Strona 1 z 64
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 638

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Nowy rok , Nowe nadzieje na te śliczne II kreseczki :)

Witajcie
    Moze któraś z Was planuje zaczac starania od stycznia 2017 roku , bądź juz zaczęła ? Milo by bylo powspierac sie w grupie , w tym cudownym okresie
    Ja mam na imie Karolina , mam 25 lat i jestem juz mamą cudownego dwulatka Teraz postanowilismy z mężem , ze czas na rodzenstwo dla Niego
    Pierwsza ciaza byla bardzo wyczekana i "wystarana" niejednokrotnie napotkalismy przeszkody , ale na szczescie wszystko skonczylo sie pomyslnie mam nadzieje tylko , ze tym razem pojdzie znacznie latwiej i bedzie mniej stresu
    Fajnie by bylo stworzyc grupe , gdzie bedziemy mogly dzielic sie wrazeniami i radami zwiazanymi z zajsciem w ciaze , samą ciążą i porodem , mam nadzieje ze dolaczycie pozdrawiam cieplutko .

2. dzieckozakupy.pl
    Kafeterianki meldujcie sie

Cześć dziewczyny to ja, na kafa MAJA, czekamy na resztę Miłego dnia

Mam nadzieje ze tu nic nie bedzie sie zacinac

No tutaj nie powinno się nic zacinać
    Dziewczyny ja mam taki spadek energii, wstaję i od razu ciemno przed oczami... Nie wiem co się dzieje, ale pójdę w tym tygodniu na normalne badanie krwi sprawdzić morfologię

Jestem i ja gośćTas

Gdzie reszta dziewczyyyyn ?? Ejjj ja sie zaczynam juz nakrecac ... od rana mam taka zgage ze nic jesc ani pic nie moge . Nawet po czekoladzie... i dodatkowo jajniki mi pulsuja , takie dziwne uczucie , na zmiane migoczą jakby :/ do 15 sie wykoncze !

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Hej dziewczyny!jestem i Jaaaa))
    Blanka Wszystkiego Najlepszego !!!

szczerze mówiąc nie nadążam za wami narazie nie mam chwili spokoju,ale to normalka przy 2 letnim buntowniku zaraz sie wybieram na spacer i jakieś zakupy okresu dalej nie ma wiec jak wczoraj mowilam,ze nie bede sie sie nakręcać tak wariuje wczoraj bylam pewna,ze dostanę a tu dalej nic kazał czekać tydzień,ale dla mnie to chyba nierealne i pewnie znowu kupię test los płata mi figle chyba :@

czekam na wieści dziewczyny jak wam dzień mija

Gwiazdeczka2014:wiek:25.Ostatnia@:17.12.2016
    Tigerona12:wiek:24statnia@:02.12.2016

Tigerona , kup test o czulosci 10mlu sa najlepsze ! Osobiscie polecam zolty bobotest malo kosztuje ale wedlug mnie jest najlepszy teraz bede siedziala jak na szpilkach czekajac na Twoja relacje ! Wyslij od razu zdjecie

C@rolin@ ja też bym nie wytrzymała

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów