Strona 34 z 83
Pokaż wyniki od 331 do 340 z 824

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

tak tylko 50 zł... powiedział, że on już w życiu dość zarobił pieniędzy. działkę na której stoi dom dostał w podziękowaniu za wyleczenie kogoś z nowotwora trzustki, zgody na budowe dostał ze względu na pomoc w leczeniu niepłodności i dom powistał bardzo szybko w którym mieszka. a dom wygląda normalnie, nawet bym powiedziała, że w środku jest ubogo... nie zależy mu na kasie już, pieniądze wysyła na różne cele, sam skończył studia, żona również jest po uniwerystecie -Pani psycholog znalazłam niedawno o nim artykuł ze zdjęciami, jak jaruzelski zaprosił go na kilniki Kopernika w Krakowie, najpiew badali jego ( takie fajne zdjęcie, jak mu elektordy podpinają na głowe ) a potem poszedł w oddziały na ginekologię i na oddział reumatologii. W artykule pisało, że było 5 pacjentek przyjętych z cystami do opeprowania, zgodziły się na te ' zabobony" i po 3 seansach wyszły do domu bez operacji, 3 kobiety zaszły w szybkim czasie w ciążę, na reumatologii był u ludzi z problemami stawów i kręgosłupa ( cały oddział to 10 osób, które wtedy tam przebywały...i 9 cioro poszło do domu tego samego dnia po 4 seansach. 1 osoba była pozajego mozliwością pomocy z defektem genetycznym.

2. dzieckozakupy.pl
    Tasiek daj znać co z tą Betą

Skiperowa a jesteś osobą wierzącą? katoliczką ?

Cześć dziewczyny! Blanka, mam nadzieje, że już w porządku wszystko nie podejrzewałam nigdy, że z pękniętej torbieli mogą być takie problemy... Jestem strasznie ciekawa, czy ten energoterapeuta Ci pomoże, na oszusta nie wygląda... Jej, jakbym mojemu mężowi zaproponowała wizytę u niego, to chyba by się w czoło popukał, prędzej by się na in vitro zdecydował, a szkoda... Skiperowa, co do moich badań, to nie pamiętam już, które hormony miałam badane, na pewno LH, FSH, estrogen, testosteron, prolaktyna, hormony tarczycy. Mam teraz przyjmować clo, ale wiecie co dziewczyny, zdecydowałam, że w maju odpuszczam. Muszę odpocząć trochę od starań, podreperować psychikę :-) w sobotę, jak siadłam i wypiłam pół piwka i zjadłam do tego parę chipsów, to poczułam się jak w niebie, serio, pierwszy raz od pół roku, bez wyrzeczn, że tego nie można czy tamtego..

Blanka, tak, jestem osobą wierzaca, dlaczego pytasz?
    Ten bioenergoterapeuta przyjmuje w Krakowie, dobrze pamiętam? Kurcze trochę daleko ale jesli to ma być moja nadzieja... jeśli starania okażą się bezskuteczne to będę rozwazac wyjazd do tego Pana. Skąd Twoja kuzynka się o nim dowiedziala? Bo w internecie się zapewne nie oglasza...
    Wczoraj dostałam śluz plodny, typowe bialko kurze i takie rozciagliwe, aż się zdziwiłam bo nawet mimo tego że cały czas przyjmuje ten wiesiolek to nie zdarzył mi się taki wyraźny sluz, test owulacyjny nic nie wykazal ale profilaktycznie staranko było ;-)
    Augustynka, ja w zeszła sobotę tez zluzowalam i przez całe popołudnie saczylam nalewke wlasnej roboty, aż lepiej się sprzątalo

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cześć dziewczyny. Mogę dołączyć? Jestem mamą cudownego 3 latka Staramy się o druga ciaze od października 2016. Jak narazie bezskutecznie.. mam cicha nadzieje, ze ten rok przyniesie mały cud

Witajcie Dziewczyny

na początku życze każdej z Was by marzenia o Małym Cudzie stały się rzeczywistością

Ja powracam na M jak mama po 1,5 rocznej przerwie. Jestem mamą z października 2015, mamy synka i doszliśmy do wniosku że pora na drugie do kompletu Liczyliśmy że uda się powtórzyć październik 2017 no ale niestety nie pykło i pora porządnie wziąść się do pracy mam nadzieję że w kolejnej owu się uda Mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko jak teraz do Was dołączę.

Pozdrawiam serdecznie i spokojnej nocki dla Was

PS. Dzięki Kamila za info o tej grupie, jakoś przeoczyłam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Witajcie Dziewczyny, wszystkie jesteście mile widziane
    Musimy głęboko wierzyć w to że rok 2017 zaowocuje w 2 kreseczki
    Ja codzień robie testy owulacyjne bo pojawił się śluz i wyczekuje na ten dzień + co drugi dzień staranko w razie gdyby testy nawalily.
    Kaasiaa, Kamilaa, długo staralyscie się o 1sze dziecko? Ile macie lat?

U nas w czwartym cyklu sie udało, ale powiem Wam ze tez juz sie stresowac zaczełam, ze cos nie tak z którymś z nas. Myslałam ze bedzie duzo łatwiej a po tym jak czytam Was i Wasze przygodny (przebyte badania itd...), to jestem w siódmym niebie ze jednak tak szybko sie udało... teraz tez byłam prawie pewna ze z drugim pójdzie łatwiej i za pierwszym razem sie uda, a tu zonk no ale miejmy nadzieje ze niedługo na tym forum Wszystkie bedziemy mogły cieszyc sie z dwóch kreseczek i wysokiej bety

ja mam 30tke na karku, mój Igorek 17 miesięcy i zawsze marzyła mi sie mała różnica wieku miedzy dzieciakami, zobaczymy może sie uda

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów