Strona 51 z 84
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 838

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

skiperowa daj znac jak tam beta

2. dzieckozakupy.pl
    Dokładnie daj znać a jak ram Karolina ? Cos sie nic nie odzywasz ?

Hej jestem nowa, ale pozwólcie, ze sie wypowiem do kobiet, ktore sie starają, poniewaz ja takze usielnie.przez 6cykli sie starałam a nie usilnie 1,5 roku. Testy robilamrobilamAz regularnie po kilka. Az w końcu sie zaniepokoilam i poszłam do gin na badania, kazał zgłosić sie do kliniki. I przestraszylam sie i zapomnialam na jakis czas o ciąży będąc w przekonaniu, ze nie moge mieć dzieci. I 11lutego z mężem wybraliśmy się na ostatki o po ostatkach pełen spontan a (1lutego miesiaczka) miesiaczki mam od 23-31 dc takze ciezko bylo określić dni płodne takze nie nakrecalam sie. I 23dc (w tłusty czwartek) bez zastanowienia kupiłam go i zrobiłam. I... wyszła blada kreska! Na drugi dzien 24dc beta 317. Także dziewczyny rozluznijcie się, wiem ze yo trudne ale idźcie z partnerem na impreze(wiem ze post) ale chocby kino, kolacja wino będzie dobrze powodzenia

Witajcie Dziewczyny odebrałam dzis wyniki bety i trochę kamień spadł mi z serca bo beta z wczoraj wyniosła 1128. Poprzedni poniedziałkowy był 310 czyli przyrost prawidłowy wczoraj po południu powrocil ból piersi, który się cały czas utrzymuje no i dziś temp 37.2 czyli póki co wszystko dobrze. Ale znając mnie niepokój juz do końca pozostanie. Mąż myśli ze się nie ciesze, ale to nie jest tak, po prostu jestem bardzo ostrożna w tej radości... czekam na kolejna wizyte za 2 tyg gdzie już powinno widać bijące serce, wtedy chyba dopiero w miarę odetchne

A co u Was słychać? Jak żyjecie, jakie plany na weekend?
    Agnes, milo ze do nas zajzalas na pewno sporo racji jest w tym ze gdy się wyluzuje i odpuści to wtedy się zaskoczy, ale jak sama dobrze wiesz, nie zawsze to jest takie proste. Czytałam wiele takich przypadkow ze para długo się starała a właśnie wystarczyl, wyjazd/wakacje i wracali juz we trójkę nawet niedawno znajomy opowiadał mi o swoich znajomych którzy 5 lat się starali bezskutecznie i pewnego razu wyjechali nad morze i po powrocie okazało się ze zostaną rodzicami. Psychika na pewno też robi swoje.

Wiem, że bardzo ciężko w koncu sama przez to przechodzilam. Ale zawsze sobie tłumaczyłam, że czeka na mnie jakąś duszyczka, która w odpowiednim momencie zechce przyjść także każdy ma swój czas i porę. I gratuluję Bety ja w środę usłyszałam serduszko 6 tc

Macie racje trzeba wyluzować nam właśnie z pierwszym udało się jak wyluzowaliśmy i przestałam myśleć o ciązy, ale na tym błędzie sie nie nauczyłam i znowu się spinam wyczekując dwóch kreseczek
    pora odpuścic

Gratulacje DZiewczyny

My weekend spedzimy w sklepach meblowych, robimy Młodemu pokoj swój własny i nie mamy pomysłu... szukamy inspiracji )))

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Właśnie Kasia.zajmij sie pokojem dla synka a reszta sama sie ułoży trzymam kciuki

Witajcie dziewczyny Skiperowa, ale się ciesze, odświeżałam co pół godziny forum w nadziei, że już się odezwałaś. Superowo Eh wiem jakie to czasochłonne, mam na wykończeniu swój domek pod Warszawą, już nie mogę się doczekać kiedy się wprowadzimy, wiecie jak w mieszkaniu jest. U mnie po staremu, odbyłam nieprzyjemną rozmowę z szefem i po l4 niestety ale wracam na trasę, strasznie się tym martwię, że znowu będę mieć jakieś jazdy z cyklem... trasy długodystansowe około 10-16 godzin w powietrzu, beczałam dziś pół dnia pozatym bolą mnie niemiłosiernie sutki, zdaje się, że owulacja mi się przesunęła o kilka dni, w poniedziałek dowiem się na usg wszsytkiego. Aga fajnie że zaglądnęłaś nas troche wspomóc. Ale ja się nie zgodzę z Tobą. Ja na luzie starałam się długo, bardzo długo, jeśli nie wychodzi to trzeba niestety zrobić badania. Ludzie planują ciąże celowo i najczęściej jednak to wychodzi. Przykład nasza Skiperowa... przecież planowała natomiast ja gdybym wcześniej się ogarnęła i nie zwalała na to , że a może się uda, a może za bardzo sobie wkręcam, to do dziś nie zaczęła bym diagnostyki... i nie wiedziała w czym jest prawdopodobny problem.

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Czesc dziewuszki
    Skiperowa gratulacje, piekna betka teraz tylko trzymaj sie do nastepnej wizyty
    Agnes ja na swoim przykladzie zgadzam sie z Twoimi slowami.. O pierwsze dziecko staralismy sie niecaly rok i az w koncu powiedzialam sobie kiedys "a pierdziele to wszystko co ma bbedzie" i zaczelam zyc jak czlowiek. Zaczelismy wychodzic do ludzi , na domówki, koncerty itp a przy tym wiadomo alkohol idzie w ruch :P po pierwszym takim koncercie majowkowym spodzilismy synka ale teraz nie umiem tak wyluzowac.. Staram sie ale mi nie idzie ale tak jak piszesz ja tez wierze w to ze tam na gorze czeka na nas dusza naszego dziecka i przyjdzie sobie w odpowiednim czasie do kazdej z nas

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów