Strona 42 z 70
Pokaż wyniki od 411 do 420 z 694

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Blanka tez korzystałam z tej stronki przygotowujac swoją miesznke - swoją drogą, ciekawe porady dotyczące poczecia
    Ja też uwielbiam zwierzeta, obecnie mam 2 świnki morskie, które wbrew pozorom nie są wcałe glupie, zawsze po pracy otwieram im klatke i przychodzą do kuchni pod lodówkę upominajać się o jedzenie
    C@rolin@ - czuje się dobrze, tzn jakoś się pozbieralam po poronieniu, ale i tak czasami o tym mysle. Podobno po takich sytuacjach łatwiej jest zajść w ciążę odrazu, zobaczymy jak będzie w moim przypadku, chociaż powiedziałam sobie ze daje sobie czas do końca roku, bez ciśnienia itp ( wiem ze łatwo się mówi bo o tak ciągle to we mnie siedzi ale liczę ze jakoś wyluzuje i wtedy zaskoczy )
    Kaasiaa Blanka ma racje, ja już czasem mam dosyć tego "wolnego" czasu i z pełna świadomością poswiecilabym swój czas dziecku, może w końcu się uda

2. dzieckozakupy.pl
    Ja absolutnie, broń Panie Boże nie narzekam ze spedzam z Igorkiem 24 h na dobe i uwierzcie mi przed ciążą byłam pewna ze wyjscia, imprezy pójdą w kąt i w zapomnienie, a tylko dziecko bedzie całym naszym światem i nikt inny i nic innego mi do szczescia nie bedzie potrzebne. Ale jednak czasami potrzebna jest odskocznia, jeszcze wspomnicie moje słowa

Skiperowa w odpromieniowane łoże wierzy moja babcia twierdzi ze to jej pomogło hehe w gruncie rzeczy zobaczymy bo w tym cyklu wynoszę tv z pokoju bo zakupiliśmy nowy. Słomiany zapał , stary oddaliśmy teściom a nowy stoi zapakowany od 2 tygodni w salonie i tylko sie potykam i niego i chyba tak zostanie narazie hehe Ogarniam sie, sprzątam i lecę pooglądać moje jajeczka ciekawa jestem jak z nimi. Obawiam sie trochę po tych przejściach w tym miesiącu

Jak tam dziewczyny ? Jakie plany na dzisiaj ?
    Bianka dawaj znać po wizycie !
    Skiperowa na pewno teraz sie uda i wszystko bedzie już dobrze
    Kasia wiem o czym mówisz ... my nie cały rok temu przeprowadziliśmy się pod Warszawę , z dala od rodziny (pochodzimy z mazur) i tu nie mam ani z kim wyjść ani nic , i tylko czekam od wyjazdu do wyjazdu
    A u mnie dziwna sytuacja wczoraj mialam 22 dc i straszny ból brzucha przez moment , taki aż nie mogłam złapać tchu i zgielam sie w pól , a dzisiaj temperatura mi wzrosła ! Czyżby owulacji ? W 23 dc ? Przy cyklach 28 dniowych ? Czytałam że kilka dni przed okresem powinna spadać ze względu na obnizajacy sie poziom progesteronu a tu taki kawał ...

Kaasiaa, wiem ze odskocznia tez jest jak najbardziej potrzebna, w końcu kobieta tez musi mieć czas dla siebie a tylko dom, pieluchy i zupki ja to akurat średnio mam się z kim spotykać bo raz ze 90% koleżanek pozakladalo własne rodziny + dzieci, a dwa to teraz mieszkam jakieś 15km od miasta i nawet nikt do mnie nie nie przyjedzie bo bezdzietne koleżanki nie mają ani prawka a nie auta. To jest trochę minus mieszkania na wsi.
    No ja akurat nie mam tv w sypialni wiec liczę ze nie nasze łoże nie jest zbytnio napromieniowane
    Ja byle w pracy do 15 i weekend i odpoczynek

u nas dzisiaj sprzątanie, jutro tylko sobotnie wielkie zakupy, a wieczorem wpadają goscie z zaproszeniem na wesele.
    PS. czy u Was tez teraz ten cykl tak sie dłuży.... Boże jak nie myslelismy o dziecku to miałam wrazenie ze okres co chwile miałam a teraz czekam na te dni (właściwie nie czekam) i doczekać sie nie moge

Hej dziewczyny! Wybaczcie że się dawno nie odzywalam, ale potrzebowałam czasu żeby dojść do siebie i trochę odpocząć od ciazowego tematu. Jak już się pewnie domylsacie moja historia nie skończyła się dobrze. Niestety beta słabo przyrastala i nastąpiło poronienie. Niby początek ale jakoś ciężko mi było się z tym pogodzić. Jestem w trakcie krwawienia i za tydzień mam wizytę u gina żeby sprawdzić czy wszystko się oczyscilo. Jestem obolała po tym wszystkim, krwawienie było bardzo obfite, a bóle bardzo silne. Myślę że najgorsze mam za sobą.
    Zupełnie nie wiem co dalej, co powie ginekolog. Skiperowa a Ty obrazu działasz dalej?
    Dziewczyny trzymam za Was wszystkie kciuki. Chyba wyczerpałyśmy ze Skiperowa zapas pecha na tym forum

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    tasiek Strasznie mi przykro
    Trzymam kciuki by kolejna próba zakończyła się szczęśliwie :* nie poddawaj się :*

Mi też się dluzy czas teraz :/ a chyba nigdy tak sie nie wsluchiwalam w swój organizm jak teraz ...

Hej dziewczyny generalnie nic sie nie dowiedziałam oprócz tego ze śluzówka dobrze przyrasta i ze trochę wcześnie przyszłam na usg przy cyklach 36 dniowych. Wczoraj 11 dc sa kandydaci na pęcherzyk ale beak dominującego. Doktor stwierdził Ze mam sie nie martwić bo przy takim cyklu do środy mogą sie roznicowax jesCze. Trochę mnie to zmartwiło wiecie dlaczego ? Może problem nie tkwi w tym czy owulacja występuje czy nie tylko ze pęcherzy za szybko rośnie i dojrzewa za szybko , bo nagle budzi sie z letargu. Heh cała ja całe życie za 5 dwunasta to cEmu one miały by buc inne. Ostatnio na monitoringu ruszyły jak z kopyta jak doktor stwierdził Ze nic z tego nie bedzie i bedzie bezowulacujny cykl. A one łaskawie zaczęły rosnąć heh masakra jakaś jak tu wytrzymać do poniedziałku :/

Bianka ale pamiętaj że brak złych wieści to dobre wieści , na pewno jeden urośnie szybki i duży <3 nie martw się a temp u ciebie skacze po owu ?
    Jaw]końcu miałam owulacje!!! W 20 dc ! Dzisiaj dopiero temp porządnie skoczyla , ale się cieszę a tak coś czułam bo parę dni temu mialam taki przeszywajacy ból ze zgielam się w pól , ale trwał krótko , więc pewnie wtedy jajeczkowalan ) dzisiaj mam 24 dc i ciągnął mnie jajniki jakby ktoś mi na nich ciężarki zawiesił , a najlepsze jest to ze w pierwszej ciąży również owulacji mialam 28.02 i teraz też tak

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów