Strona 4 z 84
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 838

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Dziewczyny zrobiłam test ale no z moczu takiego wiecie po 3 herbatach... Chwile temu i negatywny :/ Do okresu jeszcze 6 dni.. moze są jeszcze szanse

2. dzieckozakupy.pl
    Smutnooo mi, a na dodatek dziś wieczorem mam poważną rozmowę z moim J...

Sama mama , pewnie ze sa !!! A jakiej czulosci test robilas

Sama mama, Maju bardzo bym sie Dziwiła jak by wyszedł, ale to bardzo... poczekaj jesCze chociaż te 3-4 dni i daj sie temu jajeczka zagościć w Twoim domku, nie pospieszaj go i na dodatek mocz poranny, różnie przyrasta beta u jednego wyjdzie wcześniej a u innego nie, ale zależy to tylko i wyłącznie od momentu implantacji u każdej kobiety może wyjść przeciez równie. Nie jest jeszcze nic straconego. Moja siostra robiła dzien po miesiączce , myślała ze Owu była jak zwykle bo miała jej wszystkie objawy a tu niespodzianka Owu sie przesunęła o cały tydzień a testy jej dopiero zaczęły wychodzić po 1,5 tygodnia po planowanej @

A robiłam "Maluch test"... No tak macie racje, ale i tak już mi chyba nic nastroju nie poprawi. I piersi jak rano mnie bolaly nawet przy chodzeniu, to teraz już nie bolą..

Ej no co Ty a co pisałam wcześniej o dobrym nastawieniu ? No co ? Dziewczyny to naprawdę dużo robi... wiecie kiedyś słyszałam taka fajna opowieść... był sobie gospodarz, który był bardzo biedny, posiadał tylko 1 konia. Stało sie tak ze pewnej nocy i ten koń uciekł mu z zagrody. Przyszli sąsiedzi i mówią gospodarzowi ale Ci współczujemy bo nie dość ze jesteś biedny to jesCze sie pogrążyłeś bardziej. Gospodarz na to hmmm no tak ale to jeszcE o niczym nie świadczy. Za 2 dni gospodarz rano wstał a tam jego koń przyprowadził do zagrody 10 innych dzikich koni i wrócił. Nagle stał sie najbogatszy ze wsi. Przyszli do niego sąsiedzi i mówią jej ale ty jesteś teraz bogaty... masz 11 koni, na to gospodarz powiedział hmmm ale to nic nie znaczy jeszcze... 4 dnia syn gospodarza postanowił ze bedzie ujeżdżać konie i niefortunnie spadł z jednego i złamał sobie nogę i poważnie sie poturbował ze leżał cieżko chory w lozku. Po raz kolejny przyszli sąsiedzi do gospodarza... no ale ci współczujemy... taka tragedia, syn połamany na nic te konie jak nie ma Zdrowia... na to gospodarz tylko sie zamyślił , bo zwątpił pierwszy raz w los... smucił sie, płakał bo kochał swojego syna nad życie. 6 dnia przez wieś przejechało wojsko i zabierali młodych chłopaków na front... zapukali do chaty gospodarza i zastali leżącego syna i pojechali dalej, a z każdego domu zabrano młodych synów... radość jego była ogromna i uwierzył Ze los dobrze wie co ma robic... tak samo jest z nami dziewczyny zobaczycie ze nic nie dzieje sie bez przyczyny musimy byc cierpliwe

No tak.. masz rację, ale ja też mam zmartwienie o ktorym pisałam wczesniej, mówię o moim związku nie wiem czy się zaraz nie skończy i co wtedy.. Nawet już nie będzie na co czekać bo nie będzie seksu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Sama mama przeciez tego kwiatu jest pół światu ja i tak śmiałe ze wszystko dobrze sie ułoży zobaczysz nie martw sie

Melduje się ;-)

Sama mama a te piersi to Cie ze stresu przestały bolec pewnie naprawdę nie denerwuj sie bedzie dobrze myśl tak

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów