Strona 22 z 84
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 838

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Tasiek jeszcE wiele cykli przed Nami nie martw sie. Skiperowa mój maz tez robił. Od tego zaczęłam diagnostykę bo mój ginekolog nie chciał
    Słyszeć o niczym dopóki nie zrobił badań. Ale wyniki rewelacyjne powyżej normy czyli problem gdzieś jest we mnie najwyraźniej. Karolina nie wiem kiedy bedzie dostępny ale chyba w poniedziałek pójdę jednorazowo do innej doktorki denerwuje sie trochę bo brzuch mnie pobolewa kilka razy ze myslalam ze to juz okres a tu nic dziś 50 dzien cyklu aż sie przeraziłam teraz jak to przeliczyłam chyba nie wytrzymam do tego poniedziałku. A te zioła ojca sroki to sa na śluz i na owulacje i na pękanie ? Dziewczyny w jaki sposób sprawdzić czy pękło jajeczko ? Chyba można na monitoringu nie jak widza ciałko żółte to pękniętego pęcherzyka graffa?

2. dzieckozakupy.pl
    Tasiek, wspolczuje :-( ale okres się skończy to nastąpi kolejny cykl staran, trzeba myśleć pozytywnie :-)
    Blanka, ja co rusz się dowiaduje o jakiejs ciazy, albo o narodzinach... a już hitem jest jak wchodzę na fb i nie klamiac co drugie zdjecie na glownej to zdjęcie czyjejs corki/syna lub całej gromadki bo jednak spora część znajomych ma dwoje lub nawet troje dzieci. Jak był okres świąteczny to same zdjęcia dzieci w strojach mikolaja/ elfow, przy choince itp. Masakra, wchodzę na fejsa i się po cichu wkurzam ze niby czego mi brakuje ze nadal nie mogę zajść?
    Tak samo było z zyczeniami świątecznymi, główne życzenia od Teściowej to "żebyśmy w końcu się postarali o to dziecko" jej corka juz zaszla i urodzila w wieku 20 lat a ze my tacy starzy i jeszcze nie mamy - pewnie myśli ze z wygodnictwa a wogole nie wie jak jest naprawdę, oceniać jest łatwo jak się nie zna sytuacji

Zioła Ojca Sroki są na owulacje, tzn mają ja pobudzić do działania, zeby wogole wystapila, ja na śluz stosuje wiesiolek wiec ciezko mi stwierdzić czy zioła coś na to pomagają...
    No i Blanka masz rację, chyba tylko monitoring jest w stanie stwierdzić czy jajeczko peklo. Ja jeszcze nigdy monitoringu nie miałam ale w środę idę do innego gina i może on mi zaleci monitoring, zobaczymy jakie będzie miał podejście bo ten poprzedni gin to miałam wrażenie ze mnie zlekcewazyl... stwierdzil ze dopoki nie minie rok to nie ma sensu podejmować żadnych dzialan :-/ masakra. U mnie tydzień do okresu. Wcześniej nie będę testowac, tylko spokojnie poczekam czy przyjdzie miesiączka, mam nadzieję że nie
    Blanka u ciebie 50dc to już naprawdę długo, prawie drugi cykl. Jeśli wcześniej nie mialas takich opóźnień to może faktycznie lekarz powinien sprawdzić co się dzieje

Cześć dziewczyny, ja nic nie pisałam, ale jestem w temacie bo zaglądałam i czytałam. U mnie już po okresie, mam dziś 11 dzień cyklu na razie bez starań, ale postaram się żeby były
    Coś ten styczeń nie był dla nas szczęśliwy, ale może luty będzie, pozdrawiam was serdecznie i całuje!

Kochane ! Nie podlamywac sie trzeba cieszyc sie chwila i wierzyc ze najlepsze przed nami
    Ja pamietam moja reakcje na 2 kreski .... poszlam od niechcenia bo wiedzialam ze bedzie jedna kreska... nasiusialam i sobie siedzialam na tym kibelku spojrzalam na test i 2 krechy , mysle jestem chora ! Hahahah przerazenie ! Moj M robil w tym czasie obiad <przy glosnej muzyce> zaczelam GO wolac siedzac na tym kiblu hahahaha chyba z tego szoku , ale ze nie slyszal to zalozylam gacie i z testem wrecz polecialam do niego. Z wytrzeszczonymi oczami i rekami na -Buzi hahaha pokazalam mu to zaczal mnie podnosic , poplakal sie i mowil ze wiedzial ze w koncu sie uda pieknie to wspominam , strasznie dlugo czekalismy na to , wypatrywalismy a udalo sie w najmniej spodziewanym momencie . Malo tego . W najlepszym momencie sie udalo
    Teraz tez wiem ze poprostu musi przyjsc nasz czas i ttego sie trzymam .
    A jak u WAS samopoczucia ? My od 3 dni dzialamy
    Na szczescie nie mam zbyt duzo czasu na rozmyslanie , dzialam na wariackich papierach maly ,maz , dom praca itp ...

Dziewczyny cześć mój nastrój o ZgroO nawet dobry okresu dalej nie mam nie robiłam juz testów wogole dziś dzwoniłam do lekarki kazała przyjść w czwartek. Dziewczyny cały czas mam śluz biały i ciagle temperatura utrzymuje sie na tych samych temperaturach przed Owu 35,9 po Owu która chyba była bo skok temperatury ciagle jest 36,7-36,8 czy to możliwe zeby sikacz nie wykrył ciąży w 55 dniu cyklu a może ja mam jakaś urojona ciąże hehe ale dziwne by to było bo nie widzę żadnych objawowo oprócz ciągnięcia jajników raz z jednej raz z 2 strony. Ciagle jestem w rozjazdach nie mam kiedy nawet bety zrobić a ostatni test ciążowy robiłam 11 km nad ziemia ale boje sie ze mam jakaś cystę torbiel albo cos

Karlina Tasiek sama mama augusttnka i Skiperowa no wszystkie mnie przegonilyscie mnie z tym cyklem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    C@rolin@ wyobrażam sobie Wasza radość ja widok dwoch kresek
    Jak się człowiek tyle czasu stara to chyba jeszcze bardziej docenia fakt posiadania upragnionego dziecka.
    Ja cały czas czekam, w poniedziałek mam dostać okres wiec dopóki nie dostane okresu to nie robie testu. Objawy typowe jak na okres czyli cycek trochę boli i czasami coś ukuje w podbrzuszu i tyle. Na 7 cykli właśnie w tym się tak najbardziej przylozylismy bo wcześniej był stosunek albo przed owulacja albo po, a teraz dzielnie robiłam testy i jak pokazały się 2 kreski to przez 2 dni dzialalismy a potem temp juz podskoczyla wiec wiedziałam że to był czas owulacji.

Wiec mimo że nie nastawiam się na ciaze to mam cich nadzieje :-)
    Dziś mam wizytę u innego gina niż u tego co zawsze więc liczę ze rzuci nowe światło na moje sprawy i ze zleci mi jakieś badania
    Blanka, czyli cały czas masz fazę wyższej temperatury? Jeśli tak to robiłaś może bete?
    Czytałam przypadek ze dziewczynie dopiero w 7 tygodniu test pokazał 2 kreski mimo że beta juz wczesniej pokazala ciaze

Cześć dziewczynki! Odpuściłam trochę bycie na bieżąco, ale już wracam Pisałam Wam kiedys o pojawiwjacych sie krwawieniach w srodku cyklu i ze gin zalecila mi badania hormonalne. wszystkie w porzadku oprócz andostrendionu. Jest go 2x tyle, co powinno Czy z własnego doświadczenia wiecie z czym to się wiążę? Oczywiście mogę poczytać na portalach, ale wolę wiedzieć od kogos z praktyki

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów