Strona 25 z 80
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 800

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Ja niemal równocześnie zaczęłam brać wiesiolek i pić ziola (wiesiolek zaczęłam brać miesiac wcześniej) i trochę skrocily mi się cykle, wcześniej miałam 32,33 dni a teraz mam zazwyczaj 29, wiec myślę że lepiej to bo zawsze szybciej przychodzą dni plodne :-) wiec niewiem który preparat się przysluzyl to skrocenia cyklu. Faktycznie może lepiej poczekaj do okresu i pij od 1go dnia cyklu. Mój maz też pił te zioła :-) i nam obu jej smakowaly, tez lubie wszelkiego rodzaju herbaty ;-)
    Dzis mija mi 29dc, temp 37.0 wiec dziś juz raczej okres nie przyjdzie, zobaczymy jutro. Mimo że mnie korci to obiecałam sobie ze do weekednu nie będę testowac, chyba że dostanę do piatku okres to wtedy nici z testowania.
    Ostatnio wyczytalam ze nie powinno się testowac przed okresem bo ponoć 1/3 ciaz ulega poronieniu właśnie podczas okresu i były przypadki ze dziewczyny testowaly np 4 dni przed okresem i pojawiły się 2 kreski a po kilku dniach gdy powtarzaly test to była 1 kreska bo nastapilo samoistne poronienie. Nie chciałabym doświadczyć takiej sytuacji bo chyba by mi siadła

2. dzieckozakupy.pl
    Skiperowa a ten wiesiołek to w tabletkach ? Jak go bierzesz przez cały cykl ? bo on chyba ma właściwości skurczowe trosze, czy się mylę ? i ile razy dziennie po ile tabletek...., a jeśli chodzi o ,śluz to wspomógł Cię ? mam nadzieje, że w Twojej kwestii się nic nie zmieni i temperatura zostanie już na wysokim poziomie. Skiperowa, nie ma sensu robić wcześniej , ja też jestem takiego myślenia, ale 3mam kciuki żeby wszystko było jak trzeba i żebyście zaczęły pasmo wkońcu tłustych krech bo czekam na jakaś nadzieję

Karolina robiłam wczoraj wątróbkę mąż stwierdził, że obawiał się z moimi zdolnościami twardego kamienia ale okazała się bombowa A co u Ciebie ? Czekam na jakieś wiadomości

SamaMama też coś nas nie odwiedza ostatnio odezwij się

Augustynka i Elizz Was również pozdrawiam

Blanka, masz rację, wiesiolek ma wlasciwosci skurczajace dlatego bierze się go od 1go dnia cyklu do owulacji, ja brałam w takich żółtych kapsulkach, 3 dziennie po 2 tabletki. Może się wydawac ze do duża dawka ale tak jest napisane na ulotce i żadnych efektów ubocznych nie bylo wiec ok :-) przez pierwsze 2 cykle to zauważyłam widoczna poprawe sluzu (z którym niestety bylo bardzo słabo, podejzewam ze to skutek brania tabletek anty) w kolejnych cyklach brania, ten śluz juz nie był taki duzy ale byłam w stanie na jego podstawie określić dni płodne :-) wiec myślę że warto go brać, drogi nie jest a wiadomo ze dobry śluz tez wspomaga zajscie w ciaze

Tez liczę na 2 krechy ale nie chce za dużo o tym myslec bo z tego myślenia jeszcze przesunie mi się okres i będę niepotrzebnie przezywac, wcześniej miałam taką sytuację ze okres mi się spoznial 2 dni i uradowana poleciałam po test i oczywiście był zawód bo nic z tego... mąż też się co drugi dzień dopytuje czy coś juz wiadomo. Mówię mu ze jeszcze musimy czekac bo też wolałabym go poinformować dopiero jak będę pewna ciąży na 100% czyli sikaniec + beta a najlepiej jakby gin to potwierdzil ale chyba dopiero od 6 tygodnia coś widac

Skiperowa mnie sie spóźnił 3 tygodnie pierwszy raz w życiu hehe a test Robiłam dopiero około 50 dnia cyklu ale tez ostatnio mam do tego chłodne podejście wiem ze korci. A widzisz jakies objawy ?

A ten wiesiołek co go zażywasz to jest z jakimiś dodatkami tzn z kwasami itd czy sam ? Bo widzę ze i takie i takie dostępne sa ?

Wyrzuciłam opakowanie od tych kapsułek ale na blistrze jest napisane "zimnotloczony olej z nasion wiesiołka" wiec raczej żadnych kwasów nie zawiera (szczerze to nawet nie zwróciłam na to uwagi :-) ) i jest to firma Gal, podobna do opearola z tym ze chyba nieco tańsza.
    Objawow póki co nie mam zadanych, chociaż pewnie jakbym na sile się chciała doszukać to może coś bym znalazla heh, jedynie czasami pobolewa mnie podbrzusze ale tak jakby na okres, wczoraj wieczorem juz byłam przekona na ze @ w nocy przyjdzie a tu nic, rano mierze temp i cały czas 37.0, juz 15 dni mam faze wyzszych temperatur . Wyczytałam ze 18-20 dni świadczy juz w 90% o ciąży wiec spokojnie czekam do weekendu. A tak to prowadzę normalne życie, chodzę do pracy, na silownie, pije kawe, nie mogę dać się zwariować, choć nie jest latwo, ale znając życie to pewnie w piątek Wam napisze ze dostałam okres heh i nadejdzie kolejny miesiąc staran

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Właśnie Dziewczyny, odezwijcie się :-) szkoda, żeby topic umarł ;-)

Ej ej ejjjj co tu tak cicho ?! Jak sie macie ,???
    Ja cierpie na calkowity brak czasu , maly na antybiotyku , zapalenie ucha , obowiazki w domu . W pracy ... ehhh marza mi sie wakacje , !!!
    Dzisiaj mam 8dpo , i o dziwo ja sądzę ze niestety w tym miesiacu sie nie udalo , nie wiem takie przeczucie mam , objawy takie jak w tamtym miesiacu przed okresem ... za to mąż mowi ze jest pewny ze jestem w ciazy , podobno mam ciazowe zachowanie , ale mysle ze teraz On sie nakrecil a ja odpuscilam

U mnie dobrze, w końcu weekend C@rolin@ tez marzą mi się wakacje, tym bardziej jak widzę ta pogode za oknem to się odechciewa... nie znoszę takiego zimna i najlepiej się czuje jak temperatura oscyluje w granicach 25stopni... eh człowiek się rozmarzyl. Ale styczeń za nami wiec juz coraz bliżej wiosny. :-)
    Ja dziś mam 17 dzień fazy wyższych temperatur, i 34 dc (średnio miałam 29-30 dni). Jutro z rana testuje. Korcilo mnie zrobic wcześniej ale wolałam poczekać do weekendu bo w pracy nie mogę się zbytnio rozpraszac :-) nie czuje się jakoś szczególnie inaczej wiec kompletnie niewiem czego się spodziewać. Po cichu liczę na mały cud...
    C@rolin@ może Twoj mąż ma meska intuicje heh i coś jest na rzeczy, oby Ci się udalo... :-) 8dpo czyli za jakiś tydzień będziesz wiedzieć co i jak :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów