Strona 43 z 70
Pokaż wyniki od 421 do 430 z 694

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Ale czad były by z tego samego dnia może hihi No ja pewnie będę tez mieć późno owulacje sadzac po monitoringu. Tak skacze w drugiej fazie fajne na około 37.1 zwykle ale co cykl to bywa różnie. Myśle ze Owu bedzie około 20/21 dnia cyklu dopiero. Zawsze sie cieszyłam z długich cykli bo mniej tych @ było a teraz sobie myśle ze nie fajne hehe wcale to jak sie staramy i dzidziusia

2. dzieckozakupy.pl
    Tasiek, bardzo mi przykro jak się czujesz? Trzymasz się jakoś? Wiem co czujesz... u mnie dziś mija dokładnie 3 tygodnie. I do teraz mam zalamania mimo ze z zewnątrz funkcjonuje normalnie - oprócz meza nikt nie wie o naszej sytuacji. Tak, my staramy się odrazu - na wizycie gin mnie zbadal i stwierdził że macica ładnie wygląda., zalecil 2 cykle żeby odczekac ale powiedział ze gdybym zaszla odrazu to nie ma na to wiekszych przeciwwskazan , co innego gdyby ciąża była wieksza i mialabym zabieg - wówczas na pewno byśmy odczekali. Ostanie 8 cykli czyli odkąd zaczęliśmy starania były dla mnie naprawdę ciezkie. Ciągle czekanie na okres - czy dostane czy nie, a jak już dostałam to mała depresja przy każdej @ ze znowu się nie udalo i tak w kółko. Oszalec można.

No były by jaja
    Mi dzisiaj temp skończyła o 0.2 st od 3 dni rosła ale o 0.1 a dzisiaj taki oo skok , Kurde ja mam cykle ogólnie co 28 dni , więc wy chodzi na to ze mam bardzo krótka fazę lutealna ... a to nie najlepiej , ale na razie się ni martwię

Skiperowa trzymam się tak jak Ty. Z zewnątrz normalnie funkcjonuje ale w środku to maskara. Najgorsze że nie ma z kim tak bezpośrednio pogadać i musisz sama się z tym mierzyć. Ja mam o tle łatwiej że mam synka, chociaż jest mi szalenie przykro że musiał to wszystko oglądać. Okazał się jednak bardzo mądry jak na swoje 4.5 roku, zachował się nawet bardziej dojrzale niż jego tata

C@rolin@ ja raz miałam fazę lutealna 9 dni a tak to zazwyczaj mam 13, rzadko 14. Ano, organizm to nie zegarek ze zawsze wszystko jest idealnie
    Blanka, ja kiedyś też miałam owulacje w 21dc, a tak to zazwyczaj skok następuje 14, 15 dnia. W 17 dc tez się zdarzylo. Mi właśnie cykle się nieco skrocily po ziolkach. Wcześniej były 32 czasem nawet 34 dni, po ziołach moje cykle wynosza zazwyczaj 29 dni.
    Ja tez nigdy wcześniej nieobserwowałam swojego organizmu tak jak teraz przy staraniach prowadzę obserwacje temp, sluzu, bolu piersi i niewiadomo czego jeszcze i zaobserwowałam ze pryszcze wyskakują mi nie przed okresem tylko właśnie na kilka dni przed owulacja żałuję że wcześniej nie mierzyłam mierzyłam sobie temp itp. Wcześniej uważałam takie metody za totalnie pozbawione sensu. Jak widac z czasem i poglądy się zmieniają

Tasiek a maz jak zareagowal na ta sytuacje? Wiesz u mnie jedyny plus tej sytuacji to ze wiem ze skoro zaszlam to znaczy ze jestem plodna. Jedyny pozytywny wniosek ja też tak naprawdę nie mam z kim o tym porozmawiać. Dla pocieszenia: moja przyjaciółka była w identycznej sytuacji i po poronieniu zaszla odrazu w następnym cylku. Zresztą juz ma 2 dzieci
    Co najgorsze (jak juz zreszta wcześniej o tym wspominałam) to każdy się dopytuje KIEDY??? i ze na co my czekamy no bo przecież jesteśmy prawie pół roku po slubie i nie ma na co czekać (tak jakby wzięcie ślubu rownalo się z jednoczesnym zajsciem w ciaze najlepiej w noc poślubna )
    Siostra meza zaszla za pierwszym razem (dziecko już zdazylo się urodzic) i ostanio była u nas i patrzyłam na to dziecko i myslalam ze serce mi z żalu peknie no ale każdy myśli ze my pewnie z wygodnictwa jeszcze nie mamy dzieci. Błędne myslenie, ale ja nie mam zamiaru nikogo wyprowadzać z błędu bo nie znioslabym chyba tych "madrych" rad i wspolczucia

Mój mąż zachowuje się tak jakby się nic nie stało. Trochę mnie to boli bo potrzebowałam razem z Nim przeżyć tą stratę, ale nie mam do Niego żalu, może to jest jego sposób na uporanie się z tym. Mój mąż to w ogóle typ, który ma problem z okazywaniem jakichkolwiek emocji. A ja wręcz na odwrót Dobraliśmy się hihi
    Myślę tak jak Ty że znak jest jednak dobry, bo zaskoczylan, tak samo powiedział mój gin i jak mi da zielone światło to też chcę obrazu zacząć.
    Pociesze Cie.. ja już mam dziecko a i tak pojawiają się pytania. Kiedy drugie? Za duża różnica wieku ble ble ble...
    Ale też nikomu nie tłumacze bo to bez sensu. Zazwyczaj odpowiadam jakimś zgryzliwym komentarzem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Tasiek nie martw sie zobaczysz ze wszytkie sie z tym uporamy. Pocieszę Cie ja staram sie od 1,5 roku... u lekarze nie widza problemu, nie znają przyczyny niepowodzeń, i mój maz na samym początku dopytywał sie teraz nie ma juz siły... i uwierz mi dla nich to tez jest trudne tylko tego nie okazują. My chciałybyśmy trochę pocieszenia, współczucia, zapytania z ich strony jak sie czujemy i radzimy sobie z tym wszystkim.... tymczasem często jest tak ze facet chce pokazać ze sie trzyma, ze tak naprawdę to nie przeżywa aż tak bardzo jak ty, sprawia wrażenie osoby która jest lekko oddalona od wszystkiego tylko dlatego żebyś Ty zrozumiala ze to nie koniec świata. Ale wiem jak jest byłam w takiej symulacji rownież i niestety my odbieramy to inaczej, chcemy współczucia od mężów, chcemy zapewnienia ze bedzie wszytko dobrze bardzo Cie dobrze rozumiem

Jak tam kochane samopoczucia ?
    Ja mam mętlik w głowie , wczoraj temperatura mi trochę spadła już myślałam że dupa bo jutro mam dostać okres a przecież przed okresem zawsze spada , ale dzisiaj temp podskoczyla o 0.2 stopnie , robiłam test negatywny , ale to dopiero 7 dpo więc może za wcześnie ? Czuje się jak przed okresem , jedyny dziwny i objaw mogacy podciągnąć pod ciążowy to ból sutkow ! Pojutrze mam wolne , więc jeśli nie dostanę @ to zrobię test z krwi... Ale bym chciała by ta temperatura rosła <3

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Karolina 7dpo jest zdecydowanie za wcześnie na testy z moczu a nawet z krwi. Na objawy ciazy takze jest za wczesnie bo nawet nie bylo zagniezdzenia.. Jeszcze masz sporo czasu do okresu takze zycze duzo cierpliwosci

Ja mam 28dc i tym samym na jutro termin spodziewanej @. Wczoraj wieczorem bolalo mnei raz podbrzusze ale przestalo rownie szybko jak sie pojawilo. Poza tym piersi bola po bokach i mam mokro w majtach :P juz wczoraj sie ucieszylam dziewczyny na ten bol bo mialam zamiat w tym miesiacu porzadnie sie przebadac i zaczac chodzic na monity w koncu to juz 7 miesiac staran.. I naprawde mega sie ucieszylam na ten bol.. No ale nic. Przestalo i poki co jest czysto.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów