Strona 48 z 84
Pokaż wyniki od 471 do 480 z 839

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

no to Karola trzymamy kciuki, póżniej za Skiperową, a później chyba ja jestem w kolejce. Ja powinnam we wtorek dostać zobaczymy co tym razem los przyniesie

2. dzieckozakupy.pl
    Dziewczyny jak tam u Was? Carola? BLanka? Dajcie znać co u Was...

Kasia u mnie 17 dzien cyklu... na usg lekarz powiedział ze śluzówka poprostu imponująca i Że owulacja pewnie bedzie. Po czym zmartwił mnie i powiedział ze nadal nie widzi niestety pęcherzyka dominującego... ale ciagle twierdzi zeby czekać bo nie wyglada to zle i ze byc może cykl sie musi trochę przedłużać :/ masakra jakaś. Jutro zrobię sobie chyba obciążenie glikemii i insulinemi oraz lh do fsh bo jego zapewnienia mnie nie satysfakcjonują cos zeby czekać tak ze nic dobrego

Dziewczyny, to jest jakaś masakra. Pomimo środowego negatywnego testu, dziś zrobiłam kolejny... i są 2 kreski! Oczywiście nie napalam się bo wiem jak to się skończyło ostatnio, ale tym razem zrobiłam test w 28dc i odrazu pojawily się 2 wyraźne kreski, (ta druga nieco bledsza ale widoczna golym okiem) poprzednio robiłam test w 36dc i ta druga była bardzo slaba wiec może tym razem przyrost bety jest lepszy? Jadę dziś na krew, fakt że wyniki dopierio w poniedziałek czy we wtorek ale już coś będę wiedzieć.

Jej Skiperowa ale super jedz na betę czym prędzej i przywieź nam dobre nowiny hihi ale czad ni to zaczyna sie

Karolina a u Ciebie ? Kasia Ty we wtorek tak ?

super, gratulacje )))))) tak ja we wtorek, ale korci mnie zeby jutro zrobic test, M mnie cały czas namawia na test, a ja mam przeczucie ze za wczesnie, nawet jak sie udało... ale moze jak dobre wiesci to pojde za ciosem :P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    ale Ty masz bardzo długie cykle, szczególnie ten ostatni, to moze dlatego wszytsko tak wolno idzie i nie ma jeszcze dominującego... idziesz w poniedziałek na monitoring znowu?

No właśnie tak sie stało od 2 cykli... nie wiem dlaczego, moje cykle były zawsze równe jak w zegarku około 30-31 dni. Tłumaczyłam to tym ze ostatni tok spędziłam ciagle albo w Ameryce południowej albo w Azji i takie zmiany klimatu mi zaczęły nie służyć ale od 2 m starałam sie brać loty tylko ze zmiana czasu max 6 godzin. Tym bardziej ze wyniki hormonalne sa przyzwoite. Cos sie to popierniczyło trochę to wszystko. Dlatego zdecydowałam sie na monitoring i muszę przemyśleć sprawę stymulacji owulacji bo doktor mi mówił ze bedzie zdecydowanie wcześniej wtedy. Tak doktor twierdzi żebym jeszcE nie panikowała bo ostatnio ruszył z kopyta rozrost pęcherzyka i we wcEsniejsYh tez rak było ze za 5 dwunasta. Ale zastanawiam sie ze moe właśnie tu jest problem może ona za szybko dojrzewa poprostu i stad sa niepowodzenia. Mam przyjść w piątek dopiero. Mierze temperaturę ciagle to gdyby doszło do Owu to będę wiedzieć.

Juz po becie, wyniki dopiero we wtorek wiec nie pozostało mi nic innego tylko czekac i czekac na cud Bozy żeby tym razem wszystko potoczylo się szczęśliwie. ..
    Blanka tak jak juz wcześniej wspominałam ja nawet raz owulacje miałam 21dc wiec wszystko możliwe, cos w organizmie się może poprzestawiac i owulka się przesuwa. Umówiłaś się już na kolejna wizyte do dziadka?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów