Strona 36 z 84
Pokaż wyniki od 351 do 360 z 839

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Dziewczyny raczej watpie zeby plemniki dotrwaly cale 3 dni. Dzialalismy w 11dc a owu byla najprawdopodbniej 14 dnia wtedy caly wieczor bolal mnie brzuch jak na okres. Nie robilam testow owu na potwierdzenie bo myślałam ze to zwykly bol ktory zaraz minie, zazwyczaj mam specyficzny bol jajnika. Ten bol dosc dlugo sie trzymal az do samej nocy wiec teraz po fakcie uznałam to za owulacje ale czy rzeczywiście byla tego nie wiem. Takze nie robie sobie wiekszych nadzieji w tym cyklu.

2. dzieckozakupy.pl
    Kamila a ja wiem ze mogą przeżyć od 2-5 dni możesz sie zaskoczyć

Czesc dziewczyny !!!
    Super ze grupa się powiększa
    A ja Noe pisze bo się zestresowalam i nie chce Wam tu jeczyc :/
    Przylozylam sie do tego cyklu . Mierze temperaturę , robię testy owulacyjne , biorę wiesiolek, kwas foliowy , kochamy się codziennie , ale co z tego jak mam 19 dc i brak owulacji :'( brzuch mnie napiernicza od ponad tygodnia , czasami tak ze muszę brać przeciwbólowe , a testy negatywne , brak skoku temp już myślałam że wczoraj test jest pozytywny bo kreski były podobne do siebie , ale jednak testowa była jaśniejsza więc duża , cykle mam rowniutko 28dniowe więc już dawno powinna być ,

Karolina idz do lekarza! Naprawdę mnie tez bolał brzuch i zignorowała to myslalam a przejdzie a tu sie okazało ze torbiel była która zablokowała owulacje dopiero jak pękła to ból sie nasilał doszło do owulacji i mordowałam sie 2 tygodnie z bólami a pod koniec w krwawieniami! Jeśli boli przez tydzień tak ze bierzesz leki to naprawdę idz to skontroluj... może byc zapalenie albo za wysoki poziom prolaktyny bo ona tez to powoduje podobne objawy. Cos Ty martwimy sie o Ciebie naprawdę pisz do nas chcemy wiedzieć jak sie czujesz poto jesteśmy żebyśmy sie nawzajem wspierały i motywowały ! Poproszę o dyzy uśmiech, nie jesteś sama

Eh musze iść koniecznie , przyznam się , że ja jeszcze od porodu nie byłam u lekarza :/ , najpierw zbadać prolaktyne no na 99% moim zdaniem to w niej leży problem , gdyż mimo iż od dwóch lat nie karmię piersią , nadal mam pokarm ,tak jest przy wysokiej prolaktynie ... w następnym miesiącu zrobię wszystkie badania , teraz ciężki okres w pracy i nie ma kiedy :/
    Tak wyglądał wczorajszy test owulacyjny : http://m.fotosik.pl/zdjecie/9d1a57211f803530

A dzisiaj już nie robiłam , i nie będę robiła bo. Sie tylko przez nie stresuje ...

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    C@rolin@ ja chyba Cie kojarzę z grupy "chce zostać mamą w 2017 roku" przez chwile tam byłaś
    Fajnie, ze jesteś. Ogólnie ja tak samo jak ty nie byłam u gina od czasu porodu a co za tym idzie nie miałam żadnego usg :/ aż się boje co mi powie za miesiąc bo też miewam takie bóle brzucha jak Ty. Z Twoimi bólami które utrzymują się tak długi czas jednak udałabym się do gina na cito

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Kamila możliwe !
    Tak myślałam że skądś Cię kojarzę , sądziłam że może z forum z pierwszej ciąży za duzo tam dziewczyn i nie szło się wkręcić w towarzystwo ...
    Poczekam do okresu , i po nim się zapisze ...

Ja mam 28 lat, teraz już będzie 8 cykl staran. Starania skonczylyby sie w styczniu kiedy ukazaly sie 2 kreski na tescie ciazowym ale niestety doszlo do poronienia i staran ciag dalszy. Mieszkam w Wielkopolsce dokładniej w południowej części, koło Kalisza :-)
    Wczoraj sobotę test owulacyjny okazał się pozytywny, testowa kreska była nawet ciemniejsza od tej pierwszej i oczywiście w sobotę staranko było. Jednak skok temperatury nie jest jakiś znaczny, wczoraj i dzisiaj temp wyniosła 36.7, a zawsze skok byl na 36.9, 37. w poprzednich dniach tempka była zmienna, 36.5, 36.4 36.7, ciężko wyczuc, pewnie po tym poronieniu organizm szaleje. Gin przepisal mi duphaston i powiedział ze gdyby się okazało ze udało mi się zajść w ciążę to mam od razu zaczac brać. Szczerze to nie obiecuje sobie za wiele po tym cyklu ale może zrobię bete na krótko przed okresem. Ale już chyba w innym w laboratorium bo babki pomyślą ze jestem jakaś nawiedzona

Blanka, zainteresowalas mnie tematem nowenny w wolnej chwili poszukam i mysle ze zacznę odmawiać.
    Tasiek, co z Toba? Jak beta?
    Ostatnio wyczytalam ze często dochodzi do poczec w porze wiosennej, letniej, bo ponoc jajniki lepiej pracuja jak są wygrzane, wiec może coś w tym jest czytałam również o pozytywnym wpływie magnezu wiec od następnego cyklu dorzucę rowniez magnez do ziol Ojca Sroki, wiesiolka, i kwasu foliowego. Cały zestaw

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów