Strona 28 z 64
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 638

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Augustynka, dziękuję :-) jutro z rana powtarzam test żeby sprawdzić czy sciemniala ta druga kreska, po robocie idę odebrać wyniki bety i umowie się na wizytę do gina żeby potwierdzil ciąże... modle się o to żeby nie okazalo się puste jajko albo jakaś ciąża pozamaciczna... bo tego się po trochu obawiam.
    Augustynka,w mieszance ziol Ojca Sroki jest niepokalanek i ogolnie te zioła są na poprawe cyklu i na owulacje. Ja piłam je 3 miesiace wiec kto wie może one tez się przyczynily?
    Blanka, historia Twojej kuzynki jest naprawdę wzruszajaca... kto by pomyslal ze po 12 latach się uda... racja, my tu przezywamy jak się nie udaje przez kilka miesięcy, rok czy dwa, a chyba mało kto miałby sile walczyć tyle lat? Ja nie wiem czy bym dała rade... oczywiście wielkie gratulacje dla kuzynki i jej historia ukazuje ze nadzieja jest zawsze

2. dzieckozakupy.pl
    Swoją droga, ciekawy temat bioenergoterapii. Kto by pomyslal ze takie metody (dla niektórych pewnie jakieś zabobony czy sredniowiecze -ja absolutnie tak nie uważam) w dobie tak rozwiniętej medycyny i wszelkiej technologii dały taki efekt. Blanka, super ze się zapisalas do tego dziadka, jak widać kolejki się do niego ustawiaja wiec coś naprawdę musi być na rzeczy.
    Nie slyszalam wcześniej o takich metodach leczenia, ciekawy temat :-)

@Augustynka ja brałam castangus przez to, że miałam plamienia w trakcie cyklu. Teraz już 2cykl nie biorę i w tym zero krwawień (jednak w poprzednim miałam). Poza tym innych skutków ubocznych nie miałam. A dziewczynki, co z kwasem foliowym? Bierzecie? Czy ktoraś z Was ma mthfr?

Hej dziewczyny Elizz biorę kwas foliowy ale nie robiłam nigdy tego badania. Pewnie kiedyś trzeba by było zrobić w rodzinie nie występowały zaburzenia liczę na to ze nie mam mutacji, ale z tym różnie bywa genetyka płata figle. Dziś myslalam ze będę mieć @ której jest brak, dzieqczyby piersi mnie tak bolą Że chce mi sie wyć a w zawadzie sutki masakra jakaś... czy Wy tez tak reagujecie na dupek? Ma jeszcze czas dziś 2 dzien po odstawieniu. Ale nie czuje sie na @ zawsze mnie brzuch pobolewa, co sie dzieje :/ chciałabym te ziółka zacząć juz pic. Wiesiołka zaczęłam zażywać juz kilka dni temu może on na to wpływa ? żebym tylko była po @ u tego bioenergoterapeuty bo powiedział ze nie mogę jej mieć zaburza jakiś kanał prądowy hehe śmiesznie to brzmi. Pomimo wszystko podchodzę do tego jeszcze z dystansem... może dlatego ze jestem pielęgniarka z zawodu? A z drugiej strony kuzynka moja podiela sie in vitro kilka krotnie i nic... może ten dziadek jej otworzył psychikę co tam u Was ? Skiperowa jak sie czujesz ?

Skiperowa daj znąć jak wyszła beta ;-) Masz już jakieś objawy ciąży, oczywiście oprócz braku okresu ;-)? ja również chciałaym pić te ziółka, tyle że mieszkam za granicą i ich tu ich nie dostanę, a z dostawą ciężko, albo jest strasznie droga.. Może niepokalanek sam da radę ;-)
    elizz, ja chcę brać również ze względu na plamienia przed okresem. Tylko lekarka poleciła mi tabletki z samym niepokalankiem, jest go wtedy więcej. Ale zobaczę jak wyjdą hormony i od następnego cyklu chcę zacząć. Kwas foliowy biorę 800 mikrogr + B12 i Jod. Daję go również mężowi, podobno dobrze działa na plemniki. Poza tym biorę jeszcze magnez z potasem i wiesiołek. A męża szprycuję dodatkowo cynkiem i selenem. Jejku, niedługo będę mieć pół tablicy Mendelejewa w apteczce ;-)

Blanka mnie też tak bolały sutki po dupku. Tylko wracałam do domu to zdejmowałam uprząż, bo nie dało się wytrzymać

Cześć dziewczyny :-) odebrałam wyniki bety i wyszło 98,98 czyli beta potwierdziła ciaze :-) jeszcze dzis z rana zrobiłam test i ta druga kreska była już mocniejsza. Jutro z rana urywam sie z pracy i lecę powtorzyc bete, po 96h przyrost powinien być o ok 180% wiec trzeba być dobrej mysli ;-)
    Dziwne jest to ze objawow w sumie nie mam zadnych, może troche apetytu nie mam ale to może bardziej z przejęcia. Jeszcze kilka dni temu piersi bardziej mnie bolaly, od wczoraj jakby mniej więcej nie wiem czy to dobrze?
    Na wtorek jestem umówiona do lekarza, mam nadzieje ze będzie juz coś widział i potwierdzi ze jest wszystko ok :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja juz brałam kwas foliowy jeszcze zanim zaczęliśmy się starać wiec spokojnie z 8 miechów juz biore :-) no i temp cały czas podwyzszona.
    Faceci tez mogą przyjmować kwas foliowy, ale oczywiscie magnez, i przede wszystkim selen i cynk jak najbardziej wskazane ze 3 miechy temu kupiłam mężowi tabletki na poprawe kondycji Androvit czy jakoś tak, byłam w kilku aptakach i to było jedyne co mieli dostępne ale mój nawet nie bral 1 cały miesiąc bo mówił ze się źle czuje po tych tabletkach wiec zostało mu nieskończone opakowanie.

Skiperowa to świetne wiadomości! Jeszcze raz gratuluję teraz już napewno będzie dobrze. Tylko nas nie opuszczaj

Skiperowa gratulacje!! Daj znać jak z przyrostem bety Kurcze, mój w ogóle się nie suplementuje, ostatnio zwracamy jeszcze więsza uwagę na to co jemy (nawet chcemy sobie zrobić tak check listę do kuchni, np. codziennie wypić kubek zielonej herbaty, zjeść kilka orzechów, 2 owoce itp.) Ciekawe Blanka co Ci powie ten bioenergoterapeuta, jak to będzie wygladać

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów