Strona 37 z 54
Pokaż wyniki od 361 do 370 z 539

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Cześć dziewczyny jak tam samopoczucie dziś? Ja mam wizytę o 11.40 mam pytanie do Was głupie trochę pewnie. Myślicie ze na ten hormon bhcg cos wpływa w organizmie kobiety? Generalnie moje bety zawsze oscylują w granicach 0 , generalnie zawsze 0, a ostatnio było 2,9 wiem ze ciaza jest wykrywana od 5.. ale zastanawia mnie skąd ta różnica ?

2. dzieckozakupy.pl
    Kamilaa, Kaasiaa witajcie! Ja ma 30 lat, za mna już 4 cykle starań, mieszkam od kilku lat w Niemczech, ale pochodzę spod Lublina. W tym cyklu pauzuję, biorę niepokalanka na te moje nieszczęsne zaburzenia. Gin przepisała mi Clo, ale jak przeczytałam jakie są efekty uboczne jego stosowania, to włosy się zjeżyły na głowie. Wiem, że wielu kobiom pomaga, ale stwierdziłam, że wezmę go dopiero, jak niepokalanek nie pomoże. A może którąś z was miała już jakieś doświadczenia z Clo? Skiperowa temp się nie martw, może jeszcze wzrośnie, skoro była owulacja. Ja w poprzednim cyklu też tak miałam. Test owu niby wyszedł pozytywny, jednak temp wzrosła tylko minimalnie,dopiero po jakichś 2-3 dniach się rozkręciła i już do @ nie spadała. Karolina podejrzane są twoje bóle brzucha, idź koniecznie szybko do gina, może to stan zapalny, albo jakaś torbiel.. Blanka jeżeli chodzi o bhcg tto jeżeli wiesz na pewno, ze w ciąży nie jesteś to nie mam pojęcia, z czego to może wynikać. A samopoczucie, no cóż, u mnie masakra, od 3 dni męczę się z grypą i nie wychodzę z łóżka...

Hejo , Blanka ja sądzę że ponad 2 oznacza ciąże tylko bardzo bardzo młoda , niecały miesiąc temu moja znajoma miała 3.1 betę , i okazało się ze to ciąża ładnie przerasta teraz , po prostu wcześnie badanie zrobiła (mimo ze jej sie tydzień okres spoznial ) , tylko nie zawsze ciąża da rade sie utrzymać ...

Pytam Was dlatego ze ten cykl wogole był jakiś dziwny najpierw nie mogłam doczekać sie @ , potem miałam te bóle brzucha , torbiel która uciskała mi pęcherz u mnie spowodowała stan zapalny pęcherza... ta pozna owulacja i skończyło sie to na antybiotyku wszystko. Pierwszy raz dostałam tez dupka ale w miedzy czasie Robione miałam bhcg w dniu w którym dostałam miesiączki była ona strasznie dziwna ze skrzepami, i bolesna :/ takowej nie miałam nigdy, piersi bolały jak oszalałe przez długi czas po @ przeszło wszystko... a plamienia miałam od jakiegoś czasu pewnie na 6 dni przed @ sie zaczęły czy to jest możliwe ze ra beta mogła byc wyższa i spadła w dniu @? Bo badanie robiłam wtedy właśnie... augustynka ja tez mam receptę na clo ale sie wstrzymałam, daje sobie jeszcze 3 cykle ten i 2 następne bez wspomagaczy na samych ziołach moich okładach borowinowych i witaminkach jak nie wyjdzie do maja będę brać. Ja nie brałam ale moja kuzynka brała... koniecznie monitoring, miała bardzo silne bóle jajnika , 2 razy zostały prEstynulowane tak bardzo ze miała torbiele wielkości pomarańczy !! Tez sie dego boje. Dziś odebrałam wyniki prolaktyny , po obciążeniu spoko, normalnie lekko podniesiona ale u mnie jest tak zwykle, i wsumie do tej pory nie blokowało to mojej owulacji lekarz powiedział ze nic nie chce z tym zrobić bo to nie jest wynik przemnożona razy 5 zeby miał chamowac owulacje i wpływać na ciąże. Co myślicie ?

My własnie bylismy sie dotlenic na spacerku, obiad sie gotuje, Młody śpi. Dzień jak codzień a Wy co porabiacie ?

Ja Kasia dziś gotuje u mnie dziś w kuchni makaron ze szpinakiem czosnkiem i śmietana

A ty co gotujesz dobrego ?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    pysznie Blanka ) u nas fasolka po bretońsku dziś króluje

Karolina dopiero teraz patrzę na twoje zdjęcia. Faktycznie nie wyglada to na zbliżająca sie Owu ale ja naprawdę nie wierze tym paska. Dla mnie zawsze one pokazują owulacje , moja kreska mocniejsza dużo niż testowa. Dobrze zobaczyć jak wyglada u kogos innego. Apropo jeśli chodzi o prolaktyne to jak najbardziej 2 faza cyklu jest dobra. Skoro byłaś juz w ciąży to ja bym zrobiła sama bez obciążenia. Ale jeśli Ci mogę doradzić to odczekała bym ten cykl, zobaczyła kiedy przyjdzie @ , odliczyła bym te 14-16 dni i sprawdziła z wykresem czy możliwe ze była wtedy owulacja, jeśli nie to poszła bym wtedy do lekarza, będziesz mieć podstawę bo powiesz ze ci sie cykle wydłużają , sa kłopoty z ciaza i z pokarmem. Pewnie da ci bromergon albo cos z tych grup i poziom spadnie poczujesz sie lepiej. Nawet na NFZ jest teraz prolaktyna , ja właśnie zrobiłam sobie tym razem na fundusz. Co do Twojego monitorowania cyklu a nie ma jakiś czynników które mogą zaburzać temperaturę ? Bo nie widzę tam w tabelce a nie znam tego programu (; swoją droga fajny chyba sobie założę ) może bierzesz jakies leki które obniżają temperaturę? No przeciwbólowe z powodu boli brzucha ? Głowy? To jest juz temperatura zaburzona ? Albo może masz bezsenność ostatnio i nie wysypiasz sie do końca ? Pisze o tym bo ja 3 cykle temu przegapiła bym swoją owulacje w ten sposób na usg okazało sie ze jest ok a temp odwiesiła sie jak po 3 dniach p/ bólowych zabiłam swojego zęba hehe. Prolaktyna wsumie jaknajbardziej może wydłużyć cykl, ale wcale nie musi powodować ze sa one bezowulacyjne !! Masz mój przykład, nie wiem jak bedzie w tym miesiącu, zobaczymy.

Dziewczyny czy któraś z Was stara sie dłużej niż ja ? Ponad 1,5 roku ?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów