Strona 35 z 84
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 838

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Ja kończe zaraz 26 lat. O pierwsza ciaze staralismy sie niecaly rok az w koncu odpuscilismy calkowicie i pyk! Ciaza wiedzialam ze przy staraniach o druga ciaze bedzie podobnie wiec jeszcze nie panikuje. Wraz z poczatkiem marca zaczynamy 7 miesiac staran. Teraz aktualnie mam 19dc i dzialania byly tylko 11dc bo moj przyszly niedoszly maz jest tylko na weekendy takze mamy bardzo utrudnione trafic w ten konkretny dzien. Takze juz z gory ten cykl jest stracony.
    Skiperowa ja chociaz bym chciala to u nas starania co dwa dni raczej sa nierealne robie testy owu ale i tak jesli pokaza mi pik w srodku tygodnia to nic to nie da bo my mozemy tylko w weekendy

Kaasiaa a to Ty bylas na grupie "chce zostać mama w 2017 roku"?
    Bo Ci nie kojarze kochana a tam wlasnie napisalam o tej grupie

2. dzieckozakupy.pl
    Kamila w ten sam dzień co tu przywitałam się z dziewczynami, bo nie zauważyłam tego wątku. Ale tam już dziewczyny są mega zgrane, znają się bardzo dobrze, każda o każdej wie dużo, pozatym rok się kończy wiec pewnie na 2017 sie juz nie załapie
    Ojjj Kamila to macie przechlapane z mężem, faktycznie ciężko bedzie trafić, no ale w któryś week musi w końcu owolacja i płodne zagościc, wiec trzymam kciuki

Dziewczyny z jakich okolic jesteście, jest ktoś z Łodzi

O mnie
    Ja z kujawsko-pomorskiego, kolo Inowroclawia a dokladniej KRUSZWICA

Cześć Wszystkim bardzo sie cieszę ze mamy nowe koleżanki do wspierania. Dziewczyny bardzo miło mi Was przywitać. Super ze dołączyliście do Naszej grupy, bedzie Nas trochę więcej. Ja jestem blanka i mam 27 lat. Jestem z Warszawy ale mieszkam najczęściej w Krakowie. O dzidziusia staram sie z mężem 1,5 roku narazie bezowocnie. Dotychczas próby bez lekow... po około roku zrobiłam sobie badania które stwierdziły ze byc może mam PCO, pózniej okazało sie ze jednak badania sa nienajgorsze tez mam problem ze wystrzeleniem sie w dni płodne z mężem. Jestem stewardessa i czasem nie ma mnie w domu prze 5 dni z rzędu. W dodatku maz jeździ na delegacje i mało mamy czasu dla siebie. Teraz pierwszy cykl gdzie jestem w domu prawie do końca marca z powodu l4 ( pękła mi torbiel na jajniku i doszło kilka innych rzeczy) naszczescie pękła i obyło sie bez operacji. Generalnie dowiedziałam sie dziewczyny klika fajnych rzeczy a mianowicie z powodu torbieli miałam robione chyba z 5 usg przezpochwowe wiem ze pomimo cyklu który był bardzo długi bo wiecie jak bardzo długo czekałam na @ w 81 dniu cyklu szanowna pani sie zjawiła !!! Dostałam @ a 5 lutego czyli po przyjęciu duphastonu na wywołanie tejże @ prawdopodobnie była owulacja która była widoczna pózniej pod postacią ciągła żółtego a wiec był to prawdopodobnie około 60 któryś dzien cyklu jak miałam owulacje !!! Myslalam
    Ze lekarz sie myli i zrobiłam progesteron który potwierdził ze Owu była, byłam w szoku ze tak późno i ze wogole owulacja jest możliwa myslalam ze bedzie cykl bezowulacyjny z powodu miesiąca w innej strefie czasowej i ze to miał byc wysiłek duży dla organizmu. Ale do czego zmierzam a mianowicie zapytałam jak to jest ze ja słyszałam ze dupek ( nie mam pojęcia bo brałam 2 raz w życiu zawsze cykle miałam i były równe) zatrzymuje owulacje? A pani doktor mi wytłumaczyła ze to straszna głupota ze tak kobiety myślą. Czasem zlecają od 15 dnia cyklu go a one nie biorą bo sie boja ze zahamuje Owu a in ma pomoc w skokowi temperatury i nie tylko ma spowodować pęknięcie jajeczka!! Dziewczyny on wspomaga owulacje , w dawcę 30 mg na dobę po kilku dniach wcinania powoduje zatrzymanie owulacji dopiero. A lekarze przepisują zwykle 2 razy po 10 mg. Generalnie jestem w 6 dniu cyklu czuje sie bardzo dobrze juz. Miałam zarzywac clo bo dostałam receptę, ale nie brałam w tym cyklu bo wsumie po co jak Owu jest, boje sie tej chemi strasznie, i postanowiłam ze dam szanse przez 3 cykle zioła ojca sroki juz zdały egzamin częściowo i zobaczymy jak to bedzie. I chciałam wam jeszcze napisać opinie o borowinie. Jakiś czas temu pisałam wam ze zakupiłam. A wiedz od 2 dni stosuje owe okłady i co zauważyłam ? Narazie nie czuje nic co by sie działo na jajniki , natomiast znakomicie wpłynęło to na mój metabolizm szok dziewczyny naprawdę duży plus jestem ciekawa bardzo efektów. Będę sie obserwować przez 3 miesiące teraz dodatkowo pije inofolic witaminki dla kobiet planujących ciąże kwas foliowy i od 2 dni b12. Magnezem bo mi okiem szarpie jak nie wiem. Generalnie zaczęłam uważać na to co jem wcześniej jakoś nie bardzo i więcej sie ruszać Skiperowa nic osobistego pytam bo mój kolega kaznodzieja z podstawówki jest moim przyjacielem od x lat. I ostatnio mówił mi dziewczyny o nowennie niedoodparcia czyli nowennie pompejanskiej. Generalnie jak chcecie wierzycie do przeczytania świadectwa, ja jestem właśnie w trakcie tej nowenny dzięki niej nie załamuje sie, pomimo 1,5 roku starań ciagle wierze w jej moc , wycisza mnie od akr mi sile do walki i pozwala wierzyć z miesiąca na miesiadz ze ktoś wygrzej ma dla mnie lepszy plan niż ja sama. Jest ze mną w najgorszych chwilach. Nie jet to moja pierwsza nowenna. Pierwsza była w intencji kogos mi bliskiego po tygodniu od skończenia nowenny stał sie cud i osoba została uleczona z alkoholizmu zgodziła sie na leczenie , ta nowennę odmawiam za siebie i zostało mi jeszcze 2 tygodnie!! Dziewczyny damy radę pozytywne myślenie to połowa sukcesu. Polecam do obejrzenia dobranockę pod tytułem słoń ojca Szostaka. Poprostu obyśmy nigdy nie uwierzyły w takiego palika jak ten słoń pozdrawiam Was serdecznie buziaki

Karolina a co z Tobą ? Bo juz sie zaczynam martwić trochę nic sie nie odzywasz juz od dłuższego czasu co tam z Tobą ?

Blanka fajowy zawód, tez mi sie zawsze marzyło latanie, ale ja nie mam głowy do języków i dupa z tego wyszła ;/
    Ja narazie tylko kwas foliowy, poczekamy jeszcze ze dwa-trzy cykle jak nic się nie wydarzy to bede sie wspierała jakimiś dodatkami.
    Mi to słońca najbardziej do szczęścia barkuje niech już ta zima się skonczy i wkracza wiosna w nas wszystkie to bedzie dużo łatwiej z dwoma kreseczkami ;P

O mnie
    Blanka super praca! Przyznam szczerze, że ja jeszcze nigdy nie leciałam w tym roku mamy zamiar lecieć gdzieś dalej ale ja to nie boje samego latania tylko zamachów itp :P i nie wiem czy się zgodze na ta wycieczke. Ogolnie co do staran to piłam 2 cykle inofem i z nim mialam piekna owulke tzn na tescie owu a nie na monitoringu. Później zrobiłam przerwę miesiąc czy nawet 1,5 miesiąca bo przez niego @ się spóźnila 4 dni i juz myślałam że zaciazylam. Pokręcił mi cykl totalnie, wiec odstawiłam. Teraz znowu od kilku dni go pije ale w mniejszej dawce, raz wypije na drugi dzień zapomnę i takie to moje branie ale od samego początku a nawet już dużo wcześniej zaczęłam brać kwas foliowy + magnez z Wit. B6 sobie popijam brałam tez przez chwile femibion 1 ale stwierdziłam ze w pierwszą ciążę zaszłam na samym kwasie i postanowiłam ograniczyć te wszystkie suplementy do kwasu foliowego i magnezu, ewentualnie jak mi się przypomni to inofem wypije sobie wieczorkiem jak juz wspomniałam za nami pół roku starań zaraz zaczynamy 7 miesiąc i postanowiłam iść w końcu do gina i zrobić monitoring i zobaczyć czy ta owulka rzeczywiście jest a nie tylko na testach owu. Badania tez zrobię w marcu i się wszystko okaże. Zabieram sie za badania juz od stycznia :P Ogólnie myślę, że 70 % moich niepowodzeń wynika z tego ze mój jeździć od pon do pt w delegacje i tak naprawdę mamy marne szanse żeby trafić. W tym cyklu juz wiem ze nic z tego bo miałam owulke we wtorek wiec same widzicie dupa

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    No ja tez byłam sprawdzić
    Co z Owu robiłam monitoring cyklu przed inofolic i po nim, i w tym cyklu tez ide zobaczyć czy jet ok. Generalnie byłam na kilku monitoringowy juz i generalnie jest ok. A ciąży nie ma... Teoretycznie lekarka mi mówiła ze on działa po około 3 m ale ja różnice widziałam dużo wcześniej po około 1,5 m stosowania ja przez rok starań jechałam na testach do Owu!! Nie wierze im za nic w świecie pięknie pokazywały owulacje w każdym dniu cyklu poprostu. Jak sie okazało pózniej mój lh był lekko podniesiony stad takie cuda. Po inofolic wszystko fajnie sie unormowalo. Praca jak praca... fajnie było jak byłam młodsza bo dużo podróżowałam po ślubie juz nie koniecznie. Od maja czeka mnie zmiana pracy prawdopodobnie

Kamila owu we wtorek ale starania w weekend. Może sie okazać ze bedzie śliczna dziewczynka z tego

Kamila to jeszcze nic straconego, są szanse ze sie udało
    To przyznać sie która teraz najbliższa testowaniu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów