Strona 52 z 80
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 799

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Blanka super ze juz sie budujecie zawsze marzylam o domku z ogrodem a najlepiej jakby stal jeszcze obok lasu mmm a z praca Ci bardzo wspolczuje kochana.. Miejmy tylko nadzieje ze Twoje cykle az tak bardzo na tym nie ucierpia przez tyle godzin lotu. Trzymaj sie tam:*

A co do mnie.. Nie bylam na badaniach hormonalnych bo akurat w ten dzien wypadl mi pogrzeb i zostaliśmy dłużej u rodziny wiec juz sobie odpuscilam totalnie. Ale od wczoraj rana boli mnie strasznie jaknik az do teraz i wczoraj ot tak postanowilam zrobic test owu i sprawdzic co jest grane i nie wierze. Mam dopiero 10dc a tu takie cos..
    www.fotosik.pl/zdjecie/c1513bafd697fa83
    To juz pozytyw?

2. dzieckozakupy.pl
    Kamila, widzę że używamy tych samych testów ja uznałabym to za pozytyw, spróbować nie zaszkodzi a przegapić owulacje było by szkoda mierzysz temperaturę?
    Blanka to ale Cie wykopali w pracy w te długie loty... oby nie wpłynęło to na Twoje cykle. Własnego domku zazdroszczę, ja mam tesciow piętro nizej :P
    Wczoraj z rana znów ból piersi zelzal, mdlosci tez nie mialam, myślę cholera co jest, a już wczoraj na wieczór wszystko wróciło do normy, czyli pewnie takie skoki są normalne,chyba przestanę czytac te wszystkie fora bo tylko się nakrecam

Cześć dziewczyny co tam u Was ? Skiperowa jak sie czujesz? Ja po owulacji na monitoringu wszystko ok, endometrium obiecujące dostałam duphaston na wszelki wypadek i mam czekać na @ czy przyjdzie. Myśle ze w tym cyklu nic z tego nie bedzie z kilu powodów ale to juz szczegół. Za tydzień jadę do dziadziusia bo mija dokładnie teraz tydzień od ostatniej wizyty. No i nie wiem co robic wsumie.... czy brać to clo czy jak ono ma byc na przyspieszenie owulacji by nie była w 22 -25 dniu cyklu tylko wcześniej. Boje sie efektów ubocznych. A tez jesteście takie przytrzymane po duphastonie ?

U mnie dobrze, biorę cały czas duphaston 2 razy dziennie, witaminy i kwas foliowy i czekam na wizytę, która będzie na przyszłą środę. Normalnie chodzę do pracy ale mąż mi średnio raz dziennie przygaduje mi ze mam iść jak najszybciej na L4, szczerze to wolałabym jeszcze trochę popracowac ale zobaczymy co powie lekarz. Ogolnie to się staram oszczedzac, na silownie narazie nie chodze, cięższe zakupy tez odpuscilam, bo zauważyłam że jak noszę juz ciezsza siatke to zaczyna pobolewac mnie brzuch. Piersi ogólnie pobolewaja, czasem z przerwami i czasem z rana mam delikatne mdlosci, a czasem nie, nie wymiotuje póki co.
    Blanka a jak po ostatniej wizycie u dziadka? Jak przebiegła? Wiesz najważniejsze że miałaś potwierdzona owulacje, zawsze daje to nadzieje
    Jakie skutki uboczne mogą występować po przyjmowaniu clo?
    Czytałam że ponoć po duhastonie może występować sennosc. Może coś w tym jest bo jestem nieco zamulona, w pracy mam momenty ze ciezko jest mi się skupic a może to ogolne zmeczenie? W końcu przyszła w końcu wiosna, wiec być przyczyna tego może być wiosenne przesilenie :-)

No tez biorę właśnie duphaston i jestem strasznie Osłabiona. Czuje sie sennie i rano boli mnie głowa !! Codziennie ! Nie wiem czy tak winno byc. Generalnie powiedział ze clo jest lekiem bezpiecznym i ze mam sie nie przejmować ulotka bo w niej piszą wszystko a najczęstszym objawem ubocznym sa ciąże bliźniacze. Czytałam tez o przestymulowaniu jajników ale to przy dużych dawkach. Sama nie wiem czy brać go czy nie. Powiedział mi ze to jak z duphastonem tez sa efekty uboczne na ulotce a i tak sie go bierze w ciąży i ze nikt z tego halo nie robi. Ostatnio na wizycie byłam 21 lutego. Piekły mnie jajniki i zatrzymało mi sie krwawienie. Dziś 28 dzien cyklu brzuch mnie boli i cyce czekam na okres. Myślicie o tym jak przekażecie nowinę swojemu m o dziecku. Ja stwierdziłam ze zrobię mu niespodziankę.

O mnie
    Jednak tamten test nie byl pozytywny, dopiero wczoraj mialam pozytyw. Zrobilam drugi test w sobote i byla bledsza kreska wiec pomyslalam ze juz owulacji w tym cyklu raczej nie bedzie skoro w piątek byla ciemniejsza. Takze chyba nic z tego bo przez te testy stwierdzialam ze nie mamy na co liczyc i kochalismy sie ostatni raz w niedziele rano, później pojechałam do rodziny bez mezulka i tam nocowalam. Wrocilam w pon popoludniu a moj rano jechal w delegacje. A wczoraj lub dzis ewentualnie rano mialam owu. Takze znowu 2 dni przed owu ostatni raz byly starania takze biorac pod uwage ostatni cykl nie mam na co liczyc ehh ale jestem zla

O mnie
    Blanka ja wczoraj myslalam o tym jak przekaze nowine i wymyslilam. Po prostu zamowie w necie koszulke mojemu synkowi "bede starszyn bratem" i puszcze go po domu zeby rozsylal nowine

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Wiesz co Kamila ja nie wierze tym testa owulacyjnym. I doktor mi mówil to samo. One tylko wskazują na pik lh jeśli kobieta ma zaburzona gospodarkę hormonalna fsh i lh to testy beda jej wychodzić ciagle dodatnie lub wogole nie beda wychodzić. Pozatym nie sa żadna gwarancja owulacji pokazują prawdopodobny moment może test byc dodatni do owulacji nie dojść a za 3 dni jednak bedzie kolejny pik lh i nastąpi owulacja. Ja uważam ze temperatury jedynie i obserwacja śluzu wskaże kiedy beda dni płodne bo o tym kiedy owulacja jest tez nam nie powiedzą. Doktor mój sie śmieje ze jedyna metoda sprawdzenia czy owulacja była jest ciaza. Nawet usg i doświadczony ginekolog może sie pomylić.

A ja mam list który moja mama napisała do mojego taty gdy byłam ja w ciąży. Z okazji 18mnastych urodzin dostałam o jako prezent. Może któraś skorzysta napisze wam fragment. kochany Jasiu, dziś za oknem pada deszcz, jest zimno , a ja stałam znowu z kartka po trochę kawy. Od tygodni miałam nieodparta ochotę na filirzanke dobrze parzonej z kogutem. I wtedy stało sie dla mnie jasne... i dostałam worek soli. Co mam zrobić z kolejnym workiem soli? I pomyslałam ze wyślę Ci kilka ziarenek. Pomyślisz ze przeciez Ty w Nowym Jorku i masz go pod dostatkiem. Proszę Weź go na ręce i przyglądnij sie 1 kryształkowi. Nie jest duży? Jasiu taka kruszynkę nosze pod serduszkiem. Doktor mówi ze prawdopodobnie jest takiej wielkości... na następny raz wyślę Ci groszek ptysiowy lub fasolkę... czekamy na Ciebie. Mam
    Nadzieje ze bedzie to słodka dziewczynka o jasnoniebieskich oczkach i Twoich czarnych gęstych włosach. I ze doczekamy chwil kiedy weźmie swoje dzieci na ręce i wysypie mężowi garść soli... znam na pamięć poprostu i zawsze becze ot tak kochani rodzice wszystko by dali wysypie mężowi garść soli na ręce i dam mu przeczytać Lost mojej mamy

O mnie
    Blanka zatkało mnie.. Boże jaki piękny list!! cudowne słowa aż mam ochotę sobie skopiowac :P wspaniały prezent na 18ste urodziny

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów