Strona 47 z 84
Pokaż wyniki od 461 do 470 z 839

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Dziewczyny wam tez pomiar temperatury tak skacze po alkoholu. Wczoraj wypiłam 2 piwa a dziś wywaliło mi temp na 37.1 jej nie myśle Ze to Owu bo w pon był brak pęcherzyka dominującego :/ myśle ze to jest przyczyna. Co u Was wpływa na zakłócenie pomiaru? Ja zauważyłam ze leki p/bólowe ni jak maja sie do mojego cyklu, nie ma rożnych, natomiast nieprzespana noc juz tak... temp nieznacznie podniesiona

2. dzieckozakupy.pl
    Blanka, dzięki za wyjaśnienie
    Kamila, odnośnie ziół to czytalam ze może dojść do przesymulowania owulacji, ale to w przypadku gdy pije się np więcej niż 1 zalecana szklankę dziennie. Jak to się ma do innych specyfikow naprawdę nie wiem. Ja z ziół nie zrezygnuje póki co bo w 3ci cyklu picia zaszlam w ciaze, w tym miesiacu miałam przerwe od ziol i nic nie wyszlo, wiec może te zioła na mnie tak pozytywnie wtedy wplynely?
    Blanka, u mnie temp skacze właśnie po wypitym dzień wcześniej alkoholu, lub gdy pomiar jest wykonywany później niż zazwyczaj, np w weekend gdy mam okazję odespac a nie przebudzę się o swojej stałej porze. Nie zauważyłam żeby inne czynniki wpływały na wzrost temperatury
    Ciekawe kiedy będziesz miała nastepna wizyte u dziadka
    Ja w sobotę mam dostać okres i ruszam od nowa z całym arsenalem czyli ziola, wiesiolek i chyba dorzuce magnez w tym cyklu zrobię rowięź wszystkie zalecane przez lekarza badania, głównie na obecność tarczycy, prolaktyne itp

O matulku , Blanka ! Masz pojęcie ! Jak dobrze ze Cię mamy
    U mnie okres się spóźnia , temperatura troszkę podskoczyla , cyrki mam jak bomby , ale brzuch juz papiernicza jak szalony :/ test negatywny , więc pewnie cykl sie wydluzyl...

U mnie 17 dzien cyklu hehe zanim ja będę miała testować przy swoich cyklach to wy mnie dogonicie hihi. Generalnie od 3 dni boli mnie gardło mam katar i leczę sie naturalnie miodek witamina c czosnkiem i dziś ciutkę lepiej ale nos zatkany ciagle. a dziś dostałam telefon z pracy od koleżanki ze chcą mi urlop cofnąć z powodu braku kadry :/ wszyscy zasmarkani chodzą :/ niedobrze bo wakacje juz sobie poplanowalismy zeby nie myślec o tym wszystkim odciąć sie od wszystkiego, a tu dupa pewnie z tego bedzie :/

Lanka co Ty nie zgadzaj sie , powiedz że już bilety kupione i ze nie ma opcji , nie mogą Cię zmusić

2 dzień spóźnienia @ temperatura pnie się w górę ! Dzisiaj jadę na betę trzymajcie kciuki !

C@rolin@ trzymamy kciuki! Może w końcu Ty ruszysz szczęśliwa passę
    Ja czekam na okres, jutro mam dostać
    Blanka, wspominałaś wcześniej o zmianie pracy, powiedz zmieniłaś juz ja? Bo kurcze nie wiem czy przegapiłam ten wątek. Bo urlop bralas w starej pracy, czy już w tej nowej? Nieładnie robią ze chcą Ci cofnąć urlop

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Skiperowa Nie jeszcze bo teraz jestem na l4 do połowy marca natomiast potem mam 1 m zaległego urlopu prawie do konca kwietnia. No niestety ale jest mi to znane. Firma wtedy pokrywa koszty zaplanowanych wakacji a daje urlop w innym terminie... i nic im nie mogę Zrobić... ale dziś rozmawiałam z jedym z moich szefów i myśle ze sie dogadamy... tak złożyłam wypowiedzenie jestem do końca maja w pracy... ale mam furtkę ze mogę w każdej chwili zrezygnować z owego wypowiedzenia jeszcze, natomiast od czerwca mam juz propozycje w jednej z klinik na intensywnej terapii bo niedawno skończyłam tez specjalizacje 2 letnia w tym kierunku zawsze to dodatkowe pieniążki do pensji. Dziś lecę na kolejny monitoring strasznie sie boje co tam sie dzieje w tych jajnikach. Mam złe przeczucia. Niby badania wyszły ok estradiol prolaktyna tsh ale boje sie o fsh i lh. Generalnie wyglądam jak ognisko zarazy zamiast okazywać piękno heh w okresie okoloowulacyjnym zawsze tak mam i niby juz 3 dni widzę u siebie jakies zaskórniki i pryszczyk ale temp cały czas na lini podstawowej. Rozlegulowalo mi sie wszystko jak tralala No ale wczoraj dostałam od męża na dzien kobiet koszyk z owocami i witaminami dla kobiet planujących ciąże tak mi sie miło zrobiło strasznie i powiedział ze rozumie jaki to jest dla mnie stres i wysiłek. Karolina 3mam kciuki oby było wszystko dobrze a q którym dniu miałaś owulacje ?

Karolina a czy Ty w tym miesiącu nie miałaś owulacji troszkę pózniej ? Cos mi sie kojarzy ze około 23 dnia cyklu chyba wspomniałaś ze obserwowałam objawy i wzrost temp? Bo jeśli tak faktycznie jest to @ może przyjść pózniej troszkę albo nie przyjść wogole na co liczymy Tu wszystkie pocichu zeby sie zaczęła dla Nas pomyślna passa mnie dziś jajnik pobolewa a w zasadzie oba :/ ale dziwi mnie fakt ze boli mnie lewy :/ nigdy mnie niw bolał pierwszy raz od hmmm roku chyba odczuwam ze cos sie z nim dzieje. Martwię sie strasznie

Znalazłam cos takiego dlaczego boli jajnik w okresie przed owulacyjnym Dlaczego boli?

Badacze podają różne możliwości: przekrwienie jajowodu, nagromadzenie się w nim śluzu, który pozwala swobodnie przemieszczać się plemnikom; może być wynikiem gwałtownego pulsowania jajowodów w okolicy owulacji, które to przesuwa komórkę jajową w kierunku macicy; inna hipoteza mówi o gwałtownym napinaniu się otoczki jajnika, na skutek szybkiego wzrostu pęcherzyka; podaje się także, że w czasie samego uwalniania komórki jajowej z pęcherzyka, mogą pękać małe, powierzchniowe naczynia krwionośne i właśnie to powoduje dyskomfort; ból może być również wynikiem przejściowego podniesienia się poziomu estrogenów;

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów