Strona 23 z 70
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 694

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Cytat Zamieszczone przez blanka23232 Zobacz posta
    Dziewczyny cześć mój nastrój o ZgroO nawet dobry okresu dalej nie mam nie robiłam juz testów wogole dziś dzwoniłam do lekarki kazała przyjść w czwartek. Dziewczyny cały czas mam śluz biały i ciagle temperatura utrzymuje sie na tych samych temperaturach przed Owu 35,9 po Owu która chyba była bo skok temperatury ciagle jest 36,7-36,8 czy to możliwe zeby sikacz nie wykrył ciąży w 55 dniu cyklu a może ja mam jakaś urojona ciąże hehe ale dziwne by to było bo nie widzę żadnych objawowo oprócz ciągnięcia jajników raz z jednej raz z 2 strony. Ciagle jestem w rozjazdach nie mam kiedy nawet bety zrobić a ostatni test ciążowy robiłam 11 km nad ziemia ale boje sie ze mam jakaś cystę torbiel albo cos
    Blanka nigdy nic nie wiadomo , mi kilka razy okres sie spoznil nawet 2 tygodnie , i ja nie latam , nigdzie nie jezdze .. ja zawsze mam w razie w luteine w tabletkach
    Ona zawsze mi pomaga wywolac okres , choc np mojej kolezance test wyszedl dopiero 2 tyg po terminie @ !! daj znac co gin powiedział!

Cytat Zamieszczone przez skiperowa Zobacz posta
    C@rolin@ wyobrażam sobie Wasza radość ja widok dwoch kresek
    Jak się człowiek tyle czasu stara to chyba jeszcze bardziej docenia fakt posiadania upragnionego dziecka.
    Ja cały czas czekam, w poniedziałek mam dostać okres wiec dopóki nie dostane okresu to nie robie testu. Objawy typowe jak na okres czyli cycek trochę boli i czasami coś ukuje w podbrzuszu i tyle. Na 7 cykli właśnie w tym się tak najbardziej przylozylismy bo wcześniej był stosunek albo przed owulacja albo po, a teraz dzielnie robiłam testy i jak pokazały się 2 kreski to przez 2 dni dzialalismy a potem temp juz podskoczyla wiec wiedziałam że to był czas owulacji.
    Uuuu kochana !!! Trzymam kciuki !!! ) teraz pozostaje czekac na przeterminowanie @

Cytat Zamieszczone przez elizz Zobacz posta
    Cześć dziewczynki! Odpuściłam trochę bycie na bieżąco, ale już wracam Pisałam Wam kiedys o pojawiwjacych sie krwawieniach w srodku cyklu i ze gin zalecila mi badania hormonalne. wszystkie w porzadku oprócz andostrendionu. Jest go 2x tyle, co powinno Czy z własnego doświadczenia wiecie z czym to się wiążę? Oczywiście mogę poczytać na portalach, ale wolę wiedzieć od kogos z praktyki
    Niestety nie pompge bo nie mam oo tum bladego pojecia , ale dobrze ze wrocilas )

2. dzieckozakupy.pl
    Elizz a jakie jeszcze badania robiłaś ?? Czy małaś wykonane LH i FSH ? badanie to się wykonuje właśmnie przy zaburzeniach miesiączkowania. Bardzo często jest objawem PCO lub pcos , ale do tego trzeba jeszcze wykonać USG jajników na których jest typowy obraz tzw różańca i trzeba swierdzić czy napewno cykle które wystepują są owulacyjne. Przechodziłam niedawno te same badania i ten sam temat... hormon ten bardzo często wystepuje z niedomoga lutealną, stąd Twoje krwawienia mysle w trakcie cyklu. Lekarze często przepisuja metxormax- popularny lek na cukrzycę i w zależnoći od tego czy masz cykle owulacyjne czy nie clostybegyt oraz duphaston. wskazana jest dieta niskowęglowodanowa, a jesli masz jakies zbędne kilogramy to warto jest się ich pozbyc. czasem lekarze różnicują wzrost tego hormonu pomiędzy PCO(S) albo innymi choromai kory nadnerczy. jednak w znacznej części przypadków jest to pco. dobrze by było żebyś zrobiła monitoring cyklu.

Karolina sama nie wiem co mysleć już.... nie robie już więcej testów bo oszaleje... ciekawa jestem co mi powie jutro lekarka.jeszcze pracuje do końca marca... a wczoraj znalazłam pracę o ironio w klinice lleczenia niepłodności .... nie wiem czy podpiszę umowę i czy nie poszukam jeszcze w jakimś szpitalu albo klinice... Jak myslicie, dobrze jest brać duphaston....ciągle na regularne cykle.... czy nie bardzo i tylko doraźnie .... dostałyście od swojej lekarki go, czy załatwiałyście gdzieś na lewo> . myslicie że błędem by było zażywanie go co cykl w celu regulacji ??

Cytat Zamieszczone przez blanka23232 Zobacz posta
    Elizz a jakie jeszcze badania robiłaś ?? Czy małaś wykonane LH i FSH ? badanie to się wykonuje właśmnie przy zaburzeniach miesiączkowania. Bardzo często jest objawem PCO lub pcos , ale do tego trzeba jeszcze wykonać USG jajników na których jest typowy obraz tzw różańca i trzeba swierdzić czy napewno cykle które wystepują są owulacyjne. Przechodziłam niedawno te same badania i ten sam temat... hormon ten bardzo często wystepuje z niedomoga lutealną, stąd Twoje krwawienia mysle w trakcie cyklu. Lekarze często przepisuja metxormax- popularny lek na cukrzycę i w zależnoći od tego czy masz cykle owulacyjne czy nie clostybegyt oraz duphaston. wskazana jest dieta niskowęglowodanowa, a jesli masz jakies zbędne kilogramy to warto jest się ich pozbyc. czasem lekarze różnicują wzrost tego hormonu pomiędzy PCO(S) albo innymi choromai kory nadnerczy. jednak w znacznej części przypadków jest to pco. dobrze by było żebyś zrobiła monitoring cyklu.
    Blanka23232 miałam też badane LH i FSH i wszystko ok. Nie mam nadwagi, cykle mam regularne, czy faktycznie mogę mieć PCOS? Kurcze, jeszcze 2 lata temu nie miałam takich problemow skąd to wszystko może się brać?

dziewczyny a maiłyście robione testy na chlamydie ureoplalsme itd ? bo są podobno bakterie które uniemożliwiają zajście w cięże... będe je chyba robic w przyszłym tyogdniu jak @ nie przyjdzie a nie zanosi się...

a jaki masz stosunek LH do FSH bo to jest ważne podaj mi swoje wyniki

Elizz żeby było stwierdzone PCO(s) muszą być spełnione zasadniczo 3 kryteria... usg gdzie jest obraz policystycznyk jajników, badania hormonalne.... i oczywiście najważniejsze potwierdzony brak owulacji ( najlepiej obserwować przez 3 m) ja jestem w trakcie sprawdzania.... moje badania homronalne są ok, owulacja teoretycznie jest- ale sprawdzam to teraz monitorując swoją temp. a od nastepnego cyklu idę na monitorking do lekarza na 2 -3 cykle, żeby sprawdzić na 100 % ale mam jajniki typu policystycznego. lekarz powiedział że taka uroda i mam się nie przejmowac... a jednak....zajść w ciąże nie mogę...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cześć dziewczyny, byłam wczoraj u gina i ogólnie lekarz do rzeczy, zapytał się z czym przyszlam i mówię mu ze od dłuższego czasu staramy się o dziecko ale bezskutecznie, (nawet nie pytał się ile miechów ani nic, zapytał tylko ile mam lat) zrobił krótki wywiad, pytał się jakiego typu mamy prace tzn czy występują czynniki szkodliwe, czy miesiączki regularne itp potem badanie na fotelu i odrazu zlecil mi zbadanie prolaktyny, TSH, FT4 i FT3 (mowia Wam coś te badania?) A mężowi zalecil zbadanie nasienia, podał mi numer do poradni w sąsiednim miescie bo jak sam stwierdzil w naszym nie badaja należycie.
    Gdybym wiedziała że jest taki sensowny gosciu to bym już do niego wcześniej poszla, ale nic, grunt ze podejmujemy juz jakieś działania :-)

+ jeszcze badanie p/c anty TSO - cokolwiek to znaczy

Hej Blanka Napisałam do Ciebie na priv Jesli chodzi o stosunek LH do FSH to mam 0,63

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów