Strona 17 z 84
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 838

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

U mnie zawsze dzień po jest skok temperatury

2. dzieckozakupy.pl
    Ja dalej bez @ ale zrobiłam dziś test dziewczyny i wyszedł niepomyślnie czyli poprostu pierwszy raz w życiu przesunęła mi sie tak bardzo miesiączka... lekarka miała racje może nawet sie spóźnić około 2 tygodnie... boje sie trochę i chyba pójdę na usg w piątek. Skiperowa nie jest to możliwe bo od razu po owulacji jest skok temperatury przez progesteron. Dlatego przy obserwacji cyklu można stwierdzić dokładnie kiedy występuje owulacja. Ja nie wieże tym wszystkim paseczki ani mi nie wychodzą dobrE ani mojej siostrze równie nie wychodziły.

Blanka, nie smuc sie :-( rozumiem Twoje rozczarowanie bo jednak na pewno gdzieś tam w środku tlila się nadzieja tym bardziej ze tyle dni się spoznial okres... dziewczyny, musimy wierzyć że ten 2017 rok będzie przełomowy dla nas! Jeśli nie teraz na wiosne to na pewno w późniejszym czasie!

Blanka może owulacja była u Ciebie później, dlatego test nic nie pokazał. Może niepotrzebnie wzbudzać nadzieję ale z kobiecym organizem to nigdy nie trafisz a nóż..

Tasiek to ze była pózniej to bardzo prawdopodobne ale szczerze mówiąc juz chce dostać ta @ chce wdrożyć dalsze leczenie i pchać to wszystko do przodu.

Skiperowa masz racje gdzieś tam była nadzieja nie bardzo duża w tym cyklu ale była...

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Witajcie dziewczyny. Zapraszam Was do naszego wątku dla starających się na 2017
    http://forum.mjakmama24.pl/threads/1...w-2017-roku%21
    Jest tam nas juz dosyć sporo. Jesteśmy długo ale miło witamy kolejne staraczki. No i jest tam mas sporo ze tak powiem "doswiadczonych" dziewczyn. Chętnie służymy naszymi radami.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Blanka poki @ nie ma to jest nadzieja !!! A jak sie czujesz ogolnie ?
    Skiperowa testy owulacyjne gdy widzisz podobne kreski <nie koniecznie o identycznej barwie> oznaczaja ze w ciagu 24h wystapic powinna owulacja , a im blizej tym kreska ciemniejsza , pamietam ze gdy ja je robilam i widzialam ze owulacja blisko to wtedy bodajze co 4 h wykonywalam test i zawsze w ktorejs tam godzinie byly identyczne ,

Karolina czuje sie średnio fajnie. Psychicznie wszystko ok złe fizycznie od wczoraj zaczęły bolec mnie i puchnąć piersi, mało jem bo jest mi nie dobrze ale często rak miałam ostatnio przed @ ze mdłości sie nasilały. Generalnie spać mi sie chce i jestem Zmęczona tym czekaniem. Mam dużo śluzu białego a temperatura wcale nie myśli spadać. Nie chce brać nic na wywołanie @ bo następny cykl bedzie juz pod wpływem duphastonu ale jak do piątku nie dostanę to jestem wymówiona na wizytę. Trochę nie przemawia do mnie argument ze to przez zmiany stref czasowych dlatego ze ja latam prawie codziennie przez 5 lat i nie jeden raz lot był nawet 16h nie wołam nie raz 36-48 godz zeby sie przestawić i sie nigdy nic takiego bie działo... może wpływ miały jednak wakacje które były w grudniu 3 tygodnie... martwię sie strasznie zeby sie jakaś cysta nie robila czy cos.

Blanka powtórz test za kilka dni, może było jeszcze za wcześnie, a Twoje objawy sugerują ciążę.
    Ja będę testować we wtorek, wtedy mam ostatnią dawkę duphastonu; ale nie nastawiam się w tym cyklu na dwie kreski. Chociaż psychika i tak płata mi figle dając objawy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów