Strona 2 z 80
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 799

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Kurczę wysłałam dłuższa wiadomosc znowu i cos nie tak...reklamy mi sie włączają.hmm moze dlatego,ze z tel pisze.Nie mam pojęcia gdzie kupić taki test,bo tu w Irlandii jeszcze takiego nie widziałam.Jedynie kiedys z ebay zamawiałam.Na bete chyba pójdę w poniedziałek jezeli małpa sie nie zjawi,ale oczywiscie test tez zrobię na testy w tym miesiącu wydałam juz z 60e Hahaha

2. dzieckozakupy.pl
    Samamama Ty test ciazowy lepiej zrob a nie morfologie
    Tigerona hahahah !!! Majatek ! Ja by wlasnie temu zapobiec zamowilan na allegro hurtowo , idzie do mnie 26 sztuk za ktore z przesylka zaplacilam 26 zl chyba codziennie bede robila

Cześć dziewczyny, i ja się melduję i trzymam kciuki aby Wam 2 kreseczki wyszły

Tigeronaaa i co ? Kupilas ? Robilas ?

Dziewczyny ja mam dziś okropny dzień, czuję się strasznie, żadnej energii i cały dzień w łóżku. W dodatku czuje ból dotykając piersi (nie wymyślam) wiem, że wiele kobiet tak ma przed okresem, ale UWAGA ja nigdy... Ale czy ogólnie myślicie że 9 dnia po stosunku to możliwe żebym miała od dziś bolące piersi jako objaw ciązy? Bo ja wątpie.. Moze jest jakis inny powód. Buziaki

Ale to chyba nie ma sensu robić testu tak szybko bo okres dopiero za 6 dni, jutro za 5

Samamama ja bym juz dawno zrobiła mnie zawsze bolą piersi przed @,ale tym razem bolały mnie jakieś pare dni temu wiec byłam pewna,ze okres sie zbliza,ale przestały.Nie wiem co jest grane,ale ginekolog powiedział,ze wszystko wyglada dobrze i napewno nie mam sie o co martwić ....

Milam iść na spacer,ale koleżanka przyszła z dziećmi i niedawno wyszli wiec nie poszłam nawet na zakupy i nie kupiłam testu,ale poprosiłam M,zeby kupił jak będzie wracał z pracy.Nie wiem ogólnie mam przeczucie,ze to nie ciąża i może rzeczywiście przez stres mi sie spóźnia okres. :/ czuje sie jak wariatka Hahaha

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Tigerona !!! Jakbym o sobie czytala dawaj odrazu znac !!!Tobie chociaz @ sie spoznia a mi nawet nie , a juz fisia dostaje , dzisiaj zasypiam na stojaco .stary moj powiedzial ze jutro kupi mi test bo sam sie doczekac nie moze i bedziemy patrzec co jakis czas

C@rolin@ cieszę sie,ze nie jestem sama Hahaha
    No ja bym wolała,zeby juz nie przyszła ta małpa,ale cały czas mam uczucie jakbym miała miec zaraz potop.No mój M mi cos nawymyślał,ze z kolega sie chce spotkać i podniosłam głos,a on mówi 'kochanie nie denerwuj sie,bo zaszkodzisz dziecku'! Hahaha
    To dawaj znac jutro odrazu

Twoj M ma racje pione bym mu przybila

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów