Strona 16 z 54
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 539

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Skiperowa a który to dzien cyklu? Ja mam 5 rodzeństwa, moje siostry 3 po trójce i czwórce dzieci. Ja rownież w to nie mogłam uwierzyć ale jedna rzecz mi nie dawała spokoju.... moja siostra jedna która robiła testy owulacyjne ciagle wychodziły jej negatywne a pomimo tego owulacje u niej zachodziły i od szczala zachodziła w ciąże lekarz powiedział jej ze to z powodu jakiegoś hormonu ze jest go mało ale ze to nie ma znaczenia akurat taka jej uroda. Natomiast sa rożne rodzaje PCO różnymi problemami i objawami jeśli chodzi o hormony,i co mnie skłoniło do myślenia to analogia do siostry tyle ze moje testy wychodzili wszystkie pozytywne prawie cały czas nie mogłam odróżnić jednej fazy od drugiej. Wyczytałam gdzieś ze testy te sa wrażliwe na hormon lh i poszłam z tym do lekarza ze mi sie nie podoba to co pózniej miało odzwierciedlenie w badaniach krwi... natomiast mam 2 monitoringi za soba i w obydwu owulacja była a były robione one jakies 3 m temu a teraz chce znać dobrE swój organizm stad monitoring temperatury azeby wyłapać w miarę cykle bez owulacji jeśli sie trafia. Ale
    Lekarka powiedziała ze jest z tym różnie, czasem wystarczy ze testosteron jest ponad lub prolaktyna czy tsh i juz jest problem nie musi byc to lh lub fsh. Dziewczyny ja Was zachęcam do robienia badań jeśli staracie sie około 6 m dlatego ze ja zmarnowałam ponad rok na takie pierdoly bez konkretów lekarze wmawiali mi ze do roku to zdrowa para może sie starać... Teraz Wiem co muszę obserwować i gdybym mogła cofnąć czas to napewno zaczęła bym wszystko badać wcześniej i u lekarza poprostu bym skłamała i powiedziała ze staram sie juz rok i chce badania. Dla mnie podstawa to właśnie tsh lh fsh prolaktyna testosteron aldiosteron DHEAS i estrogeny a po owulacji progesteron to potrafi naprawdę zobrazować cały układ hormonalny jeśli chodzi o układ rozrodczy. Bardzo żałuje ze tak późno zaczęłam to badać... pierwsze badania robiłam na własna rękę bo lekarz nie widział sensu oczywiście w odpowiednim momencie cyklu bo to ważne Ale raz odżałować kasę i bedzie sie wiedzieć na czym sie stoi i skąd wynika problem lub sie uspokoić ze jest ok. Jeśli nie hormony to warto zrobić wymazy z pochwy na takowy tez dostałam
    Skierowanie od ginekologa czyli biocenoza zwykła plus na bakterie typu Chlamydia itd. Bo one uniemożliwiają zajście w ciąże. Chociaż najczęstszym powodem niepowodzeń to hormony i PCO a na 2 miejscu z tego co mówił jajowody. Takowe badanie mam zaplanowane na marzec... i od marcowej owulacji jeatem
    Gotowa do walki po całej diagnostyce która mam nadzieje ze powie mi cos jeszcze

2. dzieckozakupy.pl
    Ja dziś mam 13sty dzień cyklu. Temperaturę mierze juz 4ty miesiac i pojawiaja się fazy niższych i wyzszych temperatur. Ze 3 miesiące temu byłam u gina i mimo że to był mój 4ty miesiac starań to powiedziałam lekarzowi ze staramy się już 8 cykli a on i tak powiedziałal ze trzeba poczekać do roku i potem pomyślimy :-/ wkurzył mnie takim podejsciem i dlatego teraz zapisałam się do innego lekarza którzy specjalizuje się właśnie w problemach z zajściem w ciaze i mimo że teraz mija 7 miesiąc staran powiem mu ze jest 11 bo nie chce żeby kolejny lekarz odprawil mnie z kwitkiem

A w sumie to i tak stwiedziałam ze za długo zwlekalam, trzeba było wcześniej powiedzieć ginekologowi ze staramy się już rok i tyle, bo tak naprawdę nie wiem jak długa jeszcze droga przede mna

Dziewczyny ja wczoraj poszłam po testy, żeby zrobić przed imprezą.. Wróciłam z testami, zaczął boleć mnie brzuch jak na okres, stało się dostałam... Dwa dni przed czasem. Widzicie jakie mam cykle wcześniejszy 33 a ten 26... :/ Pół nocy przepłakałam, bo przysięgam że pierwszy raz w życiu bolały mnie tak piersi, więc myślałam i miałam wielką nadzieję, że się udało... No nic po okresie starania dalsze... A jak u was? Czy któraś już zobaczyła te dwie kreseczki? Całuje was gorąco

Sama mama ja wciąż oczekuje na miesięczne 42 dzien cyklu jeśli nie dostanę go w przcYszltm tygodniu to ide do lekarza i robię test. Chociaż lekarka mi powiedziała ze bo takiej zmianie czasu jak przeżyłam w tym cyklu miesiączka może przyjść nawet po 2 tygodniach pomimo regularnych wcześniej cykli wiedz sie nie nastawiam

Skiperowa masz racje tez tego żałuj bardzo

Blanka 42 dc !!! Aaaa !!! Super !!! Teraz tak co najmniej rok jej nie bedzie :}
    Skiperowa i masz racje , ja przed pierwsza ciaza tez za dlugovzwkekalam , i terazvjuz bym nie bym nie popepnila tego bledu . Dziewczyny , a u mnie testy nadal negatywne wiec chyba 1 byl popsuty w tamtym miesiacu okres mialam 17.12 cykle mam co 28 , wiec zaraz pewnie dostane

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    No i ja zaczynam nowy cykl , a jak u was ???

Byłam dzis na badaniach na toksoplazmoze, wyniki po niedzieli, ciekawe jak wyjdą :-)
    Wczoraj zrobiłam test owulacyjny i mam watpliwosci bo drugadania kreska była niewiele jasniesza od pierwszej - wiem ze test jest uznany za pozytywny gdy druga kreska jest tak samo lub ciemniejsza od pierwszej ale mi właściwie nigdy tak się chyba nie zdarzyło. W poprzednich dniach drugiej kreski albo nie bylo albo była ledwo widoczna, stosunek wczoraj był ;-) ( ale obserwując śluz wątpię żeby była owulacja bo jest bialy a nie przezroczysty i rozciagliwy)

I mam pytanie odnośnie temperatury, czy skok następuje zawsze odrazu na drugi dzień po owulacji? Czy jest możliwa sytuacja ze wystąpiła owulacja po której przez 2,3 dni jest niska temperatura i dopiero dochodzi do skoku?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów