Strona 41 z 70
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 694

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Skiperowa to teraz czekamy ! ) a jak się czujesz ?
    Blanka łoo matko ! Zoo masz w domu ! Ale bym taj chciała ! Ja mam tylko psa , ale chciałabym jeszcze kotka ale to jak będziemy mieli swoje mieszkanie ... bo teraz wynajmujemy :/

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Blanka ale masz zwierzyniec ja od malego zylam wśród zwierzat mialam 3 psy, bodajze w sumie 10 kotow z tym ze koty akurat jedne odchodzily potem bralam inne bezdomne i tak wyszlo z 10-15 kotow, swinke morska, golebie ktore znalazlam na ulicy i leczylam w domu, szynszyla, chomiki, rybki. Takie mini zoo dzieki temu teraz jako juz dorosla dziewczyna walcze o prawa zwierzat tu w polsce. Jestem z fundacji ratujacej zycie zwierzakow nie moge przejsc obojetnie obok cierpienia jakiegokolwiek stworzenia. Jak jade gdzies autem zatrzymuje sie przy kazdym przejechanym kocie, ludzie trabia na mnie ale mam to w dupie. Mam czyste sumienie jak sprawdze czy zyje albo czy jest juz za pozno. W domu poki co wzielismy husky rok temu i z bolem serca nie moge sobie pozwolić na wiecej psow ale powiedziałam mojemu ze jak juz wybudujemy dom to od razu jade do schroniska i adoptuje 5 psiakow. I to najstarszych psiakow zeby mialy godna koncowke zycia.

O mnie
    Blanka co do twojej bety to dziwnie to wyglada.. Lekarz zapewne rozwieje wszelkie watpliwosci
    A co do zmiany pracy na jakim oddziale w szpitalu bedziesz pracowac?

O mnie
    A wlasnie Blanka jak tam po wizycie u lekarza bo chyba mialas wizyte 28.02? Chyba ze juz pisalas o tym a ja przeoczylam odp
    Trzymam kciuki za jutrzejszy monit

Kamila generalnie nic nowego. Poszłam na kontrole po tej torbieli czy jest okej wszytko i generalnie powiedział Ze jest ok. Prolaktyne kazał mi zrobić wyszła lekko podniesiona ale tragedi nie ma bo mi owulacji nie blokuje, chyba ze w tym cyklu sie okaże zablokowana okaże sie jutro. Ja ja dość poZno mam zwykle około 16 dnia cyklu przeważnie. To myśle ze jutro juz jakiś dominujący pęcherzy mógł by byc. Jej karolina to chyba jesteś pierwsza z testujących

My niestety na pomoc rodziny przy opiece nad dzieckiem tez nie mozemy liczyc... tesciowa słaba po chemioterapii, a moi rodzice 300 km od nas. Tak naprawde przez te 17 miesiecy bylismy tylko raz na weselu, jedyna odskocznia przez ten czas.... ale ja kocham spedzac czas z Igorkiem, chociaż czasem brakuje tego odchamienia... ale odchowamy dwójke to zaczniemy szaleć jak 18-tolatkowie ;P
    Ciekawe która z nas zobaczy pierwsze dwie kreseczki, już sie nie moge doczekac <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Kamila tutaj sa te zioła te które ja pije

Jej Kasia jak to jest ty tęsknisz za wolnym czasem a ja za zajęciem go przez małego dzieciaczka eh

Ale dziewczyny nie dajemy sie wiosna idzie jajniki nam sie zaczną wygrywać hehe

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów