Strona 44 z 84
Pokaż wyniki od 431 do 440 z 838

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Kamila ja jutro mam przewidywany termin okresu . Dzisiaj mam 27dc, cykle 28dniowe , mam krótką faze lutealna najwidoczniej , ale czytałam że jak trwa 7-9 dni to nie ma tragedi

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Ja zawsze patrze na dni po owu. To chyba najbardziej się liczy a nie terminy @. Jesteś 7dpo a jutro już masz następna @ to coś jest nie halo.. do 10 dni po owulacji jeszcze jest w granicach normy. Musisz wiec koniecznie coś zrobić z ta druga faza, może magnez + B6?

O mnie
    Karolina a to co napisałaś ze 7-9 dni nie ma tragedii to jest TRAGEDIA właśnie. Każdy lekarz Ci to powie, 10 to już jest na pograniczu tak jak napisałam wcześniej

Kurde, wchodze po kilku dniach nieobecności, z nadzieja ze Któraś pochwali się dwiema kreskami a tu dupa trzymam kciuki Carolina i Kamila, bo chyba Wy teraz na tapecie ;P powodzonka

Eee ja nie panikuje , moja przyjaciółka z fazą lutealna równą 8 dni ma dwoje dzieci , ja zresztą jedno też już mam także plodna jestem , owulacje wyliczylam tylko i wyłącznie na podstawie temperatury , a jak wiadomo nawet kilka dni przed skokiem temp. Mogła wystąpić , więc nc nie jest przesadzone , po lekarzach jeszcze nie chce biegać , to dopiero 3 cykl bez zabezpieczeń a pierwszy właściwie "staramy" , najpierw się poobserwuje

Karolina myśle ze pewnie ta różnica w liczbie dni jest spowodowana najprawdopodobniej właśnie brakiem informacji o dokładniej dacie owulacji. Gdybys poszła na usg pewnie okazało by sie ze masz w sam raz fazę lutealna. natomiast ja sie załamałam... generalnie widzę ze cos jest nie tak od ostatniego cyklu. Mam nadzieje ze sie to unormuje bo w tym miesiącu nie latam nigdzie nie odczuwam żadnej zmiany stref u myslalam ze generalnie cykl sie poprawi. Ale nie byłam w poniedziałek na usg lekarz powiedział ze endometrium jest piękne jak na ten dzien cyklu natomiast brak pęcherzyka dominującego... mam przyjsc w piątek znowu na monitoring. Nie wiem sama co myślec on twierdzi ze może byc za wcześnie jeszcze bo mam dłuższe cykle ale ja sie niepokoje. Mam receptę na clo, nie chce go za bardzo brać... Mówiłam mu za pije zioła ojca sroki a on ze byc może to ich wina trochę Ze wydłużyły cykl ale mnie to jakoś nie zadawała, ta odpowiedz oczywiście. Czy któraś ma wiedzę w jaki dzien cyklu powinno byc widać jakiś pęcherzyk dominujących przy cyklach powyżej 35 dni?

O mnie
    Karolina z jednej strony dobrze ze nie panikujesz narazie nie ma co skoro to poczatek drogi moze akurat u Ciebie w poprzedniej ciazy ta faza byla troche dluzsza a teraz sie skrocila? Jesli jednak nie bedziesz mogla zajsc w ciaze z jakiegos powodu (odpukac) zwrocilabym na to uwage. W wiekszosci przypadkow min. To jest przyczyna ze zarodek nie ma po prostu kiedy sie zagniezdzic. Akurat kolezanka miala wielkie szczęście: ) Jakie stosujesz sumplementy? Podobno magnez+b6 przyczyniaja sie do wydluzenia drugiej fazy i troche stara sie ja jakby "podreperowac"

Ogolnie to piona bo tak samo jak Ty mam 27dc i cykle 28dniowe masz juz jakies "objawy" ? Robisz jutro test? Na mnie dziewuszki nie macie co liczyc jesli chodzi o pozytyw :P bo raczej czekam tylko i wylacznie za okresem.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Blanka nie pomoge Ci w tym temacie jestem kompletnie zielonz, Ale slyszalam o przypadkach ze lekarz mowil na monitoringu ze owulacji raczej w tym cyklu nie bedzie a byla!! tak jedynie moge Cie kochana pocieszyć. Czasami pecherzyki rosna wolna przez pol cyklu a przychodzi dzien tuz po ze nagle jeden rosnie jak szalony i dochodzi do tej owulki

O mnie
    Yy kurcze ja mam dzis 28dc teraz policzylam :P nawet juz nie wiem ktory mam dzien cyklu taka zakrecona jestem staram sie nie nakrecac tak bardzo na ciaze stad nie licze dni

Kamila tak po cichutko siedzisz, ze nic a nic nie będzie, a tu dzień okresu jutro więc może niespodzianeczka bedzie masz jakieś objawy na okres?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów