Strona 21 z 70
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 694

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Ehh ja nawet nie mogę sobie wyobrazić swojej reakcji jakbym ujzala 2 kreski nieopisana radość ;-)
    Ja przez ostatnie 3 miesiace piłam zioła ojca sroki nr 3 z tym ze tylko do owulacji i teraz nie wiem, po ilu cyklach trzeba zrobić przerwe? Dużo o nich czytalam i ponoc wielu dziewczynom pomogly. Ja akurat szczegolnych oznak owulacji nie zauważyłam, ale w 1 cyklu picia ziolek mialam plamienie owulacyjne - niestety wtedy nie było okazji i nie doszło do stosunku. Jeśli jeszcze ich nie pilas - sprubuj, może akurat Tobie pomogą :-)
    A znacie coś na poprawę śluzu oprocz wiesiołka? Brałam go przez ostanie 4 czy 5 cykli i fakt na początku był piękny śluz (może nie jakoś super duzo ale w porównaniu z poprzednimi cyklami gdzie miałam susze jak cholera, nie byłam w stanie nawet określić owulacji przez to) ale ostanie 2 miechy trochę lipa była z tym sluzem, niby byl i 2 dni lekko rozciagliwy ale też bez szalu. A wiadomo ze śluz jest b. Wazny przy staraniach

2. dzieckozakupy.pl
    Tasiek, a na co się bierze duphaston od owulacji? Jakie on ma działanie?

Ja biorę na niedomoge lutealna czyli za mały poziom progesteronu . Objawia się to płomieniem przed @, u mnie np około tygodnia to trwało. Utrudnia to zajście w ciążę.

@ się jeszcze nie rozkrecila ale to kwestia czasu. Nie mam złudzeń

Witajcie dziewczyny! Długo mnie tu nie było, ale starałam się nie myśleć o ciąży, staraniach itp i nie czytać w necie czegokolwiek z tym związanego... Chociaż nie wytrzymywałam i czasami podglądałam, co dzieje się na forum U mnie nadal nic, myślę, że w tym miesiącu nawet owulacji nie miałam, testy owulacyjne codziennie negatywne, śluzu też nie było, pomimo wiesiołka.. I tak smutno mi trochę, że znowu miesiąc mija.. Obiecałam sobie, że w lutym idę do gin i będę ją męczyć o różne badania. Mam nadzieję, że u Was z nastrojami lepiej :-) Mam pytanie - używa któraś z Was termometru owulacyjnego? Nie wiem czy taki sobie sprawić, czy jest lepszy od normalnego, czy w sumie jest to obojętne, jakiego się używa.

Cześć dziewczyny, u mnie dalej po staremu, nie liczę nawet który to dzień cyklu. Miałam mieć wczoraj wizytę u lekarza, ale niestety sie rozchorował i odwołał wszystkie. Zrobiłam test sikany ponownie i dalej nic, czyli po prostu nie wiem co się dzieje, bo nigdy tak wcześniej nie miałam. Myślę, że po takim czasie powinien był on już wyjść. Pobiegłam również zrobić wymaz z pochwy bo ostatnio miałam kilka razy zapalenie pęcherza i myślałam , ze może mam utajone zakażenie stąd problemy, ale nie... wyszła jedynaczka. Nadal pije cierpliwie inofem i czekam i czekam kiedy przyjdzie do mnie @ , zaczyna mnie to już wpieniać straciłam prawie już 2 cykle.... jakoś mnie nie przekonuje odpowiedz lekarza żeby się nie martwić, że to normalnie po takich podróżach. ;/;/ poprostu mu nie wierze... nawet o tym nie myślę na codzień, bo mam mnóstwo pracy i myśli mi nie uciekają do tego, ale same wiecie.... no ile można czekać. Co do ziół ojca sroki chyba sobie je zakupie, pomieszam i będę pić. Pytanie do tych co piły jak je pażyłyście, bo z tego co czytam są różne sposoby 1 raz dziennie 2, razy, 3 razy, nie pic powyżej 10 H zaparzonych ziół? przez cały cykl, do owulacji ?? W jaki sposób przyjmowałyście je ??

Augustynka , jeśli obserwujesz u siebie takie objawy to zbadaj to... nie rób takiego błędu jak ja zrobiłam.... czekałam rok i bez sensu na to żeby któś zrobił mi badania, bo wierzyłam ze tak trzeba. Otóż nie trzeba ! Ja mam termometr owulacyjny prowadzę wykres. termometr ten jest bardziej dokładny, a to podstawa w obserwacji cyklu. Ja notuje pomiary z dokładnością do 0,05 po przecinku.

Dziewczyny a jak samopoczucie Wasze ? Moje zważywszy na to , że nawet na @ się nie mogę doczekać nawet ok. Wczoraj dowiedziałam się, że koleżanka w pracy jest w ciąży.... udało jej się za pierwszym razem... ale jej zazdroszczę.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Blanka zioła się pije na 2 sposoby: albo pijesz 1 raz dziennie tylko do owulacji czyli tak jak się bierze wiesiolek albo pijesz codziennie przez 3 cykle i później robisz chyba 3 miesięczna przerwe. Do co sposobu picia to raz dziennie, wieczorem, zaparzane przez 30min. Ja piłam tylko do owulacji ale minęły mi 3 miechy i chyba zrobię sobie teraz przerwe. Ogolnie czytałam że nie powinno się pic wiecej niż 1 szklanki dziennke bo może dojść do przesymulowania owulacji czy jakoś tak a to też moze rozregulowac cykl.
    Augustynka, Blanka ma rację ze nie ma co czekać za długo z badaniami a rok moim zdaniem to już wogole za długo (choć wiem ze taka jest umowna granica). Wiadomo że jak 1,2 czy 3ci cykl nie wyjdzie to nie ma co się stresowac no ale jak np 8,9 miesiąc staran, szczególnie podczas owulacji i nic się nie dzieje to chyba najwyższy czas cos z tym zrobić. Moim zdaniem juz po 6 mcach nieudanych staran lekarze powinni kierować pacjentki na badania bo naprawdę nie ma co czekac. A czy Wasi partnerzy byli badani pod katem nieplodnosci itp? Mój maz mówi ze chciałby mieć zbadane nasienie. Wiecie może jak to jest? Tzn trzeba mieć skierowanie od lekarza czy prywatnie? No i pewnie dopiero w specjalistycznej klince mogą zbadać nasienie? Nie mam pojecia jak to się odbywa

Skiperowa przerwe po 3 cyklu picia trzeba zrobic , bo na prawde mozna przestymulowac jajniki , na poprawe sluzu a nawet stwierdze ze w jego zastepstwo dziewczyny uzywaja żeli jakis , osobisciw nigdy nid sprawdzalam ale cxytalam ze dzialaja ...
    Ja musze chyba wiesiolek kupic ... a co do badan nasienia , to. Moj robil je prywatnie w labolatorium , gdzie zawsze pobieraja krew . Placilismy cos ok 190 zl chyba z tego co pamietam , nie trzeba miec skierowania , choc wiem ze moglby je dostac np od urologa i wtedy mialby badanie za free .
    Tasiek ! Tak dlugo CI sie @ rozkreca ??? U mnie to kwestia godziny czasami minut ...
    Blanka kurde ... wspolczuje :/ moim zdaniem powinien Cie zobaczyc gin :/ a na kiedy teraz masz wizyte ?
    Augustynka dobrze ze wrocilas ! Razem raźniej
    Co do termometru ja uzywalam zwyklego ... ale nie byl zbyt dokladny , wiec zapisy nie byly tak czytelne jak sie tego spodziewalam ...

Karolina, już się rozkreciła

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów