Strona 19 z 54
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 539

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Tasiek, stres zawsze jakiś jest... będziemy trzymać kciuki :-) ja akurat mam te dni, wczoraj, dzisiaj stosunek był ;-) wiec teraz 2 tygodnie do okresu. I mimo ze nie liczę na zbyt wiele, ale gdyby ten mały cud się wydarzył... byłabym najszczesliwcza osoba na swiecie...

2. dzieckozakupy.pl
    Tasiek Ty nie liczysz ale ja liczę bardzo. MoZe sie uda i podniesiesz Nas na duchu 3maj kciuki. A ja dziewczyny znowu bez okresu i generalnie nie zanosi sie na niego jestem juz zdenerwowana i w piątek pędzę do swojej lekarki co to może byc

Niestety, tak jak przewidywalam, jedna kreska. Niby wiedzialam że tak będzie, ale i tak czuję się podłe.

Tasiek, nie smuc sie ale może jeszcze jest za wcześnie na testowanie? 26dc to test mógł nie wykryć... Kiedy masz dostać okres?

Za 5 dni , w niedzielę. Nie pozostawiam sobie złudzeń , jakoś to przetrawie i od następnego cyklu znowu do dzieła

Myslalam juz ze nam temat usunieto bo nie moglam sie zalogowac Tasiek wariatko ! Ty sie nie poddawaj , 5 dni przed @ to stanowczo za wczesnie by juz sie poddawac , czesto testy nie wychodzr nawet po terminie @ !
    Blanka a moze zrob badanie z krwi? Moze jednak sie udalo ?
    Skiperowa to teraz chopsiaj ile wlezie i niech Cie mezul do gory psioszką pod sufitem zawiesi trzymam kciukio <3
    Ja nadal mam @ i nie moge sie doczekac az sie skonczy

Kolejny dzien bez @ dziś juz zaczęłam wariowac. Ciężki dzien w pracy, kolejna noc zarwana... jakaś masakra żebym czuła jakies objawy na ten okres chociaż a tu nic... dziewczyny tak strasznie sie boje nie wiem czy jest sens robic betę bo o takim czasie to test sikany powinien juz wyjść a jeśli jestem w ciąży to może beta opadła juz i nie jest wykrywalna przez sikacze. W piątek pójdę do lekarki

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    C@rolin@ mąż codzień się dopytuje jak mi test wyszedł i widzę że sam inicjuje kontakt, jednak mu zależy tez, (chociaż pewnie i tak w mniejszym stopniu niż mi hehe), wkur...ja mnie w pracy, momentami stresujaca i duzo latania jest i mezulek ciągle gada ze wolalby żebym teraz trochę w domu odpoczela heh 2 dni test wyszedł pozytywny wczoraj to już odrazu wywalila druga kreska ciemniejsza, ale wiem czy test może wyjść 2 dni pod rząd? Dziś tez zrobię z ciekawosci ale i tak czekam za skokiem temperatury żeby było jak trzeba

Blanka, może zrob ta bede bo ona chyba tak szybko nie opada, a jak nie chcesz zrobic to idź do lekarza, ciekawe co Ci powie...a miałaś wogole wczesniej takie spóźnienia w okresie?

Nie właśnie nigdy pierwszy raz ... jak zadzwoniłam do niego ze mi sie @ spóźnia to powiedział ze jeśli nie ciaza to pewnie wakacje ale problem polega na tym ze przezicez ja dużo podróżuje i zmieniam strefy czasowe i nigdy sie tak nie działo, boje sie ze cos jest nie tak bo moje objawy zupełnie przeszły ból piersi ustąpił został tylko duża ilość śluzu. Nawet mnie brzuch nie boli juz... będę test robic jutro jak wyjdzie negatywny to betę tez zrobię w takim razie skoro mówicie Ze ona nie opada tak szybko.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów