Strona 31 z 64
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 638

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Blanka, nowy cykl, nowe nadzieje będzie dobrze

2. dzieckozakupy.pl
    Skiperowa a jak sie czujesz ? Powiedz mi a to krwawienie twoje sie różni od normalnej miesiączki ?

Blanka, krwawienie zaczęło się w sobotę, wpierw po południu było brązowe plamienie, które z czasem zmieniło się w taką żywa, czerwona krew. Akurat w sobotę wieczorem byłam w kinie wiec nie miałam mozliwosci latać co chwile do lazienki ale jak późnym wieczorem dojechałam do domu to okazało się krwawienie było naprawdę obfite jak na tę kilka godzin :/ przy okresie nigdy tak nie miałam. W niedziele tez było dosyc obite ale już trochę mniej a w poniedzialek rano jak wstałam to na podpasce ukazał się taki dosyć duży skrzep wielkosci 2och paznokci później jeszcze były takie mniejsze i krwawienie się znacznie oslabilo. Najbardziej się jednak rzucał w oczy ten kolor taki krwistoczerwony, nie miałam tak wcześniej.

Byłam dzis u gina i odpowiedziałam mu swoją sytuacje, zbadal mnie, obejzal wyniki z bety (dziś byłam odebrać te które robiłam w sobotę z rana, jeszcze zanim zaczęlo się poronienie) i gin potwierdzil ze byłam w ciąży no ale doszło do poronienia. Wyniki bety przedstawiały się następująco: 98,98, po 96h 244,10 a po 72h 180,70 czyli ostanie wynik sobotni pokazał że beta juz spadala czyli ze juz po ptakach
    Gin przepisal mi duphaston i powiedzial żebym zaczęła go brać odrazu jak tylko testem potwierdzę nastepna ciaze. Poszłam do apteki i wykupilam dupka, termin ważności ma do 2021roku wiec myślę że zdążę go uzyc
    Samopoczucie mam ogólnie zmienne, raz myślę że przecież się na pewno uda a po chwili przychodzi chwila zwątpienia ze może juz mi się nigdy nie zajde w ciaze . Mam mieszane mysli. Jak tak w głębi przeanalizowalam swoje objawy to wlasciwie w czasie gdy powinnam dostać okres i jeszcze z tydzień po miałam bolesnosc piersi, i takie ogolne zmeczenie a tak na 3,4 dni przed tą felerna sobota piersi wogole przestaly bolec i nie były obrzmiale jak wcześniej, czyli w moim przypadku to już był sygnał ze jest coś nie tak.

Skiperowa wiem co czujesz jest mi przykro bardzo. A nie miałaś jakiś plamien w momencie kiedy robiłaś juz ostatnia betę ?

Hej dziewczyny:*
    Skiperowa bardzo mi przykro! Jak sobie radzisz?
    Dawno mnie tu nie było, ale nie spodziewałem się takiego smutnego obrotu sprawy.
    Ja dzisiaj 28dc, temperatura 37 i test ciążowy z mega jasną kreseczka, nie jest to cień cienia, ale jest bardzo jasna. Czekam kilka dni i powtarzam a w poniedziałek beta.

Zastanawiam się tylko czy brać dalej luteine czy odstawić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Tasiek super cos Ty nie odstawiaj bo możesz spowodować poronienie.

Blanka, właśnie nie bylo żadnego plamienia gdy robiłam bete, plamienie zaczęło się jakos o 16 a bete robiłam o 8 rano.
    Tasiek, u mnie też na początku była jasna kreska a po 3 dniach była wyrazniejsza wiec nawet jasna kreska oznacza ciaze 3mam mocno kciuki!
    Wiesz staram się nie zalamywac ale i tak co chwile powracają te mysli, byłam już tak blisko... rozmawiałam z mezem, nie będziemy czekac tylko odrazu zaczniemy się starać na nowo. Wyczytałam ze czasami po poronieniu hormony szaleja bo organizm jest nastawiony na ciążę i się udaje, wiec myślę że warto spróbować. Juz zaczęłam brak wiesiolek, z ziolami ojca sroki robie przerwe na 1 cykl i znów powroce do picia.
    Myślę sobie ze widocznie to nie był jeszcze mój czas. Może na wiosne, lato się uda jak się zrobi ciepło?
    Tasiek, daj znać jak zrobisz bete

W dodatku temperatura mi nie spadla, tzn obniżyła się na 36,9 a powinnam mieć kolo 36,5 ale czytałam że w takiej sytuacji to się zdarza. Musze mierzyć i obserwować dalej

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów