zaczynamy od nowa w lipcu to będzie termin na kwiecień

Piękne słowa Blanka czytałam Twoj post wczoraj wieczorem i tak miło mi się zasypiało z myślą o kolejnej kruszynce jak ziarnko soli
    Kamila ja tam w zime nie chodziłam z brzuszyskiem, ale za to w samo upalne lato, też łatwo nie było ale wentylator odwalał dobrą robote :P więc teraz to chyba już mi obojętne czy brzuch w zime czy w lato, a wole ja się przemęczyć niż później taką Kruszynke rzucić albo na wielki mróz albo na skwar

Blanka, piękny list Twoja Mama wyslala Tacie :-) ja niestety nie jestem aż tak kreatywna heh :-) zawsze myslałam ze u mnie to będzie wygladalo tak jak na filmach, że kupię małe buciki, kolacja i dam mężowi. Oczywiście wyobrazenia wyobrazeniami a w rzeczywistosci poszłam rano do WC, zrobiłam test i nieśmiało oznajmiłam mężowi ze chyba się udalo... chociaż może teraz po wizycie u gina, która mnie czeka żeby potwierdzic ciaze, jakoś w specjalny sposób oznajmie to mojemu... bo jak już będzie serce bić to chyba wtedy tak naprawdę to wszystko do mnie dotrze...

Kamila, ja też zawsze sobie tak myślałam że najlepiej jest jakoś latem zajść żeby na wiosne urodzic. Starania zaczęliśmy w lipcu wiec myślałam że za pierwszym czy drugim razem się uda i na wiosne urodzi się dziecko. Ale że rzeczywistość okazała się taka a nie inna to, potem doszłam do wniosku ze juz nieważny miesiąc, byle się w końcu udalo
    Wiem ze testy owu należy traktować nieco z przymrużeniem oka, ja ich zaczęłam używać przez ostanie 2 miesiące, wraz z mierzeniem temp i obserwacja sluzu i nawet mi się to wszystko zgrywalo.

Co tam u Was dziewczyny ? ja dziś pozałatwiała sobie wizyty na NFZ przedewszystkim cytologie i umówiłam sie na wymazy i posiewy. Chlamydie ureoplasme itd. Biocenozę bo chciałabym sie upewnić ze podwozie czyste hehe a tak naprawdę to robiłam rok temu, było ok ale wiecie jak jest jak sie bada ginekologicznie po tyle razy w roku to o infekcje nie trudno. Generalnie chlamydia naprzyklad nie daje często żadnych objawów nawet pieczenia czy upływie poprostu sobie jest ot tak :/ sprytna podobno trudno ja wytępić

U mnie póki co wszystko w porządku (tak mysle) czekam cały czas za ta środowa wizyta, żeby gin mi potwierdził ze jest wszystko ok to trochę kamień spadnie mi z serca bo póki co jeszcze siedzę jak na szpilkach, zawsze jakieś czarne myśli się kręcą...
    Dziś byłam z rana porobić badania ktore zalecil mi lekarz, takie ogolne, krew, mocz, na hiv itp. Przez ostanie 3 miesiace mialam więcej badan robionych niż przez całe swoje życie heh
    Blanka, ja cytologie mam robiona w miarę regularnie, i zawsze wychodziły dobre wyniki, ale że ta chlamydia taka bezobjawowa... jednak profilaktyka jest bardzo ważna, pozwala w porę zaregowac. Ty po takim zestawie,to już będziesz przebadana wzdłuż i wszerz
    Blanka, kiedy u Ciebie teraz planowana miesiaczka?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Całe szczęście Skiperowa, daj znać co powie, ale wiem, że będzie dobrze, na pewno.. . wiesz co u mnie myślę, że za jakieś 10 dni powinna przyjść, nie liczę jakoś specjalnie tych dni w tym cyklu już.... dostałam duphaston, a lekarz mi powiedział, że on może wydłużyć mi cykl... heh sam w sobie jest już długi, mam nadzieję, że się unormuje w końcu wszystko tak jak dawniej... owulacje miałam w 25 dniu cyklu, późno strasznie, ale podobno endometrium superowe i warto dać duphaston jak by czasem była ciąża, a ja nie myslę, bo złożyło się tak , że prawdeopodobjie owulacja wystąpiła w momencie, kieidy mąż pojechał na 3 dni na konferencje ;/ i myślę, że dupa zbita. Od następnego cyklu, znowu monitoring, no i nie podjęłam decyzję czy biorę clo ;/ ale doktor powiedział , że jak zobaczy ze mam mieć owu, a mąża ma nie być ,albo mnie to da mi l4 jeśli się zdecydują na clo;/

Dziewczyny a co tu taka cisza ? Nikt nie zagłada ? Nie opowiada co u Was

U mnie nic nowego, 14 dc więc działamy a co z tego wyjdzie to zobaczymy
    Narazie cieszymy się wiosną i spędzamy całe dnie na dworzu
    A u Was co nowego? Kiedy Blanka jedziesz do Dziadka?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów