Strona 49 z 64
Pokaż wyniki od 481 do 490 z 638

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Ale nawet na 21 dzien cyklu sie nie wyrobie bo jajeczko juz powinno byc jakies dominujące dziwi mnie to trochę dlatego ze wszystkie badania sa dobre. JesCze zrobię krzywa cukrowa w pon i insulinowa chyba. I od następnego cyklu poproszę cos na regulacje cykli bo to jest cos nieprawidłowego zwłaszcza dla kogos kto zawsze miał regularne @. Mogło sie przesunąć tez bo byłam prEIebiona w dodatku brałam w tym cyklu antybiotyk, wszystko możliwe. Tak ide do niego za 2 tygodnie bo byłam ostatnio około 21. On wspominał cos o zatrzymaniu miesiączek i roLegulowaniu cyklu wsumie ale czy by to aż raka moc miało myślicie? Dziś robiłam fsh do lh i jest 1.1 ? Wynik super. Dziwne jest tez to ze endometrium mam podobno imponujące jak lekarz stwierdził nie wiedział tak dobrego przed owulacja od wielu miesięcy i zwykle przy takim endometrium jest owulacja. Ja czuje kłócić jajników tego lewego ciagle w dodatku śluz mam juz od kilku dni płodnych. Temperatura wcale bie rośnie wiec Owu nie mogło byc... chyba ze doktor nie widzi tego pęcherzyka dominującego bo sie tak gdzieś schował ... sama nie wiem ale narazie sie nie martwię tym bo gdyby problem był tylko w tym ze owulacja jest pozna to jest to najprostsza rzecz do leczenia z wszystkich możliwych na 6 m dostaje sie lek jakiś który przyspiesza owulacje jestem dobrej myśli i wiecie co pierwszy raz od hmmm 1,5 roku mam dobre przeczycie ale nie wiem czemu...

2. dzieckozakupy.pl
    i u mnie po nadziejach na ten miesiąc, dzisiaj małpa przyszła, jeszcze dzień wcześniej niż powinna... niby to drugi cykl starań ale i tak czuje się rozczarowana... i strasznie mi smutno...

Kasiu nie martw sie, wiem takie rozczarowania tez miałam przez pierwsze 3-5 cykli. Teraz wsumie mnie jakoś to wszystko nawet nie rusza, traktuje to jako cos na co nie mam wpływu i kontroli i noc noe zrobię, mogę sie martwić. U mnie dziś ból jajnika lelawego duży bardzo... cos sie kotłuje w nim.

Blanka, może ten ból jajnika coś znaczy? Może zbliża się owulacja?
    Kaasiaa, nie smuc sie, dopiero rozpoczelas starania wiec jeszcze wszystko przed Toba ja właściwie co miesiąc przezywalam, a byłam przekonana ze 1,2 cykl i zaskocze jednak nie okazalo się to takie proste zawsze wyliczalam dni płodne "na oko" i nic, mąż też zdziwiony ze to tak łatwo nie idzie. Dopiero jak wprowadzilam ziola, i zaczęłam skrupulatnie używać testow owulacyjnych, które przez 2 cykle wykazały owulacje to wtedy 2 razy zaszlam w ciaze. Dziś byłam na kolejnej becie, wyniki z sobotniej i dzisiejszej będą prawdopodobnie jutro wiec będę miała odrazu czarno na bialym czy jest przyrost czy nie. I w środę mam wizyte u lekarza bo potem gin idzie na 2 tyg urlop a za tydzien skończy mi się duphaston który zaczęłam brać a nie chce robic przerwy w braniu, bo może on nie pomoże.

Poprawka - nie chce robic przerwy w braniu duphastonu bo może jednak on pomoże utrzymać ta ciaze słownik mi płata figle

Skiperowa Ty i tak piszesz poprawna polszczyzna. Ja czasem pisze z tel służbowego i przeważnie używam angielskiego słownika i nie mam znaków polskich w dodatku często mi pisze ortografy hehe i jakies nieskladniowe słowa wogole. Jak czytam 1 raz po wysłaniu myśle sobie , blanka ale ty masz w głowie , ludzie czytają I sie śmieją hehe a ja razem z nimi , dobrze ze mam dystans do siebie bo inaczej nikt by ze mną nie wytrzymał chyba hehe. Mam nadzieje usłyszeć pomyślne wieści od Ciebie kreska to kreska ciaza jest i koniec No może sie tak cos zaczyna rodzic w tych jajnikach, może sie ruszyły do działania.... nic sie nie dziwie, jak sa w połowie tak leniwe jak ja dziś poprostu zaczytuje sie w książce i nie wiem o Bożym świecie. Okazało sie ze juz 15 a ja obiadu nie mam tosz to szok. Musiałam ściemniać ze z okazji dnia faceta zaległego chciałam męża na kolacje zabrać wyszłaś tego tylko nie potrzebna spinka. I siedzę taka i myśle bo maz mi powoedzialm ze przesadzam z tym wszystkim. Ze niby nie myśle o tym, zajmie sie siłownia, domem, książkami, korzystam z wolnych dni na l4 , chodzę na spacery a jestem jakaś taka inna :/ stwierdził ze jemu Rez jest cieżko i ze ja wymagam od niego współczucia, opieki, zrozumienia, a on sam przeżywa to samo, bo chciałby mi pomoc ale nie może i przeżywa flustratkę za każdym razem kiedy ide zrobić test, albo jadę na badania które mogła bym sobie odpuścić, albo ide na wizytę po której gadam o adopcji dziecka :/ nagadał mi trochę. Ale jak przystopować na tyle zeby wyłączyć o tym całkiem myślenie? No jak? Nie wydaje mi sie żebym ciagle o rym myślała a jednak mnie odbiera rak osoba która jest dla mnie najukochańsza na świecie i która zna mnie lepiej niż brat siostra czy rodzice....

Dziewczyny czy Wy obserwujecie u siebie czopy śluzowe przed owulacja ?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Skiperowa ogromne gratulacje!!! Trzymam kciuki za prawidlowy przyrost bety

Kasia przykro mi ze ta wstreciucha przyszla i zrobila niemila niespodzianke.. Ale przynajmniej wiesz na czym stoisz. Przed Toba nowa nadzieja na ten cykl

Blanka bol jajnika jak wiesz moze zwiastowac owu ale nie tylko... Miejmy nadzieje ze to bol na owulke trzymam kciukasy. A co do czopu sluzowego miewalam takie ale wtedy akurat nie obserwowałam wnikliwie cykli wiec nie wiem w ktorym momencie sie pojawial.

A u mnie dziewuszki 7dc, wlecze sie niesamowicie ten cykl masakra jakas. W czwartek ide do ginka zobaczyc co tam w srodku slychac. Od piatku zaczynam testowac owulacyjnymi i mam nadzieje ze sie pokryja z monitem.

Blanka, ja u siebie nie zaobserwowałam czopow przed owulacja. Ogolnie zawsze u mnie jakiś lichawy ten śluz, rzadko pojawiało się typowe bialko kurze, jedynie teraz w tym cyklu było bardzo widoczne
    Kochana, prawda jest taka ze nie da o tym wszystkim przestać myśleć. Mi mąż też powtarzal ze mam się tym tak nie przejmowac, nie myśleć, ale jemu łatwo mówić bo faceci jednak maja inne myslenie... ja tez zajmowałam się innymi sprawami i tez to nie wyglądało tak ze lezalam i całymi dniami myślałam i wpatrywałam się w sufit... żyłam normalnie ( na pozór ) praca, dom, silownia, spotkania ze znajomymi, relaks itp. Ale ciągle klebia się po głowie ta mysl czy się udalo, a jeśli nie to kiedy się uda, a co jeśli jednak nie uda się nigdy??? I tak co miesiac. Zwariować idzie.
    Jaka książkę czytalas? Mnie czasem też jak coś weźmie to potrafie się tak zaczynać i za pomijam o wszystkim.
    Kamila, dziękuję ja uzywalam testów tak od 11dc i w końcu natrafiłam na owulacje

A i odebrałam dziś wyniki bety. Wyniosło 97 i po 48h 310 czyli przyrost jest jutro wizyta u gina, zobaczymy co powie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów