Strona 13 z 83
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 827

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

We wcześniejszych cyklach przez owu temperatura w granicach 36.3 a już po ok 36.9 i tak się trzymała do @. Nie spalada nawet przy plamieniach.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Tasiek nie trać nadziei! Poczekaj na termin @ i wszystko się wyjaśni

Tasiek ostatnio pytałam swojego ginekologa jak to jest z ta temperatura z racji ze mam niska. Powiedział ze temp ma sie utrzymywać na tym poziomie co była owulacja nie musi rosnąć. Pozatym dopuszczalne sa spadki w pojedynczy dzien do temperatury podstawowej z przed Owu nie mówiąc juz o jakiś zakłóceniach może jesteś osłabiona albo może złe spałaś ? Dziewczyny a czy któraś z was miała robione hsg? Bo mam iść za 2 m na to i trochę sie boje ?

A może implantacja jest możliwa ?

Za wcześnie na implantacje. No nic, uzbrajam się w cierpliwość i czekam do @

Cześć dziewczyny, ja dopiero wróciłam do domu i padam... po pracy byłam na silowni i na szybkich zakupach a jeszcze musze na jutro cos ugotować... w robocie jeszcze mnie wkurzył i bo dostałam niższa premie niż zawsze, kierownik to tłumaczył ze jest mniej pracy... jasne :-P mąż też się wkurzył i pytał się kiedy mam dni płodne zeby w końcu zrobić to dziecko hihi
    Ja dziś mam 10dc powoli czuje śluz wiec od dzisiaj zaczynam stosować testy owulacyjne, miesiączka zazwyczaj jest co 29 dni wiec możemy ruszać :-)
    Szczerze to nie mam przekonania żeby w tym miesiącu się udalo. Najbardziej przeżywałam przez pierwsze 4 cykle, teraz jakos straciłam nadzieje.
    Patrząc na nas wszystkie, powiedzcie, jakim cudem zdarzają się wpadki??

Wiecie co ja właśnie w pracy... zaczęły sie mi jakies bóle dziwne jak by miała jakies zakwasy na brzuchu... temperatura mi podskoczyła dziwnie nie wiem czemu chyba zrobię ten test 40 dzien cyklu jutro... ale piersi dalej w normie generalnie jakoś śpiąca jestem czyżby pms? No Skiperowa sama zastanawia mnie jak tomaie dzieje ze ktoś wpada ja tu sie produkuje i nic

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Blanka ja myślę że to nie pms

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    A ja Dziś rano wstałam i poczułam się tak jak bym miała dostać okres chociaz powinnam mieć za 5 dni... Dziś jak uda mi się wyrwać z domu na zakupy to kupię sobie test ciążowy i jutro chyba zrobię bo już nie wytrzymam dłużej no chyba że dziś przyjdzie @
    blanka ja na twoim miejscu test już bym zrobiła w dniu spodziewane @ ☺podziwiam cie za cierpliwosc.

Dziewczyny robcie testy !!! A ja wczoraj wieczorem glupia powtorzylam test ... i wiecie co ? Nie ma drugiej kreski ja sie czuje jak na okres boje sie ze pierwszy test byl po prostu wadliwy :'( testy tej samej czulosci ... mam nadzieje ze dzisiaj dotra te testy zamowione , bo nie dosc ze zbankrutuje to jeszczeE oszaleje :/ na dodatek robie sie chora . Gardlo mam juz zawalone :/ a dzisiah ostatni dzien wolnego 1:/ dziewczyny !!! Dajcie jakies pozytywne wiesci , 2 kreski na tescie najlepiej , co bym nie zwariowala !!!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów