Strona 24 z 80
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 799

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Cześć dziewczyny Byłam we czwartek u lekarki z tą swoją nieszczęsną @ i potwierdziły się moje obawy, a mianowicie... brak miesiączki był powodem nadmiernego stresu organizmu. Lekarka kazała zmienić pracę najlepiej, bo widocznie mój organizm jest podatny na każde dziwne wahania dobowe snu... Trochę przegięłam z pracą i jest to skutek tego. Od stycznia się już pilnuję, Mam już konkrety podane i plan na najbliższe kilka miesięcy.... przez 2 kolejne cykle sprawdzamy czy są owulację ( planuje pić ziółka ojca sroki nr 3 zakupione za Waszą namową wczoraj ) zdziwiona jestem nawet, że lekarka ich nie zanegowała.... Jeśli, będą owulacje- robimy w kwietniu najpierw HSG, a potem laparoskopie, gdy jajniki będą niedrożne... jeśli nie będą cykle owulacyjne, to zabieramy się również za HSG w kwietniu plus clostybegyt , żeby wiedzieć, że nie podajemy go na marne... generalnie jestem przerażona jak mało co, ale szczęśliwa, że pierwszą wizytę u Pani doktor miałam w zasadzie 30 listopada... dziś jest końcówka stycznia, jestem po diagnostyce wstępnej, i przede wszystkim wszystko idzie do przodu.... nie czeka ze wszystkim twierdząć że jest czas.... twierdzi, żę jest go mało i że trzeba walczyć jestem z niej bardzo zadowolona i pełna nadziei. Kazała mi zrobić obciążenie glukozą i insuliną jeszczee, żeby ewentulanie wprowadzić metformax Jeśli któraś jest z krakowa lub okolic chętnie podam namiary na kobietę, jest konkretna

2. dzieckozakupy.pl
    Blanka ! No to czad !!! Teraz sie ruszy zobaczysz !!! super ze lekarka ma tak fajne podejscie , malo jest takich niestety :/ masz fart
    Jak ogolnie WASZE sanopoczucie ? Ja man 15dc i powiedzialam sobir 0 nakrecania , staram sie kompletnie o tym nie myslec i szczerze powiem ze ze wzgledu na nawał pracy , wychodzi mi to prawie doskonale

Blanka, super ze trafiłaś na taką lekarke która nie będzie Cię zgodzić niewiadomo ile czasu. Zrobisz badania i będziesz wiedziec jakie podejmować dalsze kroki z ziolami sprubuj, wiele dziewczyn je chwalilo. A kupilas gotowa mieszanke czy osobno wszystkie ziola? Ile dalas? Bo ja nie mogłam uwierzyć siebie dostać nigdzie gotowych ziol i musiałam mieszać. Ale wyszło ich chyba na rok picia
    C@rolin@ u mnie samopoczucie ok. We wtorek mam dostać okres, poki co nie przymierzam się do testowania, tez nie chce się niepotrzebnie nakrecac ale mimo tego gdzieś moje myśli kraza wokół tego czy przyjdzie okres czy nie. Ale dzięki temu że mierze temp to będę widzieć czy utrzymuje się na wysokim poziomie czy spadla i przyjdzie okres.
    Blanka, jakiego typu masz prace, że stres i inne czynniki wpłynęły na rozregulowanie cyklu?

Wiecie co dziewczyny, jakoś nastrój mój wcale nie jest dobry... od dziś pije z mężem zioła ojca sroki, w sumie to dalej czekam na @ bo zażywam duphaston na wywołanie jej od 3 dni. Nie czekałam na 1 dzień cyklu bo chciałabym żeby zadziałały jak najszybciej i stwierdzam, że będę je pić na wieczór przez 3 m. Lekarka moja stwierdziła, że zioła te działają na oczyszczenie jajników z cyst, torbieli, a więc gdy wyglądają nawet tak trochę na policystyczne, poprzez regulację metabolizmu, hormonów i obniżenia poziomu insuliny i glukozy we krwi, a tym samym zmiękczają otoczkę jajnika i ulatwiają owulację, podobno też wpływają na śluz ( ale to już przeczytałam)? Generalnie strasznie się zmartwiłam tym HSG i laparoskopią... Czy któraś z Was miała robioną laparoskopię? Czy w ogóle miałyście sprawdzane jajowody? Lekarka mi powiedziała, że to najczęstsza przyczyna niepowodzeń, że zrosty robią się od np. najzwyklejszych stanów zapalnych.... Przewertowałam wszystkie artykułu te bardziej inteligentne ( z czasopism naukowych) i takie zwykle, przejrzałam fora... i znalazłam informacje oczywiście o naturalnych i chirurgicznych sposobach... najpierw naturalne, które w razie w możemy zrobić profilaktycznie. Podobno dawniej, co potwierdziła moja babcia, kobiety które nie mogły zajść w ciąże robiły sobie okłady z borowiny, jak się okazało, stosuje się je do dziś... lekarze czasem wysyłają do ośrodków uzdrowiskowych na kąpiele z borowiny, które jakby rozmiękczają jajowody i jajniki powodując ich lepszą plastykę i przez to stają się drożne, wpływają też te okłady na dobry przyrost endometrium. Moja babcia stosowała na sobie, i widzę na forum że wiele innych dziewcząt... hmm poszukałam informacji i zobaczyłam, że oprócz żiółł ojca klimuszki na potencjalnie występujące lub tez juz potwierdzone zrosty po HSG i laparoskopi ( nie chce ich pić bo narazie sprawdzę ojca sroki 3) można zastosować : nasiadówki z rumianku- również rozmiękcza, okłady i plastry z borowiny- na forach cieszą się dobrymi opiniami ( dziewczyny piszą, że miały niedrożne jajowody , a po kilku tygodniach stosowania zachodziły w ciąże naturalnie lub przy ponownej laparoskopi zwiadowczej okazywał się cud i jajniki stawały się drożne., cena różna około 20 zł za 10 plastwów czyli mniej więcej około 2 tygodni leczenia znalazłam również maści i kremy z borowiną. I chyba do tych ziół dożucę terapię tak profilaktycznie ( bo nie wiem, czy są drożne czy nie) krem z borowiny i te plastry. nie zaszkodzą, a mogą pomoc w razie w na endometrium. co o tym sądzicie ? Zasada jest jedna nie stosuje się ich przy endometriozie podobno

Skiperowa, jestem stewardessą, bardzo dużo latam pomiędzy strefami czasowymi, miałam inne priorytety kiedyś, i postarałam się o loty w najdalsze miejsca, gdzie czasem różnica czasu jest nawet 12 h, w listopadzie kilka razy zmieniłam strefę czasową, dla mojego organizmu okazał się to stres w grudniu znowu wyjechałam na wakację najpierw do USA potem do ameryki południowej i znowu żyłam z innej strefie przez cały grudzień, inny klimat, inny czas, i trochę się pospinał mój organizm. 5 lat studiów pielęgniarskich i chyba wróce do swojego wyuczonego zawodu, bo wypowiedzenie z pracy juz złożone

Blanka, to prace masz niewatpliwie bardzo ciekawa ale jak widać, zmiany czasowe, klimatu itp nie zawsze pozostaja bez wpływu na nasz organizm. Wypowiedzenie juz zlozylas, wiec szykują się zmiany dla Ciebie :-) oby pozytywne :-)
    A co do okladow z borowiny itp, kiedyś slyszalam ze to pomaga, zresztą ja uważam że naturalne metody leczenia (czy na problemy z zajsciem w ciaze czy tez zwykłe przeziebienie) są najlepsze, i na pewno warto je stosowac, a przynajmniej prubowac zanim dojdzie do leczenia farmakologicznego. Ja przez ostatnie 3mce piłam te zioła ojca sroki i teraz robię sobie przerwe na 3 miesiace.

A czy zauważyłaś jakies zmiany ? Myślisz ze mogę pic nie czekając na początek cyklu ?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Blanka super, że trafiłaś na konkretną lekarkę, która nie czeka, tylko chce działać. Ja jestem ciekawa, co moja mi powie, termin mam dopiero za tydzień. W sumie w sam raz, bo właśnie zaczęła się @, chociaż jest jej tak mało, że jakby nie było... Zaciekawiłaś mnie tą borowiną, poczytałam teraz o niej trochę i siedzę i myślę, skąd takie plastry by wziąć (mieszkam za granicą) :-)

Augustynka ja widziałam na Allegro pytałam dziś w 3 aptekach i nie maja Skiperowa sama kupiłam rożne i mieszkałam. Masakra mój m powiedział mi ze będziemy pic te zioła razem i chyba nam na rok starczy dużo wyszło i jeszcze teraz tak stwierdziłam ze jednak poczekam na @ i zacznę je pic. Trudno muszę wytrzymać... chyba zasada jest jasna albo leki albo zioła chyba boje sie jednego i drugiego łączyć

DIewcZyny mój zaczął właśnie poć ziółka sam spróbowałam smaku, sa naprawdę pyszne smakują mi może dlategonze lubię zielone herbaty mmm

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów