Strona 27 z 80
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 799

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Skiperowa kreska to kreska gratuluje Ci z całego serduszka

2. dzieckozakupy.pl
    Jej tam miał byc uśmiech telefon mi płata figle oczywiście cieszę sie razem Z Tobą

Dziękuję dziewczyny jesteście naprawdę wspaniałe! :-) ale mimo wszystko moja radość jest bardzo ostrożna, za dużo się chyba naczytalam o ciazach pozamacicznych, pustych jajach plodowych itp... kurde, myślę że prawdziwa radość będzie wtedy jak lekarz mi potwierdzi, że wszystko jest dobrze :-)
    Chyba to do mnie jeszcze wszystko nie dotarło, we wtorek wyniki bety, ciekawa jestem jaki będzie wynik :-)

Jak to jaki ?! 6 tydzien ciazy ! )

Cześć dziewczyny jak sie macie dzisiaj ? Ja dziś ostatni dzien dupka cieszę sie strasznie i będę oczekiwać na koleżankę nie mogę sie doczekać aż znowu wrócę do gry wypadły mi 2 cykle hmm masakra jakaś

Karolina a Ty jak sie czujesz ? Tasiek cos sie nie odzywasz ostatnio Augystynka Elizz tak samo ? Co u Was ? Opowiadajcie

Ja mam dni płodne za sobą więc było co robić hihi. A tak serio to próbuje się skupić ostatnio na czymś innym. Jestem już w drugiej fazie cyklu ale czekam na okres bo znowu mam jakiś problem z temperatura, zastanawiam się czy w ogóle ta owulacja u mnie występuje. Niby testy owulacyjne są ok i śluz też, tyle że tuż po owu nie mam gwałtownego skoku tylko stopniowo się pnie tempka do góry, a dzisiaj spadła. Jak już dostanę okres to robie sobie miesiąc odpoczynku, myślę że dobrze mi to zrobi. A w marcowym cyklu spróbuję pić te zioła ojca Sroki plus wiesiołek i może wtedy się uda

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Skiperowa gratulacje !!! Fajnie, cieszę się, że Ci się udało, chyba jedyna ciąża, że tak powiem, z której się ucieszyłam, bo normalnie jak słyszę, ze ktoś z rodziny albo znajomych zaszedł, to lekko mnie coś trafia ;-) Ja byłam dzisiaj u lekarki z tymi moimi plamieniami, nic się konkretnego nie dowiedziałam, tyle że na usg wszystko dobrze wygląda, pęcherzyk rośnie, za jakieś 2 dni powinien pęknąć, wiec babka stwierdziła, że dzisiaj jest najlepszy dzień, żeby działać Ale powiem Wam, że jakoś nie mam zbyt dużych nadziei, że w tym miesiącu coś wyjdzie. Wzięłam się już nawet za planowanie wakacji w maju, żeby nie myśleć o tych staraniach... Poza tym badanie wszystkich hormonów i za 10 dni termin na omówienie wyników. Dziewczyny czy brała któraś z Was Castagnus, albo coś innego z niepokalankiem? Podobno jest dobry na uregulowanie cyklu, myślę czy od następnego cyklu nie brać, nie wiem tylko, czy jeszcze bardziej nie zaszkodzi... Pytałam lekarki, to mówiła, że nie powinien, ale lepiej poczekać najpierw na wyniki hormonów.

Cześć dziewczyny chciałam się z Wami podzielić energią rozpiera mnie poprostu. Mam tak dobre nastawienie jak nigdy a to wszystko za sprawą.... ciekawego incydentu. Jakiś czas temu, nie wiem nawet czy na kafeteri to jeszcze nie było pytałam Was co myslicie o bioenergoterapeutach. Zdania były podzielone... Ja biłam się z myślami, czy próbować robić sobie nadzieję zgubną, zamiast leczyć konkrety, zdecydować się na HSG albo na laparoskopię zwiadowczą. moja kuzynka wczoraj zobaczyła 2 grube krechy po 12 latach!! Dziewczyny po 12 latach!!! czym jest moje 1,5 roku? No czym? Jestem tak szczęsliwa, że płaczę razem z nią. Siedzi kołomnie właśnie i kazała opisać jej historię. Przeszła tysiące badań, 5 laparoskopii, 3 HSG, leki typu dupek, clo, leki bardziej zaawansowane typu gonadotropiny, zastrzyki, wynik... endometrioza, niedrożność jajowodów, upośledzone rośnięcie endometrium, brak owulacji nawet po clo.... jedyna szansa i to dająca nadzieję na ciąże w 2-3 % invitro.... powiedziałam jej o ziołach ojca sroki, i o tym że bije się z myślami co do tego bioenergoterapeuty.... ja się biłam, tym czasem ona pojechała 200 km od krakowa do pana który ma ponad 80 lat, przed domem były autobusy z rejestracjami z pomorza.... była u niego 3 razy.... zaraz po miesiączce, gdzie zmieniono jej biegunowość, w terminie okołoowulacyjnym by mąż oddał jej energię ( z opowieści wiem, że mąż zemdlał na stołku tak z niego ssała energię) i około 2 tygodni od owu, gdzie również odczuwała po przyłożeniu ręki przez tego Pana okropne ciepło w nadbrzuszu, któe paliło ją przez całą noc... rezultat dziś dwie grube krechy i piękny przyrost bety... progesteron- idealny, wizyta u gina zaliczona zaraz ją przyjął bo po 12 latach nie wierzył, że stał się cud. Tak dziewczyny to był cud dla mnie, dla niej przede wszystkim, ale także dla każdej znas.... no tak się wzruszyłam, że mam całą klawiaturę we łzach.... pod natychmiastowym impulsem, zadzwoniłam do tego Pana, opowiedziałam mu swoją historię, a ten ze generalnie terminy są na 3 m do przodu, ale zawsze staram się pomagać kobietę w takich problemach... i 21 lutego jestem umówiona na wizyt ę jestem szczęśliwa jak nigdy od paru dobrych lat...

Blanka wzruszyłaś mnie tą historią... Pozdrowienia dla kuzynki :-) Kurcze nawet jak już nie ma nadziei może zdarzyć się cud Ja ogólnie nie wierzę w bioenergię itp, ale jak jej się udało, i jak Tobie się uda, to zgłoszę się po namiary do tego Pana

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów