Strona 40 z 70
Pokaż wyniki od 391 do 400 z 694

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez kaasiaa Zobacz posta
    Wiem wiem, ze kazda indywidulane wszystko ma, tylko byłam ciekawa czy u którejs z Was jest ból jajników po owu. Bo ja jestem pewna na 99 % ze wczoraj była owu, ale dzisiaj troche mnie zaskoczyły te jajniki i zgupiałam
    Kochana 99% to nie pewnosc tylko przypuszczenie Pewnosc ma sie po monitoringu ze owulka w ogole byla. Nawet testy owu pokazujace pikLH nie daja tej 100% pewnosci ze ona w oogle wystapi.

2. dzieckozakupy.pl
    Kamila masz racje złego słowa uzyłam, zagalopowałam się troche ;P

Kasia ja dzisiaj mam 21 dc a brzuch mnie boli już 10 dni , w sumie to za każdym razem tak mam , że zaraz po @ mam ból owulacyjny który się ciągnie aż do następnej @ , matko ja podziwiam Was chcace bliźnięta oszalalabym ! Może dlatego że po 1 nie mam zznikąd pomocy , tzn np dziadkowie czy dobrych ciotek a po 2. Mój pierworodny dał mi sie we znaki za czasów niemowlęcych
    Za to mój M marzy o bliznietach , mówi że fajnie by bylo wariat

Ja tez podziwiam za chęć posiadania bliźniaków U mnie podobnie jak u Karoliny, Igor dał nam tak w dupe ze byłam pewna ze na drugie nigdy sie nie zdecyduje, ale mi sie odmieniło. Do dnia dzisiajszego nie przespałam nocy, najmniej 2 pobudki i to naprawde chwale takie noce są dwie pobudki bo można się wyspać. Ale czasami i po 3 h bawimy sie w nocy bo nie ma ochoty na sen wiec póki jeszcze sie nie dostałam przespanych nocek to walczymy o drugie

Kasia piana nie pamiętam co to przespana noc ale już się przyzwyczaiłam :d 3 rok leci , tyle dałam rade to jeszcze kolejne 3 dam rade

O mnie
    Dziewczyny ja mam w domu synka 3latka i uwierzcie mi ma typowe ADHD nie może usiedzieć w miejscu, z trudem za nim nadążam a jak już wsiadzie na biegowy to tylko zostaje mi rolki założyć bo inaczej nie da rady biegiem go dogonic do tej pory budzi się w nocy przynajmniej raz dziennie na piciu. Także tez nie wiem co przespana noc od 3 lat. Spie z synkiem odkad sie urodzil a mezulka wyeksmitowalam do drugiego pokoju :P niby Alan (synulek) ma swój pokój ale ja tak nie potrafię spać bez mojego dziecka obok. Coś pięknego. Kocham być mama. Najpiękniejsze uczucie na ziemi. I mimo juz jednego dziecka "na koncie" nie obrazilabym się gdybym zaciazyla z bliźniakami a ponoć mam bardzo duże szanse bo jestem z jakiegoś pokolenia bla bla coś tam kiedyś mi mówili :P jeśli się nie uda, to i tak marze o drugim chłopcu juz nawet imię mamy wybrane ale fakt dziewczyny jeśli ktoś nie ma pomocy od strony bliskich to niech nawet nie pragnie ciąży mnogiej. Ja mam mega pomoc na każdym kroku czy to od teściów czy to od moich rodziców. Do tego co weekend moi rodzice biorą mi małego na noc, tak że my po prostu albo gdzieś wychodzimy do znajomych albo spimy dwa dni w łóżku żyć nie umierać. Taki reset przydaje się każdej mamie. No i ewentualnie tacie :P poza tym mamy w domu psa husky niespełna 1,5 rocznego także jest co robić szczególnie na spacerach. Ale i tak bliźniaki to byłby strzał w dziesiątkę

O mnie
    Kurde nie miało być raz dziennie na piciu, tylko raz na piciu w nocy :P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cześć Dziewczyny czytałam na bieżąco wszystkie Wasze wpisy ale nie miałam kiedy napisac, trochę zalatany tydzień mam . Blanka co do tej bety to ja bym na Twoim miejscu z ciekawosci powtorzyla. Wiesz przy Twoim ostatnim zwariowanym cyklu to mogła beta wcześniej wyjść nawet wyzsza, te bolacechy piersi i miesiączka ze skrzpami... wiesz to tylko przypuszczenia ale ja tez nigdy nie miałam okresu ze skrzepami aż do zeszłego miesiąca. ..
    Pierwsze słyszę ze po ziolach może przytrafić się ciąża mnoga jeśli na mnie miało by to trafić to jestem jak najbardziej za juz wcześniej zaczęłam się zastanawiać nad blizniakami, raz nawet mi się śniło ze miałam urodzic dwojke a poza tym uważam ze nie było by zle, 1 ciaza, 1 poród, 2 dzieci odchowane za jednym razem, chociaż na pewno było by trudniej idź przy jednym. Moja babcia urodziła blizniaki tzn mój tata ma braci bliźniaków a czytałam kiedyś ze to się trafia co drugie pokolenie wiec może wypadnie na mnie

No ja po sobotniej (teoretycznie) owulacji. Myślę że owulacja mogła faktycznie wtedy być bo juz w niedziele od rana zaczęły mnie bolec piersi a bardzo często tak mam w drugiej fazie. No i temp się rozkrecila bo jest na 37.1 wiec taka jak zawsze w drugiej fazie. W następna sobotę powinnam dostać okres, zobaczymy

no dziewczyny to w większości macie tu juz dzieciaki. A ja mam w domu cała ferajnę staszka i jadwige dwie najfajniejsze żak papugi pod słońcem które przedrzeźniają sie ciagle pytają co u mnie słuchać co rano i co będę robic wchodząc do kibla gwiżdżą jak ktoś spodnie ściąga hihi tak ich maz mój nauczył. Wypuszczam je zawsze jak jestem w domu latają wszędzie. Ostatnio nawet usłyszałam hymn polski w wykonaniu Jadzi wlanczamy im radio często bardzo bystre polecam szybko sie uczą, mam Ferdynanda mój gruby mieszaniec dalmatyńczyka zaadoptowany ze schroniska i kocurka fifi No ale niestety KaZde z moich "dzieci" juz wiekowe. Papuga ma 13 lat prezent od zmarłego wuja, Ferdynand jest gruby ze szok i lubi ze mną jeść i spać tylko a fifi ostatnio spadła z balkonu z 8 pietra dziewczyny i nic sobie nie zrobiła hehe szok, koty naprawdę lecą na 4 łapy. Apropo tej bety No dziwne to wszystko. Jutro ide na 1 monitoring 11 dc bedzie i zapytam doktora co o tym myśli. Trochę dziwny ten cykl był. Chyba nie miałam dziwniejszego nigdy :/ a Wy dziewczyny co tam ? Ja jestem na l4 do połow marca, potem wybieram zaległy urlop i wracam do pracy w środku kwietnia dopiero a od czerwca prawdopodobnie zaczynam pracowac w szpitalu juz. Ale caly czas sie bije z myślami co robic... cieżko tak mi zmienić swoje życie a z 2 strony wiem ze to życie w którym żyje wcale mi nie służy. I chyba raczej zmiana pracy bedzie konieczna...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów