Strona 10 z 83
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 824

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Dziewczyny ja się trochę podniosłam na duchu bo przeczytałam, że podobno na ciąże bolą najczęściej piersi z boku z zewnętrznej strony i ja właśnie tak mam, a no najbardziej wrażliwe to mam sutki, no jestem w szoku bo nigdy w życiu mnie piersi nie bolały. Może to jest to

2. dzieckozakupy.pl
    Ja dziś w planach o 14 do pracy, no i tEn test miałam robic dziś 39 dzien cyklu. Ale moje przeczucie mówi żebym go jeszcE nie robiła @ spóźniona o 3 dni. Wogole wiecie co w Tym cyklu nie czuje wogole jakiś specjalnych emocji... chyba odpuściłam bo nie wieże E to Ciaza tylko roZlegulowanie. Spaceruje bez sensu po parku i tak myśle i myśle Ze jakoś jestem dziwnie spokojna i generalnie nie czuje potrzeby robienia go bo wiem ze nic z tego aż sie dziwie ze mam tak dobry humor

Sama mama a może zrób betę i będziesz pewna bo z testami tez nie wiadomo. Mało jest takich historii jak dIewcZyny myślały ze nie sa w ciąży a potem były, a testy nie wykazywały ?

A ja też żałuje że zrobiłam test w niedziele, niepotrzebnie wyszedł negatywny i tylko sie mi humor zepsuł, ale nadzieje i tak są bo wiem, że tak czy siak na test było za wcześnie dziś kupie jakieś testy bo będę musiała zrobic przed imprezą A najchętniej też bym nie robiła bo nie lubie tych testów

dzis mialam w planie isc rano ale nie mam odwagi na to bo boje się rozczarowania

Sama mama ale wiesz
    Ze nic nie da Ci takiej pewności w 100 % ja bym nie ryzykowała tylko poszła na betę. A jak test bedzie negatywny bo ze stresu Ci sie owulacja przesunęła ? Ty będziesz drinkowac a możesz byc w ciąży... pamiętaj w dniu spodziewanej miesiączki można zrobić test jak masz cykle regularne jesi ich nie masz musisz odliczyć sobie około 10 dni od stosunku i zrobić betę. Tak jest poprostu bezpiecznie w twoim wypadku gdy idziesz na impreze i będziesz pic %%% inaczej bym Cie nie namawiała na nią gdybys nie szła na wesele

Ale wiesz ja i tak nie będę piła bo nie piję od 2 lat, nawet w sylwestra nie wypiłam nawet kropli szampana
    Bardziej chodzi mi o moje nastawienie, ale chyba nawet moze poczekam z testem, miesiac temu okres spoznił mi się 6 dni

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Betę nie trzeba robic rano na czczo możesz zrobić byle kiedy i po jedzeniu

Wiem Ale i tak chce jeszcze poczekać

Aha no chyba ze tak to rozumiem no ja tez czekam właśnie dlatego ze wiem iż w tym miesiącu mogło dość do zmiany owulacji przez podróże i zmiane rytmu snu... ba mogło dojąc nawet do braku owulacji bo sie tak przytyralam :/ dlatego tez myśle ze spokojnie do 10 dni może sie mi przesunąć. To ja bym na twoim miejscu zrobiła po terminie @ rownież 3mam za nas kciuki ja dziś chyba podejdę na badanie progesteronu z ciekawości zeby zobaczyć czy owulacja była faktycznie tydzień temu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów