Strona 3 z 80
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 799

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Teraz to mnie nakręciłyście na ten test! Ale dziś to chyba nie ma sensu bo poranne siusiu już mam za sobą :P

2. dzieckozakupy.pl
    Ja dzisiaj już jestem po monitoringu, oba pęcherzyki pekly. Od dzisiaj biorę dupka przez 10 dni, a potem czekamy. Oby @ nie przyszła. Dzisiaj mam jakiś kiepski dzień, jakieś takie poczucie że to bez sensu, bo i tak się nie uda.

Tasiek no coś Ty uda się jak nie teraz to za miesiąc albo za kilka miesięcy i będziesz szczęśliwą mamusią tak samo jak my wszystkie Będzie dobrze, ja wczoraj miałam gorszy dzień, czuję się fatalnie i zastanawiają mnie te bolące piersi wiecie zawsze się zastanawiałam jak mogą boleć piersi bo mnie nigdy w zyciu nie bolały haha i tak myśle o zrobieniu testu a z drugiej zawsze zwklekam z testem bo boję się rozczarowania...

Cześć dziewczyny Blanka się melduję, trochę późno, ale wczoraj świętowałam, że się starzeję Dziś powinnam dostać @ i nic, hmmm bóle jajników ustąpiły, piersi się zrobiły tylko troszkę pełniejsze, ale bywało gorzej i za specjalnie nie bolą... myślę, że dziś @ nie przyjdzie, ba jestem tego pewna, bo się na nią w ogóle nie czuje... a żeby mnie nie kusiło to nie kupiłam testu masakra jakaś poczekam może hmmm do środy będzie to 40 d.c jak się nic nie zmieni to może zrobię , a jak nie to się umówię na czwartek do ginekologa

Blanka wszystkiego najlepszego,życzę Ci braku miesiączki i dwóch kreseczek!

Dziewczyny dziekuję Wam za życzenia jesteście Kochane Tasiek, no co Ty , nawet nie myśl tak, nie wiesz , że dobre nastawienie to już połowa sukcesu, 2 pęcherzyki to cudowna wiadomość, wiesz, że owulacja się odbyła, a to już następna 1/4 sukcesu teraz dodajmy 1/2 nastawienia, 1/4 owulacji i zostaje 1/4 szczęścia nie martw się, bo to nic nie da, a jedynie może stać się samospełniającą się przepowiednią. Jesteśmy z Tobą i 3mamy kciuki

Tasiek !!! Cudnie ! Oby dwa zaskoczyly !!! Z calego serca Ci tego zycze
    Blanka , ja na prawde nie wiem jak Ty to robisz , w zyciu bym nie wytrzymala !!! Zrob ten test i nie mecz nas
    Samamama to kup dzisiaj i zrobidlzrobisz jutro rano
    Tigerona , i jak kochana ? Jakie wiesci ???
    Wiecie co . Ja mialam dzisiaj robic test aleEnie zrobilam poczekam 2 dni az mi dojda te z allegro . Szkoda mi na razie pieniedzy , powiem WAM szczerze ze 2 dzien mam zgage . Po wszystkim. Nie pamieam bym kiedykolwiek miala zgage . A dzisiaj juz 2 dzien . Pozatym wczoraj migotal mi jajnik , takie pulsowanie czulam dziwne ... czytalam ze czesto sie tak dzieje przy implantacji ... wiec moje nadzieje rosna ... piersi bola mnie od owulacji , brzuch tez , wiec oby to bylo to w pierwszej ciazy kompletnie nie obserwowalam swojego ciala i nie mialam pojecia do 6 tc ze wogole w niej jestem a teraz to wszystko jest takie nowe ..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Karolina wiesz co ja poprostu nie wierze w to ze w tym cyklu sie uda. Raz ze całkiem nie czuje sie na okres a co dopiero na ciąże zawsze mi sie wydawało ze znam swój organizm i ze jeśli będę w ciąży to zauważę właśnie tak jak mówisz jakaś zgaga, częste sikanie, czy jakaś zmiana śluzu czy piersi rosnące a tu nic. Generalnie nie spodziewam sie niczego dobrego naprawdę. Monitoring cyklu juz sobie nawet ustawiłam u lekarza, myśle ze miesiączka spóźni sie przez zmiany strefy czasowej trochę przecholowalam w tym miesiącu i powiem Wam cos przedemna leży wypowiedzenie z pracy taka decyzje podjęłam z mężem. Pojechaliśmy wczoraj na urodzinowa kolacje i gadaliśmy wczoraj o tym cały wieczór. W wolnych chwilach poroznosZe CV po szpitalach, może zapisze sie na jakaś specjalizacje z pielęgniarstwa i tak musiałabym zrezygnować z latania w ciąży gdybym zaszła i nie pogodziła bym to z dzieckiem małym wiedz po co męczyć sie. TrEba sunąć do przodu i pomagać szczęściu na każdy możliwy sposób. Może wtedy więcej będę w domu, nie będę tak zmęczona, osłabiona i cykl mi sie unormuje na to liczę

Blanka ! Cudowne wiadomosci ! Tzn te ze zmieniasz prace na pewno na dobre Wam to wyjdzie , a co do Twojego testowania , to hmmm ja dalej trzymam kciuki !!!

Dziewczyny dziękuję! Jesteście cudowne <3

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów