Strona 30 z 80
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 799

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Blanka, jeśli nie dostaniesz tego okresu w przeciagu 5 dni to idź do lekarza na te estrogeny. Ja dupka ani innych takich leków nie brałam wiec niestety nie mogę nic sensownego doradzić.
    C@rolin@ wiesz ja w tym cyklu się tak zawzielam z tymi testami ovu i jak w końcu pojawiły się 2 wyraźne kreski (2 dni pod rząd tak bylo) to w te dni dzialalismy. Wcześniej tak na oko określalam dni płodne i mimo że mi się wydawalo ze trafiamy, jedak okazywało się ze nie wiec być może w moim wypadkj testy owulacyjne okazały sie pomocne. Dodatkowo ściągłam na telefon aplikacje Ovuwiew i tam codziennie zapisywalam wyniki temperatur. Szkoda ze wcześniej nie zagłębilam się w tą metode bo może uniknelabym wieloletniego brania tabletek..

2. dzieckozakupy.pl
    Ja oprocz braku okresu i podwyzszonej temperatury nie mam właściwie żadnych objawow. Nawet piersi mnie nie bola, tzn jak był termin miesiączki to bolaly ale teraz od kilku dni nic. Mam dni ze mam dużo białego sluzu, wczoraj i dzis rano miałam wrażenie ze trochę mnie zemdlilo ale niewiem czy to z nerwów z ta beta czy jak. Jutro idę znów na bete, musze sprawdzić jaki będzie przyrost. Może zagnieżdżenie nastąpiło później niż myślałam bo nawet w 12 dniu po owulacji może to nastapic, wiec w moim przypadku może dlatego ta beta jeszcze nie jest zbyt wysoka. Dzięki dziewczyny za wsparcie :* oprócz Was, męża i przyjaciolki nikt nie wie o pozytywnym wyniku, jak już wszystko będzie pewne to wtedy powiemy najblizszym.
    Zawsze myslałam ze wystarcza 2 kreski na tescie ciazowy i juz nie ma się czym martwic a to jednak nie jest tak łatwo

Cześć Dziewczyny. Pojechalam wczoraj rano zrobić bete, a po południu miałam jasno brazowe plamienia, które wieczorem zamienily się w normalne krwawienie, chwilami dość intensywne nawet jak na 1 dzien okresu, ból brzucha typowo okresowy no i dziś spadek temperatury i krwawienie nadal trwa, czyli uznaje to za @ z tego wynika ze nie udało mi się donosić ciąży i doszlo do poronienia

Jej Skiperowa strasznie mi przykro, naprawdę nie smuć sie i przetrwaj ten czas jakoś a od następnego cyklu próbuj dalej. Wiesz ze możesz zajść w ciąże... ja bym troche obserwowała poziom progesteronu we krwi może on był przyczyna. Ale nie ma sie co martwić powodów jest bardzo dużo i zdążają sie często w tak młodych ciążach. Zobaczysz ze ułoży sie wszystko. Daj znać jak sie czujesz. Ja od wczoraj mam plamienia... no generalnie nigdy ich nie miałam przed okresem bo zawsze miałam silne skurcZe brzucha i krwawienie spore teraz czuje sie okresowo plamienia sa i mam nadzieje ze sie zmienia w miesiączkę. I tez zabieram sie do dzieła będę pic zioła ojca sroki 3, wiesiołek zażywam jakoś od połowy stycznia , witaminy dla kobiet planujących ciąże tez od stycznia, inofolic , moje plastry borowinowe czekają rownież na wypróbowanie i mydełko z borowiny i 21 wizyta u dziadka, monitoring cyklu i prowadzenie temperatur To mój plan na luty i marzec. Dziewczyny nie poddawajmy sie !!!!

Ooo Blanka to widzę jesteś porządnie przygotowana ale jak plamienia juz są to chyba dobry znak, miesiączka pewnie lada moment przyjdzie i będziesz mogła wdrożyć swoje działania
    W nocy miałam dosyc silne krwawienie i pojechałam z rana do szpitala na oddział ginekologiczny i to jak mnie tam potraktowali to chyba bardziej mnie dobilo niż utrata ciąży. Akurat na dyzurze był lekarz który ogonie nie cieszy się zbyt dobra opinia... zbadal mnie i mówi że "nic nie widzi zeby coś tam bylo" i ze pewnie po prostu mi się okres spóźnil. A ja mu mowie ze robiłam 2 testy z moczu, 2 na krew, wszystkie były pozytywne i na wtorek mialam umówiona wizytę u lekarza żeby potwierdzil ciąże a ten gin w szpitalu co mnie badal powiedział " to jakie niby miałam te wyniki z krwi" to mu podaje wartosci a on na to " takie wyniki to nic nie znacza, widocznie doszło do poronienia" po czym na koniec rzucił "pani niego lepiej idzie do domu i we wtorek pójdzie do swojego lekarza" i wyszedł z gabinetu. Poczułam się jakby ktoś dał mi w twarz. Ja jak najbardziej rozumieć ze zdarzaja się takie wczesne poronienia itp ale wierzcie mi ze w sposob w jaki ze mną rozmawial był pod wszelka krytyka. Mam nadzieje ze juz nigdy nie trafię na tego konowala.

Samopoczucie mam srednie. Mąż mowi ze mam się nie zalamywac ale już miałam taką nadzieję... widocznie ciąża była zbyt slaba lub z jakimiś wadami ze sie nie utrzymala. Czasami Matka Natura wie co robi. Ale Blanka tak jak mowisz, przynajmniej wiem ze potrafię zajsc. Myślę że teraz miesiąc zrobimy sobie przerwy, a on marca ruszymy na nowo mam tylko nadzieje ze nie rozreguluje mi się cykl bo do tej pory miałam bardzo ładne, regularne

Skiperowa ja tez miałam regularne ewentualnie max 2 dni sie spóźniały. Mam nadzieje ze to jednorazowy wyskok taki z powodu braku owulacji przez prace. Bo myśle ze jej w tym miesiącu nie było i organizm zwariował wyjątkowo rzadnych objawów owulacji nie było ale i tez nie było zbytniego starania dupka zazywam moze 3 raz w życiu eh... myśle tak samo... odpocznij jeden cykl zeby hormony sie zregenerowały śluzówka i przedewszystkim Ty. Myśle ze doktor powinien Ci zasugerować dupka. Przykre to jest ze tak traktują ludzi. Niestety chociaż u tak uważam ze w Polsce nie mamy jeszcze takiej złej służby zdrowia za granica jest dopiero dramat... i nie mowię tu o krajach 3 świata a o naszych sąsiadach Anglii Irlandii Szwecji fracji Niemcach itd. Pozatym jak moja babcia fajnie Mawia : nic nie dają doktoraty kiedy człowiek chamowaty. Tylko mu współczuje ze wypalił sie zawodowo i musi przychodzić i robic cos czego nie lubi i w dodatku raniąc inne osoby. Dla mnie patologia okazało sie leczenie na sali gdzie kobiety rodzą i maja przynoszone dzieci do karmienia z kobieta która ma mieć zabieg skrobania w 5 m ciąży !! To jest patologia trauma na całe życie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Pozatym Skiperowa nie załamuj sie, myśl pozytywnie to połowa sukcesu stres Ci nie jest potrzebny teraz albo jest ci potrzebny najmniej. Strasznie mocno Cie ściskam odezwę sie pewnie za kilka dni dziewczyny bo mam cały tydzień ciężkiej pracy Długimi dystansami i pewnie w domu będę dopiero w sobote. Strasznie sie boje o ta miesiączkę zeby sie rozkręciła jakoś

Blanka, czytałam o podejsciu lekarzy za granica jeśli chodzi o ciaze. Ze do 12tygodnia to właściwie nie ma dla nich tematu. Masakra... a lokowanie na jednych salach dziewczyn po poronieniach/stratach wraz z dziewczynami które szczeslinie urodzily to dopiero jakieś nieporozumienie..
    Znieczulica lekarzy totalna... jak tak można. Nie chciałabym nigdy się znaleźć w takiej sytuacji.
    Przede mna tez szykuje się kolejny ciężki tydzień pracy, w dodatku mam nowego kierownika wiec dopiero przesrane bo co chwile coś wymyśla byle się tylko wykazac...
    Dam rade, chwilami ciezko i łezka się cisnie na oko, wiadomo że gdzies w środku będę o tym myslec, ale cały czas sobie powtarzam ze widocznie zarodek nie był na tyle silny/zdrowy żeby mógł przetrwać... póki co w tym miesiącu skupie się na diecie i silowni, przydałoby się zgubić kilka kg przed wiosna
    Blanka 3mam kciuki, wierzę że okres Ci się rozkręci jak wrócisz do domu daj znac

No sprawa sie wyjaśniła. Plamienia a teraz skąpe krwawienie to moja miesiączka z powodu braku owulacji prawdopodobnie w tym cyklu oraz lekarka powiedziała ze po duphastonie bardzo często sa skąpe miesiączki które czasem nie wiadomo do czego skategoryzować czy to juz 1 dzien cyklu czy nie... u mnie endometrium było ciękie wiec nie miało byc z czego krwawienia. Zatem temat zamknięty dziś 1 dzien cyklu i zaczynam moja walkę pozdrowienia dziewczyny

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów