Strona 18 z 70
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 694

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Blanka, Tasiek ma racje, powtórz test za kilka dni bo te objawy mogą dawać do myślenia. Czytałam juz watek, w którym dziewczyny opisywaly ze miały potwierdzona ciaze mimo że testy na początku nic nie wykazywały...
    C@rolin@ mimo że w piątek test ovu pokazał te 2 kreski to jednak wczoraj już tej drugiej kreski praktycznie nie bylo a temperatura nadal niska, wiec ta druga kreska chyba nie była na ovu no i dziś rano się pojawil płodny śluz, wiec podejrzewam ze owulacja będzie jutro, pojutrze...
    Ogólnie to nie jestem przekonana co do powodzenia misji ;-) w tym cyklu, bo już tyle ich było nieudanych ze powoli się pogodziłam z ta mysla ze bez interwencji lekarza sie nie obejdzie, i szczerze to nawet nie mogę sobie wyobrazic jak bym zareagowala gdybym pewnego dnia zobaczyła na tescie 2 kreski. Chyba bym zeszła na zawał

2. dzieckozakupy.pl
    A powiedzcie dziewczyny, jak reaguja na ta cała sytuacje Wasi partnerzy, mężowie? Wspieraja Was, dopytuja się kiedy te dni plodne? Czy raczej trzymaja się z boku..
    Tez przezywaja te wszystkie niepowodzenia?

Mój niby się interesuje ale jest jakoś z boku tego wszystkiego. Napewno nie przeżywa tak niepowodzeń jak ja. To też nie ułatwia, bo czasami mam wrażenie że tylko ja się staram, chociaż on twierdzi że chce. Faceci poprostu inaczej to przeżywają, bo najważniejsze dzieje się w naszych brzuchach.

To tak jak u mnie, niby się interesuje, pyta kiedy mam te dni i wogole, ale tak to mówi nie ma co się nakrecac, jak przyjdzie to bedzie itp. Na pewno na poczatku był zaskoczony tym ze 1,2,3 cykl sie nie udalo bo też myslal ze wystarczy raz pójść do lozka i dziecko będzie :-/
    Nawet sam ostatnio stwierdził że może trudności są przez to ze brałam tabletki anty :-/
    W dodatku jego rodzice dolewaja oliwy do ognia, pytaniami KIEDY W KOŃCU???? Bo męża siostra zaszla za pierwszym razem (ma 20 lat) i teście oczywiście oszaleli na punkcie wnuka. Nawet głównymi życzeniami w Boże Narodzenie było żebyśmy w końcu się zrobili dziecko. Wku...ja mnie ta gadka ze ani nie chce mi się z nimi za bardzo gadać. Moi rodzice pewnie też by chcieli zostać dziadkami ale taktownie nie podejmuja tematu

Dziewczyny podobnie u mnie. Ciagle te pytania kiedy i kiedy sie zdecydujecie. Zegar tyla i tyka a wy juz tyle poślubienie ze rodzina myśli ze jesteście bezpłodni.. nawet sie dowiedziałam od najbliższej rodziny ze sa komentarze ze dla mnie praca jest najważniejsza i chce zrobić karierę a o dziecku nie myśle bo muszę mieć wypasione auto dom i egzotyczne wakacje... jest mi strasznie przykro czasem jak tego słucham z cykl na cykl powtarzam sobie ze będę mama nie teraz ale kiedyś napewno. Wiem dziewczyny ze piszą o takich rzeczach ze testy nie wychodziły ale to sa rzeczy tak nie częste ze nie myśle o tym aby mnie spotkały naprawdę martwię sie o swoje zdrowie teraz i myśle ze trafiłam do lekarza w dobrym momencie i naprawdę żałuje ze nie poszłam wcześniej

Mój maz niby sie przejmuje ale czuje jak by był obok mnie on całkiem to przeżywa inaczej... rak samo widzę jak Wasi faceci

Racja, męska psychika jest zupełnie inna od naszej... oni chyba nigdy nie zrozumieją co to dla nas znaczy i ile nas to nerwów kosztuje i wylanych po kryjomu łez.
    U nas tez wszyscy myślą że my żyjemy tylko robotą... fakt pracujemy dużo ale jak to się mówi jesteśmy "na dorobku" i chcemy się wszystkiego dorobić własnymi rękami i nie koniecznie żyć ciągle od 1go do 1go czy na kredytach... to coś złego? Na chwile obecną sytuację finansowa i mieszkaniowa mamy na tyle unormowana ze nawet jakby bliźniaki (he he marzenia) się pojawily to mielibyśmy warunki je wychować. Ale co z tego skoro wcale nie tak łatwo zajść w ciążę. A dla odmiany ludzie klepia biede, nie mają kasy albo tworzą jakas patologie (piją, cpaja, żyją na zasilkach) i bez problemu zaciazaja... nie ma sprawiedliwości na tym świecie :-) zawsze sobie powtarzam ze nie można mieć wszystkiego.
    Zrobiłam wieczorem kolejny test ovu i ta druga kreska praktycznie odrazu wyskoczyla ciemniejsza... wiec w przeciwienstwie to piatkowego testu moge go uznac za pozytywny. rano był stosunek, zobaczymy czy coś przed snem tez bedzie no i w takim razie jutro albo pojutrze powinien pojawić się skok temperatury.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dziewczyny a myslalysvie kiedyś o adopcji dziecka ? Jak zapatrują sie na to wasze połówki... ?

Kurde, trochę ciężki temat... kiedyś myślałam że może bym mogla zaadoptować dziecko, teraz tak mysle, nie wiem czy byłabym w stanie pokochać jak wlasne, to jest naprawdę poważna decyzja i trzeba być jej w 100% pewnym, choć oczywiście nie wykluczam całkowicie takiej mysli bo wszystko w życiu się może zdarzyć... zastanawiam się czasami czy zmieniło by się moje podejście gdyby okazało się ze jesteśmy bezplodni na 100000% może wtedy zdecydowalibysmy zaadoptować dziecko?
    Myślę że mój mąż bylby bardziej skłonny ku adopcji niż ja

Dziewczyny ja jutro rano testuje, będzie to 26 dc. Nie liczę na dwie krechy ale i tak jakoś się tym denerwuje.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów