Strona 45 z 64
Pokaż wyniki od 441 do 450 z 638

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Ja tez nie pomoge Blanka, nigdy nie zagłębiałam się az tak w swój organizm zeby az tak obserwwac swoj cykl, jak w dwóch ostatnich miesiącach.... przy pierwszym dziecku nic nie było mierzone, poszliśmy na całość i sie udało i mam nadzieje ze teraz za któryms razem tez tak bedzie i nie trzeba bedzie dodatkowych stresów u lekarza. Mam nadzieje ze u Ciebie tez sie wszytsko unormuje, moze organizm teraz szaleje bo ma cały czas jeden klimat i nie wie o co chodzi....

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Blanka teraz tak bardziej skupilam sie na Twoim poscie i moze rzeczywiscie to przez ziola? Na swoim przykladzie moge powoedwiec

O mnie
    Ze mi inofem popierdzielil caly cykl. Wydluzyl go o 4 dni (tragedii nie ma ale jednak) i okres mialam przez niego brazowy i do tego trwal jakieś 3 dni a zawsze mam 6. To bylo jakies 2 miesiące temu. A zarówno inofem jak i ziola o. Sroki sa na owulacje. Moze wiec lekarz ma troche racji? Moze rzeczywiscie przesadzamy z tymi wszystkimi suplementami?

Cześć Dziewczyny. Wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta! Całuje Was serdecznie i życzę oczywiście wymarzonych dwóch kreseczek
    U mnie dziś 26 dc, 11dpo i cholera niewiem co mnie z rana pokusiło żeby zrobić test. Chyna dlatego ze chcialam sie dzis napic wina i tak dla upewnienia. No i zrobilam... ten najczulczy 10ml/ul i jedna kreska ehh. Okres mam dostać w sobotę. Wiec czekam, i jestem właściwie prawie pewna że te cykl można spisać na straty. Bo w sumie to nawet nie mam jakoś żadnych objawów które mogły
    By wskazywać na ciaze... orazu po owulacji przez cały tydzień dość intensywnie bolaly mnie piersi. Od 3 dni prawie wogole nie bola. Jedynie czasem mnie zakluje raz w jednym jajniki raz w drugim ale to nic nie znaczy ehh

Blanka, o co chodzi z tym pecherzykiem dominujacym? Bo szczerze to nie bardzo jestem w temacie, nie spotkalam się wcześniej z tym pojeciem.
    Kamila, po czesci na pewno masz racje ze może i trochę przesadzamy z ta cala suplementacja, ale oczekując na dziecko, jesteśmy zrobić wiele...
    Wiadomo że zioła itp na każdą z nas działają inaczej. Moje cykle się skrocily o te 2,3 dni po ziołach, wiec u mnie akurat wyszło na plus. Ale wiadomo, w nie każdym przypadku tak musi byc.
    A mam pytanie jeszcze do Was. Czy któraś z Was dziewczyny, stosowala długo tabletki antykoncepcyjne? Myślicie że problemy z zajsciem w ciaze mogą być spowodowane brakiem tabletek?

Blanka , możliwe ze przez zioła , może odstaw na jakiś czas ??? A co do pęcherzyka ja nie mam pojęcia ... niestety , jednak proszę byś się nie martwica na zapas , poczekaj kochana do wizyty , zobaczysz co lekarz powie i czy któryś urósł szybciej , na pewno tak bedzie ja dzisiaj mam dostać okres , i chyba dostane , test negatywny ,
    Objawów ciazowych prócz bardzo bolacych piersi i sutkow! -brak , więc na 99.99 dzisiaj zawita @ , ale nie ma tego złego , pojutrze jedziemy na weekend do domu na mazury wiec się zrestartuje
    A jak u Was ? Kamila ! Robiłaś test ?! Wstaw nam tu 2 kreski !!!
    Skiperowa ! Pedziwiatrze , Ty mi tu nie trać nadziei ! Żadna @ ddo Ciebie nie przyjdzie !

O mnie
    Kasia na okres mam objawy ale na ciaze tez mozna je zaliczyc mam tylko bol piersi. Wczoraj troche ciagnely mnie jajniki ale to doslownie chwilke. Testow nie robie bo tylko mnie denerwuja i nic wiecej: ) ale jak do jutra nie dostane @ to moze skusze sie i zrobie rano :P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    No dziewuszki ja zaczynam nowy cykl. Właśnie przyszła wstreciucha ale to nic. To było do przewidzenia
    Miłego dnia!

ajjjj ja tez czuje ze u nas nic nie będzie.... co prawda piersi dotknąć nie mogę bo ból straszny ale ja tak mam zawsze czy w ciąży czy przed okresem, jedynie bardziej sennna teraz jestem i mogłabym spać całymi dniami i nocami ale to pewnie zasługa "pięknej" i sennej pogody....

O nie W nastepnym cyklu się uda ! Do mnie jeszcze nie przylazla , ale już czuje jak nadchodzi :/ więc pewnie zaraz do Ciebie dołączę

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów