Strona 26 z 84
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 838

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Skiperowa !!! Aaaa !!! Trzymam kciuki z calych sil !!!

2. dzieckozakupy.pl
    Nie wiem jak tyle wytrzymalas ! Podziwiam cie !!! Mam nadzieje ze zapoczatkujesz tluste krechy !!!

Dawajjjj znac !!! Bo ja jak glupia odswiezam od 6 rano hahahaha

Hej dziewczyny teraz sie odzywam dopiero bo byłam 3 dni poza polską, i w sumie nie miałam za bardzo czasu ale teraz go będę mieć trochę więcej w końcu Skiperowa, super czekamy na dobre wieści coś czuje, że zakończy się to dobrze daj znać, co i jak... dziś cy jutro, jak zdecydujesz się na test Karolina ty też już do przodu ruszasz natomiast ja dalej dzielnie oczekuje miłościwie Nam Panującej @ chyba chce się na mnie zemścić, za te mruszenia na nią, że nie w porę, że za wcześnie, że miało jej nie być, a ze za szybka, a że za długa, a że za mała i duża .... haha że bolała, a w tym miesiącu jakoś wogóle... ile ja już przerobiłam tych cykli. Dziewczyny, każdy z obserwowanych cykli był inny, każdy miał coś podejrzanego serio, a od tego cyklu w którym jestem obecnie, mam poprostu wykichane na wszystko, szykuje swoje jajniczki na laparoskopie pod koniec kwietnia... i odpuszczam. Będę pić jedynie z nadzieją moje ziółka ( jeśli miłościwa zgodzi się wkońcu nadejść) jutro ostatni dzień dupka odstawiamy i czekamy... lekarka powiedziała max 5 dni ? tak szybko przyjdzie ? hmmm kiedyś miałam powiedziane, żę do 2 tygodni może przyjść dziewczyny chciałam wam powiedzieć pewną ciekawą historię mojej babci opowiadała, że miała problemy z zajściem w ciąże, próbowała wszytkiego i wiecie co jej pomogło, stary przesąd jakieś wróżbiarki, napary, borowina i odpormieniowane łoże haha też się zaczęłam śmiać z tego. Zapytałam babci , ale co to znaczy odpromieniowoane łoże , a ona na to, że jak to co... trzeba położyć koc wełniany, albo skórę z barana pod prześcieradło , psychika robi cuda dziewczyny , nie myśle że łoże odporomieniowane było główną przyczyną ciąży, ale psychika i wiara napewno, myślę, że podobnie jest z nami... samospełniająca się przepowiednia hihi pozdrawiam Was cieplutko

a tutaj kawał który dostałam od bezpośredniego pasażera w przedwczorajszym locie miłego dnia

Leci facet w samolocie, za obok niego siedzi papuga , strasznie pyskata. W
    pewnym momencie facet dzwoni po stewardessę. Na pytanie co podać pasażer
    mówi :
    - Kawę poprosiłbym.
    - A dla mnie stara cioto pepsi tylko - wykrzykuje papuga do tejże
    stewardessy. Stewardessa przyniosła pepsi dla papugi, lecz zapomniała o
    kawie dla pasażera obok. Więc ponownie poprosił ją o kawę. Papuga w
    międzyczasie wyżłopała swoją Pepsi i klasycznie dorzuciła stewardessie:
    - A dla mnie, stara cioto, przynieś następną Pepsi.
    Sytuacja taka powtórzyła się kilka razy, w końcu facet nie wytrzymał i
    przyjął taktykę papugi, zadzwonił po stwewardessę i wykrzyczał do niej:
    - Daj mi stara cioto kawę !!!
    Tego stewardessa nie zdzierżyła. Poszła po pilota i razem z pilotem
    wypieprzyli faceta z samolotu razem z papugą. Lecą tak oboje na dół i papuga
    mówi:
    - No kurwa, masz tupet jak na kogo kto nie umie fruwać !!!

Cześć dziewczyny :-) a więc zrobiłam dziś test i.... mam mieszane uczucia bo owszem, ukazala się druga kreska ale bardzo blada. Nie jest to jakiś cień cienia czy żeby trzeba pod swiatlo patrzeć żeby dostrzec ta druga kreske czy cos, cholera ona jest po prostu jasna! Nie wiem co o tym myslec. Okresu nadal nie dostalam i nadal utrzymuje się wyższa temperatura. Poleciałam od razu z rana na bete ale wyniki będą dopiero we wtorek. Niby panuje przekonanie ze druga kreska nieważne jaka świadczy o ciąży ale ja chyba jestem tak przewrazliwiona na tym punkcie ze nie chce się cieszyc zawczasu i potem rozczarowac... a Wy co o tym myślicie? Jeśli jakas szansa?

He he blanka, dobry kawał
    Hm ciekawa teoria z tym odpromieniowanym lozem :-) wiesz ja uważam że psychika ma bardzo duże znaczenie, szczególnie jeśli chodzi o ciaze. Czytałam i słyszałam w otoczenia obok o sytuacjach dzień para dluuugo starała się o dziecko i wystarczyło odpuscic, wyjechać na wakacje, wyluzować itp i pojawila się ciąża. Tylko ze to się tak łatwo mówi, odpuscic, ale jak to siedzi głęboko w człowieku to nie da się tak od razu przelaczyc na inny tryb myslenia :-)
    Moi znajomi bardzo długo starali się o dziecko, nic nie szlo, w końcu zdecydowali się na in vitro. Wszystko poszło dobrze, urodził im się synek, a tu nagle, po może 3 latach okazało się ze znów będą rodzicami! Z tym ze naturalnie - wogole tego nie planowali. Wiec chyba w tym przypadku zluzowala się jakaś blokada i poszło. :-)

Blanka ! Ja kestem zdania ze wszystkiego trzeba sprobowac , by sie moc przekonac
    Skieperowaaaa !!! Kurde !!! Zawal mam ! Robilas test ?!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Skiperowa! Ja myślę że to już czas na gratulacje! Kreska to kreska

Slepa jestem !!!! Gratuluje !!!

A jak sie czujecie ?! Jejuuuu obysmy wszystkie teraz zobaczyly 2 krechy !

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów