Strona 46 z 80
Pokaż wyniki od 451 do 460 z 799

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Dziewuszki ale ja naprawdę się nie załamuje ja wręcz czekałam na ten okres żeby przyszedł jak w zegarku bo chciałam zacząć od nowa bez opóźnień. I dzisiaj aż skacze z radosci ze dostałam na czas wiedziałam z góry ze cykl stracony także czekałam na nowy początek teraz mam zamiar porządnie się przebadać, a do tego potrzebne są określone dni cyklu i w końcu pójdę na monit. Mam już zaplanowany monitoring za tydzień to będzie 9dc ciekawe czy juz jakiś pęcherzyki będzie dominujący.. jeśli w tym cyklu się nie uda, kupuje tak jak mówiłam od następnego zioła o. Sroka i odstawiam inofem.

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Sroki* miało być

Kamila ! Chwali się takie podejście ! Ja też jestem zdania ze na wszystko musi przyjść odpowiedni moment u nie trzeba się łamać ) Nowy cykl nowe nadzieje ,

Kamila nie odstawiaj Inofemu, szkoda. Ja akurat pije inofolic ale to to samo. Lekarz powiedział ze to nie istotne ze razem łączone. Stanowią dobry duet. Generalnie inofolic to tylko uzupełnienie kwasów które w przypadku zaburzeń owulacji a najbardziej przy PCO regulują przedewszystkim poziom glikemii i insulinemii. Oczywiście to wpływa rownież na to ze receptory hormonalne sa lepiej zorganizowane i działają lepiej również w układzie przysadka mózgowa - jajnik a obie struktury sa potrzebne do Owulacji dziewczyny. A ziółka powiedział ze działają na prolaktyne ( owoc niepokalana) co dziś zobaczyłam na swoim wyniku z 778 spadła po 3 tygodniach na 288 norma do 400, zwiększa fsh i zmniejsza lh, rozluźnia mięśnie stad melisa w składzie, pozatym obniża poziom cukru, u tych dziewczyn dojdZie prawdopodobnie do skrócenia cykli natomiast w przypadku gdy brak progesteronu albo niedobór estrogenów cykl sie wydłuży. Tak mi tłumaczył. Jeśli w piątek nie bedzie pęcherzyka dominującego to zbadam fsh do lh bo kiedyś miałam stosunek 1,5 prawie najlepszy jest 1... zobaczymy czy tu zadziałał. Pozatym mówił jesCze Ze zioła ininofolic obniża poziom męskich hormonów czyli testosteronu, angiosteronu i przywraca owulacyjne cykle ale zanim sie to wszystko unormuje super trzeba pic według jego opini inofolic około 6m chociaż można efekty zaobserwować juz po około 2-3 opakowań w zależności od ilości zaburzeń. Natomiast o ziołach powiedział ze nie doceniamy ich mocy... zna pacjentki które poprawiły badania prze pocie tych ziół. Mówi ze beak jest badań naukowych, zioła sa tanie, koncerny farmaceutyczne zbijają kasę za leki chemiczne i dlatego zioła nie sa tak popularne. Powiedział ze nie zawsze dłuższy okres jest zły, czasem lepiej mieć dłuższy bo jajeczko bedzie dobrze roZwiniete, bo faza lutealna bedzie wdam raz... wszystko ma na celu unormować cykl który u każdej kobiety jest inny. Jednej wystarczy 28 dni innej 36

Skiperowa z tym pęcherzykiem dominującym jest tak ze podczas miesiączki juz wybierane sa jajeczka w jajnikach, ich ilość jest rożna ale przeważnie około 10 spośród tych pęcherzyków po miesiączce w dniu dla każdej indywidualnej dochodzi do wybrania pod wpływem miedzy innymi estrogenów progesteronu i fsh 1 pęcherzyka przeważnie on zeby został nazwany dominującym musi mieć 10mm i od tego momentu przyrasta średnio 2 mm dziennie do wielkości około 20mm wtedy gdy endometrium jest dobre dochodzi do uwolnienia z tego pęcherzyka komórki jajowej jego pęknięcia i owulacji a jego zewnętrzna cześć preksztalca sie w ciałko żółte które jest widoczne na usg i ma za zadanie produkować progesteron. Jeśli chodzi sie na monitoring tonobserwuje sie jak przyrasta pęcherzyk i czy wogole dochodzi do wybrania danego pęcherzyka dominującego czy jest, jak szybko rośnie i na tej podstawie można śmiało sugerować kordy dojdzie do owulacji. Ale o niej świadczy tylko ciałko żółte czyli taki spolszczony w usg pęcherzyk, widoczny brak pęcherzyka na usg który był na wcześniejszym usg widoczny, oraz prEwaNie płyn w zatoce douglasa bo tam zlewają sie płyny z pękniętego pęcherzyka podczas owulacji. Jeśli nie ma pęcherzyka dominującego to nie dochodzi do owulacji

Marko dziewczyny to wy wszytkie juz po a ja jeszcE na półmetku pewnie nie jestem. Heh długie te cykle mam ale jak beda owulacyjne to niech takie beda chciałam wam powiedzieć jeszcze o moich okładach borowinowych. Stosuje sie je nie tylko w profilaktyce oraz niedrożności jajaowodow ale także w stanach zapalnych oraz uwaga zawierają dużo bardzo estrogenów co rownież dziś zbadałam wynik idealny, endometrium bardzo dobre, lepszego nie miałam nawet jak zaszłam w ciąże... jestem po 1 cyklu czyli 10 okładach borowinowych i zaczynam 2 cykl do owulacji będę je robic pomogły rownież a strasznie byłam nastawiona negatywnie na noe. Możecie sie śmiać E mnie ale wierzcie mi tonący brzytwy sie chyta staram sie juz 1,5 roku i stwierdziłam po 1,5 roku ze tREba sie zabrać za eksperymenty najpierw naturalne zobaczymy co da. W dodatku jutro umawiam sie na 2 wizytę do dziadziusia

O mnie
    Blanka widze ze cykl miesiaczkowy masz w malym paluszku :P bedziesz nam służyć rada ja zaczynam dzis 7 cykl staran i od razu ide na badania. Od 2-4 dc wiem ze sie bada prolaktyne, estradiol, fsh i lh. Bodajze testosteron i Tsh tez mozna zbadac w tym dniu? TSH mialam robione w styczniu wyszlo 1,8 zle nie jest wedlug lekarza. Wole jednak powtórzyć badanie raz jeszcze i zobaczyc czy cos od tamtego momentu sie nie zmienilo. Co do odstawienia inofemu.. Ja sie po prostu boje go pic z ziolami i to na wlasna reke. To i to jest na owulacje wiec mysle ze co za duzo to nie zdrowo. Juz raz inofem popierdzielil mi caly cykl i go odstawilam. Pilam go wtedy po dwie saszetki dziennie a ponoc to dawka dla kobiet z PCOS a ja tego nie mam stwierdzonego.. Wydaje mi sie ze wtedy przedobrzylam. Teraz wrocilam do inofemu ale pije jedna saszetke tak jak jest napisane na opakowaniu zeby nie przekraczac zalecanej dawki (1 saszetka) i tak robie. Jak zaczne jeszcze pic do tego ziola to nie wiem co to bedzie za owulacja :P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Super sprawa z tymi okladami! A jakie badanie jest na poziom estrogenow? Moze tez to zbadam i jesli cos bedzie nie tak to od razu powiesz mi jak sie robi te oklady:P aha i dziękuję za rozpiske ziolek

O mnie
    I dawaj znac kiedy jedziesz do tego dziadka ja tam wierze w takie rzeczy. Mnie z niepracujajcej kiedys nerki wyleczyl znachor takze no.. Ufam takim ludziom i naprawdę wierze w ich moce

Tak można zbadać testosteron i tsh wtedy nie ma problemu. Natomiast co do estrogenów to wystarczy estradiol jest kilka typów ale wystarczy ten najzwyklejszy. co do prolaktyny to watro zbadać przed owulacja jak i po owulacji np . Razem z progesteronem... przy twoich cyklach 28 dniowych powinno sie badać go gdzieś mniej więcej 7 dni po owulacji czyli jakiś 21 dzien cyklu. I wtedy zrobiła bym prolaktyne raz jeszcze. Prolaktyna nie jest droga. Około 16 zł ja płace. Natomiast co do prolaktyny to w jego zaburzeniach tez wykonuje sie test z obciążeniem metoclopramidu. Ale teraz sie juz od tego odchodzi. Cos tam pamietam z 5 lat studiów pielęgniarskich hehe pozatym naprawdę po 1,5 roku to juz pewne rzeczy na pamięć mi weszły...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów