Strona 14 z 70
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 700

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Hej, dziewczyny. Pisałam do Was ostatnio odnośnie krwawien miedzymiesiaczkowych. Wczoraj mialam 19 dc i znow to samo. Byłam wczoraj na fitnessie i juz w trakcie srednio sie czulam. Pobolewal mnie brzuch i raz strasznie mi sie w glowie zakrecilo (mozliwe, ze od szybkiego wstania). Jednak po powrocie do domu... wypadla ze mnie jakas brunatna miekka kulka z krwia ok. 2 cm Czy któras z Was miala tak samo? Wiecie co to moze byc? Strasnzie sie boje

2. dzieckozakupy.pl
    Elizz a starasz sie o ciąże ? Powinnaś iść do lekarza i to jak najszybciej. Dokładnie opisać kolor czy żywoczerwony czy skrzepy ilość i zapach wydzieliny. Zrób to jak najszybciej. Przyczyn może byc strasznie dużo od braku progesteronu przesz infekcje pochwy, poronienie, torbiele i cysty a skończywszy nawet na nowotworach. Nie chce Cie straszyć ale juz dawno powinnaś iść cos z tym zrobić jeśli krwawienie nie występuje w momencie owulacji i trwa dłużej niż 3 dni to nie jest fizjologia tylko patologia. Daj znać co Ci powiedział ? A czy masz nie dolegliwości ? Jakies bóle brzucha? Może cierpisz na endometriozę ?

Dziewczyny ja tez nie mam dla Was dobrych wieści... dalej nie zrobiłam testu i jestem juz wściekła na siebie... bo boje sie jak cholera... karolina nie martw sie jeszcze na zapas. Bardziej prawdopodobne jest ze ze pomylił sie ten 2 i nie wyczuł niż ten 1. Generalnie dlatego boje sie tak strasznie robic te testy. Dziewczyny nie dziwcie sie mi juz staram sie od ponad roku... i nie wierze juz ze bez pomocy lekarskiej sie uda, dlatego podchodzę do tego wszYstkiego juz z dystansem... nauczyłam sie juz ze nadzieja na ciąże w moim przypadku bedzie w momencie kiedy od spodziewanej @ minie dwa tygodnie. Tak obiecałam sobie ze od tego roku nie będę myślec o tym i robic co 2 dzien testy a potem płakać bo tak było przez rok. Tak strasznie sie boje zrobić ten test no nie dam rady mam taka psychiczna bloakade dziś wogole jestem przygnębiona. Bolą mnie jajniki z jednej i drugiej strony, temp dalej taka sama brak innych objawów. Cholerna owulacja naprawdę przesunęła sie o jakies 2 tygodnie chyba pierwszy raz w życiu tak mi sie stało. Czasem miałam nieregularne @ ale aż tak strasznie to nie... siedzę teraz w domu wściekła na sama siebie ze ze mnie taka oferma która nawet testu sie boi zrobić bo wiece... będę tęsknić za ta nadzieja do następnego cyklu

Cytat Zamieszczone przez blanka23232 Zobacz posta
    Elizz a starasz sie o ciąże ? Powinnaś iść do lekarza i to jak najszybciej. Dokładnie opisać kolor czy żywoczerwony czy skrzepy ilość i zapach wydzieliny. Zrób to jak najszybciej. Przyczyn może byc strasznie dużo od braku progesteronu przesz infekcje pochwy, poronienie, torbiele i cysty a skończywszy nawet na nowotworach. Nie chce Cie straszyć ale juz dawno powinnaś iść cos z tym zrobić jeśli krwawienie nie występuje w momencie owulacji i trwa dłużej niż 3 dni to nie jest fizjologia tylko patologia. Daj znać co Ci powiedział ? A czy masz nie dolegliwości ? Jakies bóle brzucha? Może cierpisz na endometriozę ?
    Tak, planujemy dziecko. Kulka była wręcz brunatna, a kolor krwi na papierze i bieliźnie żywoczerwony. Byłam u lekarza, miałam wykonać badnaia hormonalne po stosowaniu castagnusa przez 2 cykle. Badnaia przypadają na kolejny cykl, jednak teraz tak sie porobilo Kurację castagnusem zakończyłam na początku obecnego cyklu i tu takie rzeczy Wczoraj miałam pobolewnaie brzucha, jednak przy wczesniejszych plamieniach tego nie bylo i trwaly kilka dni. Dzisiaj mam wizytę

Elizz a robił Ci usg przezpochwowe ? Nie widział jakiejś torbieli cust czy mięśniaków ?

Jakie badania Ci zalecił dokładnie ?

Cytat Zamieszczone przez blanka23232 Zobacz posta
    Jakie badania Ci zalecił dokładnie ?
    Nie miałam przezpochwowego. jedynie standardowe i tam nie było nic niepokojącego. Może dzisiaj mi zrobi

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    TSH, prolaktyna, androstendion, testosteron, lh, estriadol, fsh

Castangus obniża prolaktyne, dokładnie te same badania miałam robione plus estrogeny i testosteron. Ja bym zrobiła jeszcze 7 dni po owulacji progesteron jesteś zdziwiona ze Ci go nie zalecił...

Tak upomnij sie nawet jak nie bedzie chciał zrobić. Zwykle usg nie dostrzega takich rzeczy zapytaj go tez o grubość endometrium jakie masz. Bedzie dobrze zobaczysz odezwij sie co Ci powiedział oki ?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów