Strona 50 z 54
Pokaż wyniki od 491 do 500 z 539

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Skiperowa cudowne wiadomości! Bardzo się cieszę i trzymam za Ciebie kciuki!

U mnie 17 dc i brak skoku temp. Uznaje ten cykl za bezowulacyjny. Miałam nadzieję ale nic, jakoś się trzeba z tym uporać i czekać na kolejny cykl, może tym razem szczęśliwy.

2. dzieckozakupy.pl
    Skiperowa !!! Aaaaaaaj od tego byłaś winna zacząć ale super cieszę sie i gratuluje jeszcze raz. Kiedy jedziesz na kolejna betę ? Wiesz co ja generalnie zakochana jestem w wszelkich książka związanych z obca kultura. Praca pozwoliła mi mieszkać ponad rok w Azji począwszy od Filipin, Indonezji, Malezji, ukochanej Tajlandii, Laosie, Wietnamie i Kambodży. Buddyzm w większości ale i również islam. Naprzywoziam książek z rożnych miejsc na świecie o tematyce głównie islamu i kobietach w tych krajach, gdzie jadę to z każdego miejsca przywożę zawsze jakaś pamiątkę miedzy innymi książki. Sa one przepiękne o życiu kobiet w takich społecznościach, wzruszające i jak mam tylko czas to szkole swoje języki czytając je. Ale w Polsce tez jest kilka pozycji. Słynna ekranizacja książki woris dire " kwiat pustyni" tematyka obrzezania kobiet, członkini ONZ , inna książka : spalona żywcem o dziewczynie która została wykorzystana seksualnie w krajach arabskich i za to prawi zginęła , można powiedzieć ze cudem uszła z życiem. Moja ulubiona : byłam służąca w arabskich pałacach, gdzie porwano dziewczynę do burdelu na pustyni i cudem uciekła i opisała historie albo w tamtym tygodniu tez skończyłam czytać " tylko razem z córka" o amerykance która przyjechała na wakacje razem z mężem Irańczykiem i córka do Teheranu. Bestseller kiedyś w USA. Super książka polecam jak będziesz miała wolne z powodu ciąży to warto poczytać co nieco. Teraz czytałam książkę rownież dostępna w Polsce biała Masajka rownież super polecam. W nowym jorku mam taka ulubiona kawiarnie w której sa książki z całego świata z rożnych miejsc i często czerpie od nich inspiracje. Ale dość o książkach chciałam wam cos powiedzieć o tym czopie. Bo ja tez miewam czasem ale dziś mnie zaskoczyło to wszystko rano wstałam, wypadł po czym zaczęło sie ze mnie lac dosłownie. Śluz płodny na 100. Doktor mi kiedyś mówił ze śluz może dojrzewać do 6 dni nawet i zwiastować owulacje czyli myśle ze cos jednak sie ruszyło. Zobaczymy na ile w poniedziałek bo dopiero wtedy ode do lekarza na monitoring czy cos tam zobaczy Skiperowa ale sie cieszę ale nie zostawia nas nie ? Będziesz opowiadać o pieluchach, wstawaniu nocnym i całej reszcie?

Tasiek No co Ty nie poddawaj sie. Kobieta to nie komputer u Nas statystyka nie działa. Ja zawsze owulacje miałam 17-18 dnia cyklu a w tym cyklu i wcześniejszym cos mi sie poprzestawiało. I była późno o wiele za późno. Natomiast w tym cyklu dziś 21 dzien cyklu i co ? Jajnik kije mnie od 3 dni i dziś ten śluz sie pojawił, jestem cała w pryszcze i dosiadłem sie dziś do słoika nutteli masakra jakaś myśle ze cos bedzie na dniach. W dodatku od wczoraj mam temp 36,1 obniżone zawsze mi sie obniżają przed owulacja nie wiem czemu. I około 4 dnia niższych temperatur mam dopiero skok czyli myśle ze Owu bedzie za 2-3 dni może u Ciebie bedzie podobnie

Ja wiem Blanka ale nie będę się nastawiac. Byłam w 13 dc na monitoringu i były za małe pęcherzyki, a skoro do tej pory nic się nie ruszyło to uznaje ten cykl za stracony. Jak nie ten to następny

Skiperowa gratulacje!! Miałam przeczucie, że nie będziesz musiała długo czekać na następne kreseczki :-) dziewczyny, a ja miałam w tym miesiącu dać sobie spokój, no i nie robię testów, nie mierzę temp. ale tak jest jeszcze gorzej! ;-) Nie da sie ot tak po prostu nie myśleć.. Codziennie zastanawiam się, czy była owulacja, czy nie, czy wogóle będzie, wchodzę co chwilę i patrzę co u Was, no i myslę - a może jednak teraz się uda.. Masakra. Karolina, byłaś zrobić betę, z tego co pamiętam pisałaś, że wyniki będą ok wtorku

Wracając jeszcze do tematu ksiazek: również lubie taka tematyka, jakiś czas temu czytałam " arabska żona", do "kwiatu pustyni" przymierzam się od dłuższego czasu swoją droga, ciekawe masz życie ze miałaś okazję tyle zakątków świata zwiedzić, pozazdroscic moje zwiedzanie najdalej skończyło się na czeskiej Pradze
    Blanka, czytałam że spadek temp przed owulacja jest jak najbardziej ok, i nawet kilka razy tez przyuwazylam ten fakt u siebie ze nagle temp spadla na jeden dzień na 36,4 a potem odrazu na drugi dzień 37.0 i juz wiedziałam że nastąpiła owulacja.
    Ja juz po wizycie u gina. Na usg za dużo jeszcze nie widzial, ale badając stwierdził powiększona macice, no i wyniki bety które mu pokazalam jednoznacznie potwierdzaja ciaze. Przepisal mi 2 kolejne opakowania duphastonu i dodatkowo jakieś witaminy dla kobiet w ciąży pytał się czy chce zwolnienie, narazie odmowilam, bo chce jeszcze trochę popracowac, zresztą to chyba dopiero uwierzę ze jestem w ciąży jak zobaczę fasolke na usg gin zlecil mi już dodatkowe badania, morfologia, glukoza itp i kazał przyjść za 2 tygodnie i powiedział ze juz na pewno będzie cos widać, teraz póki co stwierdził 4, może początek 5 tygodnia. Ale i tak mam stres żeby sytuacja sprzed miesiąca się nie powtórzyla.

Dziewczyny, oczywiście że Was nie opuszczę tyle wsparcia i porad co od Was dostałam... będę tu z Wami tak dlugo dopoki wszystkie nie zobaczycie 2 kresek i nie urodzicie dzieci zobaczycie ze ten rok będzie dla nas wszystkich przelomowy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Skiperowa SUPER )) JESZCZE RAZ GRATULACJE, trzymam kciuki żeby tym razem wszystko szło po Twojej myśli!!!

Ja tez uwielbiam czytać książki, Kwiat pustyni - cudowna książka, czytałam w ciąży poprzedniej jak jeszcze miałam czas na to teraz ciężko znaleść godzinke na relax, bo zawsze coś do zrobienia jest nawet jak Igorek śpi, także czytajcie i korzystajcie z wolnego czasu bo już niedługo się to zmieni!!!!

U mnie jakaś dziwna ta @ teraz, jakaś taka mało obfita jak zawsze.... niech szybko się skończy i działamy na nowo :P nowy cykl nowe wyzwania

Cześć Dziewczyny, od rana przeżyłam stres bo codzień z rana sprawdzam piersi i dzis tak jakby zrobily się nie co bardziej miekkie i mniej bolaly, wystraszyłam się bo w poprzedniej ciąży zwiastowalo to poronienie... w dodatku temp przez ostanie dni wynosiła 37.1 - 37.2 a dziś było 37.0. Pojechalam z rana na bete sprawdzić czy z przyrostem wszystko ok, wyniki jutro.
    Wiem ze może niepotrzebnie świruje ale po ostatniej sytuacji nie potrafię siebie zamartwiac. Nawet z mężem mialam mala spine bo on powiedzial ze zamiast sie cieszyc to ciagle sie zamartwiam. Dziewczyny, te ktore już sa mamami czy któraś z Was miala takie symptomy? Ze temp skakala i ból piersi tez byl o różnym nasileniu?

temperatury nie mam pojecia bo nigdy pod tym kątem nie mierzyłam, ale cyce nie zawsze bolały, różnie to z nimi bywało, napewno były dni że bolały dalekitanie, albo wcale, a na następny dzień znowu ból przy każdym dotknięciu.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów