Strona 29 z 54
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 539

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Sama się zastanawiam Elizz wiesz co generalnie przez telefon mi powierdział, że nie w każdym wypadku da radę pomóc i że chce być uczciwy od razu. musi zobaczyć jak to wygląda.... zobaczymy natomiast cały opis badania Wam napiszę, jeśli nie będzie umiał mi pomóc to powiedział, że pieniędzy nie weźmie... a tak to wizyta 50 zł... na tle tych badań wszystkich, prywatnych wizyt to kropla w morzu z ciekawości spróbuje. Skiperowa fajnie że wszytko się udało może te zioła faktycznie dają radę...

2. dzieckozakupy.pl
    Tasiek, cały czas tu będę z Wami
    Dzisiaj zrobiłam ponownie bete, wyniki jutro, modle się żeby było wszystko ok, bo ogólnie to niestety ale panikara jestem i za dużo się wszystkim przejmuje, analizuje, rozmyślam...
    Taki typ
    Blanka te 5 daszek to faktycznie pikuś, a Dziadek przynajmniej nie jest jakims naciagaczem ( a tacy tez sie zdarzaja niestety) skoro powiedzial ze w razie Wu pieniedzy nie wezmie ale i tak wszystkie wierzymy że się uda sama jestem ciekawa jak przebiegnie ta wizyta

Dziewczyny jak długo moge czekać na @ po dupku ? Jak myślicie ? Dziś 4 dzien jak odostawałam zawsze na 2 dzien po odstawieniu była. Na ulotce pisze do 2 tygodni a doktor mówiła ze ma przyjść do 5 dni inaczej mam szybko przyjść i zrobić estrogeny? Pytam bo mnie wogole nic nie boli? Żaden brzuch, jajniki, tylko sutki no i przeciez śpię na stojąco po nim strasznie mi obniża ciśnienie? Wiem ze go jutro nie bedzie ?

Skiperowa mega gratuluje jeszcze raz !!! I zazdroszcze !!!<3 przesylaj teraz nam ciązowego wiruska :* jak sie czujesz ? Masz jakies objawy ?
    Blanka kurde ja mialam po 2 dniach od odstawienia ... dziwne ze nie przychodzi tak dlugo ...
    Jak u Was kochane ? Ja mam jutro miec @ ... robilam dzisiaj test i 1 krecha tak jak myslalam , ze w tym cyklu sie nie udalo , ale .nadzieja umiera ostatnia... jeszcze sie łudze , ze moze nie przyjdzie. Niestety objawy typowo malpowe . , jesli jutro malpa przyjdzie to jade od razu po testy owulacyjne , wiesiolek i termometr :/

Cześć dziewczyny! Odebrałam wyniki bety... i trochę zalamalam się. Poprzedni wynik wynosił 98.98 i po 96h (4 dobach) powtorzylam wynik i wyszło 244.10 A mały przyrost jest, bo czytałam że powinien być wzrost o ok 180% czyli ten wynik powinien wynieść ok 300.
    Czyli pewnie ciąża pozamaciczna albo puste jajo czyli to czego potrzebujesz cichu się obawialam.
    Cholera, a myślałam że się udalo a tu takie coś ehh we wtorek mam wizytę u gina, który pewnie tylko potwierdzi moje obawy

Skiperowa czy Ty zwariowałaś?! To jest piękny przyrost. Nie wolno Ci wymyślać takich głupot teraz! Twój organizm to nie książka, każdy jest inny. Jakbyś miała mały przyrost albo wcale to ok, ale to jest całkiem w porządku głowa do góry i zero nerwów na 100% będzie dobrze

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Właśnie liczyłam dokładnie na tym kalkulatorze z Twojego linku :-) i jak wpisałam swoje wyniki to wyszło ze przyrost poniżej normy. Ale jesli zamiast 244.10 mialabym 248 to już byłby przyrost w normie. Ten wynik całkowicie wyprowadzil mnie z rownowagi. Nie wiem Tasiek, może masz racje i przesadzam ale jak zobaczyłam w pierwszej chwili ten wynik to oczami wyobrazni widziałam najgorsze. Tym bardziej jak czytałam inne fora i tam laski pisały ze miały bete po ponad 1000 to już wogole stwierdziłam ze coś jest nie tak. Do wtorku musze czekac. Mam totalny mętlik w głowie, naprawdę nie chce robić sobie zbyt dużych nadziei, bo takie rozczarowanie jest straszne

Skiperowa ja również myślę, że nie masz co panikować, granice są "umowne", zresztą różnica o kilka jednostek to może być też błąd pomiaru, aparatury itp., wiem, bo sama pracuję w laboratorium analitycznym, chociaż nie badam krwi... Myślę, że wszystko jest w najlepszym porządku. Ale muszę przyznać, że i ja też trochę już panikuję. Gin stwierdziła w poniedz, że w środę powinien pęknąć pęcherzyk. No i w środę wyszedł mi nawet pierwszy raz pozytywnie test owulacyjny (w sumie druga kreska była minimalnie jaśniejsza, ale że nigdy nic mi do tej pory nie wychodziło, to wzięłam to za dobry znak) . Tyle, że dzisiaj nie było żadnego wzrostu temp, ani odrobinkę nie podskoczyła, nawet o te 0,1 st. I teraz chodzę i myślę, że pęcherzyk pewnie nie pękł i w tym miesiącu już nie ma co myśleć o ciąży...

Hej dziewczynki :*
    Skiperowa , masz cudny przyrost , dziewczyny maja racje , zad3n organizm nie jest ksiazkowy , ciesz sie kochana , a nie zamartwiaj :* jak samopocxucie ? Jak objawy ?
    Augustynka ja sie za bardzo na temperaturze nie znam , wiec nie pomoge , ale wczoraj zarejestrowalam sir na fajnej stronce , ovufriend i tam wpisuje swoje objawy , temp , i wszystko pieknie pokazuje ,
    Wczoraj zaczelam nowy cykl. ... @ przylazla dzisiaj jade po wiesiolek , nowy termometr , witaminy , i zamowie na allegro testy owulacyjne ...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów