Strona 12 z 64
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 638

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Ja to raczej nie wierzę w takie rzeczy a dziewczyny skoro na test jest u mnie za wcześnie to też nie byłoby za wcześnie na bolące piersi?

2. dzieckozakupy.pl
    sama mama z tymi piersiami jest różnie chyba wiesz, bo ja mam różnie w różnych cyklach, czasem mnie nie bolą przez kilka cyki z rzędu, a czasem tak, że masakra, nie mogę zejść po schodach.... czasem łapią mnie na 2-3 dni przed @, czasem już od owu... ale jestem jednego pewna. Organizm kobiety nie ma pojęcia o podziałach już zapłodnionej komórki jajowej, która dzieli się w różne stadia blastuli, morluli i innych, jakiekolwiek objawy ciąży są możliwe do zaobserwowania dopiero po implantacji tego zarodka w łożysku, bo wtedy następuje wyrzut bhcg do krwi i sygnał, że zdarzył się cud. i tu dopiero po tych 10 dniach od owu jest możliwe coś zobaczenie, ja nie wierze w takie obserwacjie od samej owulacji, ale prawdą jest, że ciałko żółte produkuje progesteron, który podtrzymuje ciążę, i przyczynia się do wzrostu gruczołów piersiowych i one rosną i rosną i bolą i bolą z tego co dziewczyny piszą na forach. Zawroty głowy, uczucie duszności, niesterawności, są spowodowane głównie odpłynięciem krwi do łożyska bo po implantacji musi dostarczać więcej krwi, a więc żołądek ma mniej krwi podczas trawienia, a jelita stają się wolniejsze, mózg dostaje mniej tlenu, stąd zawroty głowy jakie to wszytko jest piękne i przemyslane nie

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Dlatego że plemniki Y szybciej trafiają do jajeczka ale krótko żyją dlatego mówi się że jeżeli chce się mieć chłopca to najlepiej kochać się jak najbliżej owulacji plemniki x żyją dłużej nawet do 3 dni ale są wolniejsze. Więc zależy który plemnik czy x czy y dotrze pierwszy więc teoria jak najbardziej prawdziwa

salome dokładnie tak słyszałam

Czyli ze sobie wkrecam? Tylko ze piersi bola mnie pierwszy raz w zyciu dlatego sie zastanawiam a na sutkach mam białe kropeczki

Sama mama absolutnie nie myslę, że sobe wkręcasz zwłaszcza skoro mówisz, że bolą Cię pierwszy raz w życiu... dla mnie nie był by to wiarygodny sygnał (ale tylko i wyłącznie dlatego, że u mnie z piersiami jest różnie) jesli u Ciebie to jest pierwszy raz to są szanse bardzo duże że to to

Dziewczyny kochane, ja chyba zniknę na jakiś czas, chce odpocząć od tego tematu, zająć się czymś innym może czas mi szybciej zleci, obiecuje, że odezwę się za kilka dni Życzę wam wszystkim wytrwałości i dużo szczęścia! do usłyszenia kochane BUZIAKI!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Hej dziewczyny. U mnie fatalnie ! Lykam duphaston i czuje się okropnie. Wszystko mnie boli, w głowie się kręci? A do testu jeszcze 10 dni chociaż nie liczę w tym cyklu na ciążę, moje tempki są jakieś inne. W ogóle straciłam zapał do tego wszystkiego, chyba od następnego cyklu odpuszczę sobie to całe mierzenie i testy owu.

Takiek a jakie masz inne te tempki ? Teraz i jakie miałaś wcześniej ? Duphaston wpływa na temperaturę wiesz nie martw sie

Są jakieś niskie. Był wzrost po owu dwa dni, na jeden spadła i dzisiaj znowu wyższa ale tylko o 0.1. Owulacja była, bo byłam na monitoringu, w czwartek dwa pecherzyki a w niedziele już nic nie było i od niedzieli ten wzrost chwilowy. Także kiepsko to wygląda

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów