Strona 32 z 54
Pokaż wyniki od 311 do 320 z 539

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Dziewczyny a powiedzcie mi macie zapalenia pęcherze od tych ziół ojca sroki ? Generalnie nie najlepiej sie czuje od kilku dni i jak dziś wróciłam do kraju zrobiłam sobie badanie moczu bo mnie bolał brzuch i plecy myslalam ze to z powodu miesiączki ale nie... mam wizytę o 15.00 generalnie działają moczopędnie czy pojęcie więcej płynów przy tych ziołach ? Czuje sie strasznie byle bym antybiotyku nie dostała...

2. dzieckozakupy.pl
    Blanka, mi nic po tych zioła nie bylo, a działania moczopędnego tez nie zauwazylam u siebie... wiesz po takiej mieszance to organizm mógł różnie zareagowac... myślisz ze to zapalenie pecherza to po ziołach? Daj znać co Ci lekarz powiedział

No zioła te maja działanie moczopędne i podobno powodują usunięcie toksyn z organizmu i poprzez to regulują gospodarkę hormonami. Ja piłam na wieczór a potem mocno zasypiałam i toaleta była nad ranem teraz muszę pic dużo wcześniej zeby siknac ze 2 razy tak dostałam antybiotyk ale mam normalnie starać sie o dzidziusia bo w ciąży nie jestem a Owu przedemna a organizm podobno pamięta wszystkie leki z przez pół roku nawet to mnie lekarz pocieszył i dostałam zwolnienie 1,5 tygodnia

Cześć dziewczyny! Skiperowa, bardzo Ci współczuję, ale fajnie, że nie poddajesz się i od razu zaczynacie znowu działać Tasiek trzymam kciuki !! ja byłam dzisiaj odebrać wyniki z badania hormonów, niby wyszły dobrze, no ale to nie wszystkie, tylko z pierwszej fazy cyklu. Babka się spytała, czy zależy mi, żeby szybko zajść w ciążę, czy nie ma to takiego znaczenia. Ja, że oczywiście, jak najszybciej, więc dostałam lek z klomifenem na pobudzenie pracy jajników, który mam wziąć na początku nast. cyklu. W drugim przypadku polecała tabletki z niepokalanka. A poza tym to u mnie w tym miesiącu dużo stresu w pracy, więc znowu nic ze starań, a najgorsze jest to, że ten stres to chyba sam się rodzi w mojej głowie, bo im częściej myślę, że nie powinnam się stresować, tym ten stres jest większy... Wczoraj to nawet podbrzusze mnie zaczęło boleć i już zaczęły się plamienia, pomimo, że dopiero 19dc. Chore to wszystko, no ale z psychiką gorzej sobie poradzić, niż z hormonami... Blank to co Ci wyszło, zapalenie pęcherza jednak, że dostałaś antybiotyk?

Augustnka a może to implantacyjne?

Na pewno nie, też tak na początku pomyślałam, że może jednak... Ale trwa już trzeci dzień ,jasnobrązowy śluz, taki sam jak co miesiąc, tyle że w teraz przez stres wcześniej...

Blanka, to teraz odpoczywasz w domu
    Augustynka, znasz przyczynę tych plamien? Bo nie spotkałam się wczęściej z plamienia mi w środku cyklu. I powiedz mi jakie badania miałaś robione? Które się robi w pierwszej części cyklu a które w drugiej? Bo też dostałam od gina badania do zrobienia, głównie prolaktyny i tarczyca, i niewiem czy faza cyklu ma jakieś znaczenie?
    Mi już powoli zaczyna temperatura spadać czyli organizm dochodzi do siebie, liczę na owulacje za jakieś 7-10 dni wiec przystąpimy do działania

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dziewczyny napisze szybko moja strukacje bi trochę sie zmieniła. Mój bolący pęcherz, nacisk na niego właściwie był spowodowany czymś zupełnie innym. Byłam u gina bo zaczęłam mieć plamienia jak nigdy wcześniej po miesiączce zdziwiło mnie to bo nie mam problemów z tym nigdy. Doszły bóle brzucha i pleców jak na miesiączkę co sie okazało ... na usg , doktor zobaczył ze miałam torbiel krwotoczna i widzi po niej pozostałości a zioła ojca sroki pomogły jej pęknąć zawartość wylała sie do jajnika nasXzescie nie do otrzewnej bo była bym z zapalenie otrzewnej na bloku. Heh mało tego sprawa wyglada tak ze dostałam silny antybiotyk na wszelki wypadek gdybym miała mieć stan Zapalny. Leżę na lozku i zwijam sie w pół bo mnie boli podbrzusze. Torbiel powstała po przebytej owulacji z ciała żółtego stad u mnie wcześniejszy brak okresu bóle piersi i wysoka temperatura. Co Wam jeszcze powiem torbiele te występują bardzo często u dziewczyn podobno i sa zwykle nie zauważalne wchłaniają sie najczęściej same a tak to zioła mogły spowodować jej pęknięcie. Powiedział ze zioła maja duża moc i biorąc je trzeba iść na monitoring usg chociaż ze 2 razy bo można nimi zaszkodzić tak samo jak lekami i skoro jest taki obrót sprawy powinnam sie cieszyć ze rak sie to skończyło a nie inaczej. Chciałam napisać trochę ku przestrodze Wam ze musimy byc ostrożne. Ja dostałam receptę na clostybegyt i od następnego cyklu biorę

Kurcze Blanka to poważna sprawa! Uważaj na siebie szczególnie i dużo odpoczywaj. Jesteś na zwolnieniu?
    Twoja historia będzie napewno dla Nas przestrogą, bo w sumie każda z nas w akcie desperacji jest gotowa lykac i pić te wszystkie cuda, a jednak czasem może to bardziej zaszkodzić niż pomoc.. eh.

Kurcze Blanka, nie przewidzialam takiego obrotu sprawy... przeczytałam tyle watkow o ziołach i nie spotkalam się z takim przypadkiem... ale jak widać wszystko jest możliwe. Takie specyfiki na każdego mają inne dzialanie, dobrze że się tylko tak skonczylo i ze była w miarę szybka reakcja że nie doszło do jakiś powazniejszych powiklan. Ile dni pilas te ziola? Wracaj szybko do zdrowia :*

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów