Strona 33 z 70
Pokaż wyniki od 321 do 330 z 694

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Dzisiaj odbieram wyniki , denerwuje się jak cholera dwa tygodnie do okresu się dłuży, ale te dwa tygodnie żeby się dowiedzieć czy wszystko ok, to jest dopiero koszmar..czarne wizje nie opuszczają mnie nawet na krok.

2. dzieckozakupy.pl
    Tasiek, a co u Ciebie z tym testem ciazowym? Pisalas ostatnio ze jasna kreska się pojawiła... powtarzalas test? Kurcze wątek śledzę na bierzaco ale może coś przeoczylam albo nie doczytałam

Tak, powtarzałam ale kreska nie sciemniała. Odebrałam dziś betę 52.4 , robiona w 32 dc. Chyba trochę niska, cóż. Jutro idę znowu, zobaczymy. Jestem jednak bardzo ostrożna z radością i nadzieją.

Hej dziewczyny, u mnie krwawienie trwało dalej do dziś do 17.00j. Tasiek mam nadzieję, że będzie wszystko okej. Ja dziewczyny dziś byłam u bioenergoterapeuty. po wizycie od niego krwawienie ustało, po 10 dniach !!! brzuch się rozluźnił, na własne oczy zobaczyłam jak pokazuje nam z mężem łunę świetlną z dłoni. szok jakiś, nie wierzyłam... powiedział, że potrzeba 3-4 wizyt w odstępie około 1 m.... może zdarzyć się , że ciaża pojawi się wcześniej. w swoim gabinecie pokazał mi album z '' dziećmi'' jego.... heh a jak wychodziłam to na poczekalni czekała para z kilkumiesięcznym dzieckiem.... okazało się, że sa po terapi. czuję się dziwnie, spokojnie, bóle kręgosłupa minęły jak za czarodziejską różdżką. Powiedział, że wie co mi jest, ale nie może powiedzieć, bo podpisywał dokumenty że nie będzie stawiać diagnoz oraz nie będzie poprawiać lekarzy i udawadniać, że nie mają racji. W trakcie przekazywania energii czułam niesamowite ciepło w okolicy nadłonowej, uparł się również na 1 jajnik ( ten z którego prawdopodonie pękła torbiel) wsumie to mu nie powiedziałam z czym przyszłam.... sam wiedział, mąż od lat choruje na niezyt żołątkowo jelitowy.... męczą go zgagi, i inne dolegliwośći z tym związane i jemu generalnie tam trzymał dłonie , i uparł sie na tamto miesce.... nie wiem co myslec.

Tasiek nic się nie martw ja znam sporo par, gdzie bety wyzbierały się jak trzeba... poczekaj na wynik spokojnie , a kiedy powinnaś dostać miesiączkę ?

Miesiączkę miałam mieć w piątek 17.02.

Niesamowita historia z tym bioenergoterapeutą. Coś w tym musi być, zresztą nawet jak nie pomoże to napewno nie zaszkodzi
    Szkoda że nie chciał powiedzieć co Ci jest. A ten facet bada tylko dotykiem? Czy patrzy w oczy?
    Bo mój znajomy był u takiego co czyta z oczu i daje zioła. I wydaje się to nierealne ale go dobrze zdiagnozowal i wyleczyl ziołami!

Tasiek tylko dotykiem, nie moge uwierzyć, ból brzucha miałam taki że beczałam w ostatnich 3 dniach... ciągle plamienia i krwawienia, brzuch bolał mnie jeszcze przez około 2 godz po wizcie teraz nic, chodze do kibla po co chwilę i sprawdzam czy nic nie leci.... i nic...uczucie ciepła jego ręki było niesamowite, mówi, że ie każdy czuje to ciepło, bo różnie pozwala przepływać energii. Generalnie dziadek bardzo wierzący, garbaty i wygląda jak by się miał sam przewrócić zaraz, ale jak go zapytałam jak się czuje, to powiedział, że super, nic mu nie dolega i będzie pomagać ile da rady....
    dziewczyny apropo ziół ojca sroki... ja brałam je 9 dni poźniej zaczął się ten ból... ja ich nie krytykuje.... gdyby mi nie pękła ta torbiel musiała bym mieć operace pewnie, więc one zdały egzamin napewno....i wróce do nich, ale to po stymulacji clo

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży

Kurcze Blanka, historia niesamowita z tym dziadkiem... po tym co mówisz to on musi mieć jakieś zdolnosci, że czułas jego cieplo i ta luna swietlna... coś nieprawdopodobnego. Ale musisz wierzyć że Ci się uda zapisalas się na kolejna wizyte? Ile wzial? 50zl tyle co mówiłaś?

Tasiek, trzymam kciuki za Twoja bete! Beta mogla być niska bo może późno jajeczko się zagniezdzilo, przypadki są różne ale dopiero po 2giej becie będzie wiadomo coś więcej.
    Ja w tym cyklu mam przerwe z ziolami ale wrócę do nich za miesiac a póki co to biorę wiesiolek na śluz. Temperatura w miare mi się unormowana i spadla, choć dziś delikatnie podskoczyla ale w sumie obudziłam się cała spocona wiec może za goraco było w pokoju.
    Od dziś robie testy owulacujne, mam ich w sumie 8 szt. Wiec jeśli cykl nie okaże się bezowulacyny to liczę ze powinien coś wykazac
    Chociaż musze przyznac ze momentami mam takie załamania nastroju ze jak sobie pomyśle ze juz byłam tak blisko i ze straciłam ta ciaze to ryczec mi sie chce. Najbardziej boje się tego ze nie zjadę w ciaze bo coś się porobilo albo że znów tyle miesięcy staran przed nami i ze nie wiem jak to wytrzymam. Wiem ze sa pary które starają się naprawdę kilka długich lat i naprawdę wielki szacun im za to, podziwiam. Jeszcze w dodatku presją otoczenia, znajomi, w pracy, co chwile słyszę, " kiedy się w końcu bierzemy", " jest juz coś tam w brzuchu" a nikt nie zna prawdy ze poronilam... ciężko robić dobra minę do złej gry ehh.
    Sorki dziewczyny ale musiałam się Wam wyzalic bo tak naprawdę to nie mam komu, męża nie chce dręczyć, a nikomu tez nie chce za bardzo o tym mowic bo nie chce współczucia i dawania dobryh rad ehh.
    Chyba zrobiło mi się juz trochę lepiej

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów